VectorStock

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

VectorStock

Příspěvekod SynchR » 14. březen 2014 19:02

Chci se zeptat, jestli nekdo nahravate do microfotobanky VectorStock, tak jake jsou treba prodeje vůči Shutterstocku a má to cenu díky.
Hodnocení: 0
SynchR
 
IP: 81.25.21xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod Bananaboy » 15. březen 2014 08:05

Nahrávam na VectorStock. Bola to jedna z prvých fotobánk na ktoré som sa zaregistroval. U mňa je momentálne na treťom mieste v zárobkoch po Shutterstocku a 123RF, takže sa určite oplatí. Len sa priprav na hrozné nahrávanie po jednom vektore. Ak máš veľké množstvo vektorov, tak sa dajú poslať aj hromadne cez službu Hightail, ale túto možnosť som neskúšal, takže nič bližšie neporadím. Osobne dávam prednosť tomu otravnému nahrávaniu po jednotlivých vektoroch. Mám nad tým väčšiu kontrolu a nemusím sa obávať ako mi to hromadne spracuje nejaká parta Novozélanďanov na opačnej strane zemegule.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: VectorStock

Příspěvekod SynchR » 15. březen 2014 08:53

U me kupodivu taky vydelava hned po SS, 123RF nejvic. Tak treba to tam pujde, díky za info :))
Hodnocení: 0
SynchR
 
IP: 81.25.21xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod pepe » 15. březen 2014 11:03

Jak, prosím, funguje nahrávání do VectorStock? Chtělo to po mně nahrát náhled v .jpeg a pak se objevil text, že během 48 hodin proběhne schválení. Vektor tam tedy budu moct nahrát až potom? Díky za rady.
pepe
Hodnocení: 0
pepe
 
IP: 194.228.223xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod Bananaboy » 15. březen 2014 11:40

pepe píše:Jak, prosím, funguje nahrávání do VectorStock? Chtělo to po mně nahrát náhled v .jpeg a pak se objevil text, že během 48 hodin proběhne schválení. Vektor tam tedy budu moct nahrát až potom? Díky za rady.
pepe


Na VectorStock sa nahráva .jpg a .eps spolu. Keď sa nahrajú, tak ťa to presmeruje na ďalšiu stránku, kde sa zadáva názov, popis, kľúčové slová a kategórie. Potom to odošleš na schválenie. Vektory by sa mali objaviť v "Pending". Schvaľovanie trvá rôzne. Od pár dní, do pár týždňov. Podľa toho aké majú zrovna fofry. Neviem ako je to práve teraz. Naposledy som tam nahrával minulý rok v novembri.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: VectorStock

Příspěvekod pepe » 15. březen 2014 12:20

Ještě upřesnění: bylo to moje první vložení obrázku do VS, je možné, že by to .jpeg chtěli ke schválení mě jako autora?
Hláška po vložení zní: IMAGE SUBMITTED, YOU SHOULD BE NOTIFIED OF YOUR ARTIST STATUS WITHIN 48HRS
Hodnocení: 0
pepe
 
IP: 194.228.223xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod Bananaboy » 15. březen 2014 12:29

pepe píše:Ještě upřesnění: bylo to moje první vložení obrázku do VS, je možné, že by to .jpeg chtěli ke schválení mě jako autora?


Áno. Musia posúdiť či je tvoja tvorba dobrá a vhodná pre VectorStock. Ja som myslel, že ti ide o normálne nahrávanie. Takže až ťa schvália potom už budeš nahrávať tak ako som napísal v príspevku vyššie. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: VectorStock

Příspěvekod pepe » 15. březen 2014 13:55

Bananaboy píše:
pepe píše:Ještě upřesnění: bylo to moje první vložení obrázku do VS, je možné, že by to .jpeg chtěli ke schválení mě jako autora?


Áno. Musia posúdiť či je tvoja tvorba dobrá a vhodná pre VectorStock. Ja som myslel, že ti ide o normálne nahrávanie. Takže až ťa schvália potom už budeš nahrávať tak ako som napísal v príspevku vyššie. ;)


Mně to pak došlo, že jsem to asi nenapsal srozumitelně. Díky moc za radu. Naštěstí jsem tam dal jeden z mých nejprodávanějších obrázků na SS a DT, tak snad nebude problém.
Hodnocení: 0
pepe
 
IP: 194.228.223xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod i3alda » 16. březen 2014 10:11

Vectorstock byl u mě loni skokan roku. Co se týká nahrávání velké fronty, stačilo zažádat na podporu a poslali mi detaily jak a kam nahrávat. Posílám 1x za měsíc či dva, označím všechny eps + jpeg za tu dobu vytvořené a vše zazipuju do jedno souboru. Odleze to za chvíli. Pokud máte vyplněné popisky a klíčová slova, na vectorstocku už nic nevyplňujete a grafiky jsou v rozmezí 3-7 dnů online.
Hodnocení: 0
grafik
Uživatelský avatar
i3alda
 
Příspěvky: 117
Registrován: 8. duben 2013 15:49

Reputace: +4

Re: VectorStock

Příspěvekod Majk88 » 16. březen 2014 14:33

a vyplatí se tam nahrávat?...jaké tam máte prodeje?
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Další

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron