Fotka se "ZÁKAZEM"

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Fotka se "ZÁKAZEM"

Příspěvekod Návštěvník » 14. říjen 2016 12:46

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli můžu na fotobanku dát fotku, na které bude např. místnost staré budovy do, které je vstup zákazán. :) Určitě je toho víc např. nějaká stará skladka, lomy, atd.. :) Můžu takovou fotku dát na fotobanku nebo ne? :) Zde ale nastává druhá otázka... jak mám vědet jestli je např. na nějakou opuštěnou skáldku vstup zakázan. :) Snad mi poradíte :)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 213.235.142.xx

Reputace: 0

Re: Fotka se "ZÁKAZEM"

Příspěvekod Ravennka » 14. říjen 2016 12:48

Dát tam můžeš cokoliv, maximálně Ti to vyhodí s tím, že chtějí souhlas vlastníka objektu (o čemž pochybuju).

Vstup je na Tvou zodpovědnost, když je tam zákaz, tak maximálně tě někdo odchytí na vlastním pozemku a pošle na Tebe třeba psa, a nebo zavolá policajty a zaplatíš pokutičku... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Fotka se "ZÁKAZEM"

Příspěvekod Bananaboy » 14. říjen 2016 17:11

Do starých lomov, skládok a budov je zakázané chodiť pretože sa tam môže stať nejaká nehoda (stará budova sa môže napríklad zrútiť a majiteľ by mal kvôli tvojmu úrazu, alebo smrti opletačky) a nie preto, že by sa tam nesmelo fotiť. Či už tam budeš fotiť "načierno" alebo po dohode s majiteľom, tak by s tým nemal byť žiadny problém na fotobankách.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Fotka se "ZÁKAZEM"

Příspěvekod Ravennka » 14. říjen 2016 17:41

No já si myslím, že když zachytí nějaký architektonický skvost, a nebo tam bude třeba nějaký designový kus nábytku, nebo výmalba, atp... tam je možný, že by mohli chtít PR.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750


Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron