EPS 8 alebo EPS 10 ?

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: EPS 8 alebo EPS 10 ?

Příspěvekod garganel » 26. únor 2014 21:09

PandaWild nevim ci myslis to co ja ale napr. som odpozoroval ze obrazok v Large sa mi predal za 0,35 dolacov a obrazok small za 0,88 dolacov. :D
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS6, Wacom CTH-470.
Uživatelský avatar
garganel
 
Příspěvky: 365
Registrován: 14. květen 2013 08:54

Reputace: +2

Re: EPS 8 alebo EPS 10 ?

Příspěvekod admin » 26. únor 2014 21:51

PandaWild píše:Souvislosti s cenami jsem nesledoval tak nevím jak jsou hranice. Ale myslím že jo, že cena bude vyšší. Stejně ale spousta fotobank (včetně ShutterStocku) dělá podfuk na zákazníky, že při dodání menšího rozměru upsamplují větší rozměr a prodávají ho dráž, takže zákazník si zbytečně připlatí za rozmazaninu kterou by si sám vytvořil z obrázku za poloviční cenu.


Na to pozor, ono je zvětšení a zvětšení. Zrovna v těch fotobankách mají nejspíše nějaký lepší fraktálový zvětšovací algoritmus a výsledky z něj jsou sakra lepší, než co umí Photoshop (nějaký podobný dražší zvětšovací program jsme kupovali v práci a výsledky vypadaly fakt dobře).
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2114
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +555

Re: EPS 8 alebo EPS 10 ?

Příspěvekod spynfo » 13. srpen 2016 09:39

prolezl jsem snad vsechny open source programy, a zadny nepodporuje eps. Poradite prosim nejaky konvertor, nebo fintu, jak to "ulozit, jako" ?
Diky moc.
mail: spynfo gmail com
Hodnocení: 0
spynfo
 
IP: 178.115.130.1xx

Reputace: 0

Re: EPS 8 alebo EPS 10 ?

Příspěvekod sedmicka7a » 13. srpen 2016 10:42

spynfo píše:prolezl jsem snad vsechny open source programy, a zadny nepodporuje eps. Poradite prosim nejaky konvertor, nebo fintu, jak to "ulozit, jako" ?
Diky moc.
mail: spynfo gmail com

Tak třeba program Inkscape to umí a to je to normální kreslící program a stejně tak Affinity Designer BETA.
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Předchozí

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron