Počet uploadů za měsíc

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Anna Frajtova » 19. říjen 2016 11:00

Používáte Stock Performer? Nedávno tam zprovoznili zajímavou funkci - porovnání jak jste na tom oproti ostatním contributorům. Je to buď podle výdělku, stažení nebo počtu uploadů. Počet uploadů je zajímavý - tento měsíc jsem přidala 2 obrázky a mám 61%! Tzn. 60% lidí přidalo méně obrázků! A já žiju furt v domění, že všichni makaj jak šílení! :)
+ypres.bass Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anna Frajtova
 
Příspěvky: 41
Registrován: 12. srpen 2013 14:23

Reputace: +3

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Lenka » 20. říjen 2016 11:16

A kde se to tam najde? Zatím mám trial a snažím se pochopit, co to tam píšou. :lol:

To je takový to top/bottom/download/upload?
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Lenka » 20. říjen 2016 11:31

Tak nevím. U mě: uploads 90%, downloads 78%, revenue 39%. Evidentně něco je špatně. A teďka co? :?
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Anna Frajtova » 24. říjen 2016 08:32

Jojo, Lenko, to je ono. Evidentně hodně přidáváš, to je dobře, revenue půjde nahoru! :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anna Frajtova
 
Příspěvky: 41
Registrován: 12. srpen 2013 14:23

Reputace: +3

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Lenka » 24. říjen 2016 10:26

Naopak nastala brutální stagnace. Mám dvě teorie: Přidávám do blbýho segmentu. NEBO Přidávám málo, protože první bere vše. Aby se to nepletlo, tak tam nezapočítávají 123rf, protože nový rozhraní je zabezpečený proti vyzvědačům, ale i tam byl nejlepší rok 2015 a letos je to bída s nouzí. Cítím únavu. :)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Ravennka » 24. říjen 2016 10:29

Tak se na to vybodni, Leni, na měsíc, klidně na dva...ono to s výdělky dolů nijak nehne. I když je fakt, že já když jsem z toho vypadla na pár měsíců, tak se furt ještě nemůžu dostat zrovna zpátky... (jako do svého tempa práce na fb, všechno honím na poslední chvíli a snažím si to co nejvíc ulehčit, to úplně není asi ku prospěchu, ale tak co už...)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod shalom3 » 24. říjen 2016 11:01

Jo, potvrzuju, nastala nějaká stagnace. Kašlu na to, občas si něco nakreslím, když chytnu nápad a slinu. Hlavně něco, co mě baví, ani neřeším, jestli by to mohlo či nemohlo být prodejné. Fakt ale je, že člověk je víc stimulovaný, když vidí, že se prodává.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Bananaboy » 24. říjen 2016 11:30

Ravennka píše:I když je fakt, že já když jsem z toho vypadla na pár měsíců, tak se furt ještě nemůžu dostat zrovna zpátky...

Hehe, toto zrovna prežívam na vlastnej koži. Na fotobanky som prakticky nešiahol od mája. Cez leto len donahrávanie starých vecí a nejaké to učenie tvorby animácií v After Effects. No ale už je koniec veľkých prázdnin a čas začať makať. Dnes som sa konečne dokopal ku keywordovaniu a úplne som z toho vypadol. Jeden obrázok keywordujem už hodinu. :lol: Proste nejak som zabudol to svoje zaužívané know-how. Ešte väčšia sranda bude, keď začnem zase kresliť v Illustratore nové obrázky. Polovicu klávesových skratiek som určite cez leto zabudol, tak to budem kresliť jeden obrázok ako ponocný určite aj dva dni, dokým sa s Illustratorom trochu zžijem. :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Počet uploadů za měsíc

Příspěvekod Lenka » 24. říjen 2016 12:04

Jako, můj čas je krátkej, tím nemyslím, že se chystám pod drn, ale pokud počítač ještě drží pohromadě a ještě máme na zaplacení internetu, tak si nemůžu dovolit se flákat. Přijdou zimní výpadky elektriky a další pohromy, které se cyklicky vracejí, a co neudělám teď, to už neudělám nikdy. Ale samozřejmě řeším, jestli nahrávat jako dosud nejdřív na ss a po nějakým časovým odstupu kamkoli jinam, a nebo změnit pořadí. Taky řeším jestli nezměnit téma, žánr, styl. NĚCO se přece prodávat musí. Ty lidi nikam nevysublimovali. To že Amerika má problémy je smutný, ale nevysvětluje to výpadek nákupů v Tasmánii, Brazílii, Turecku a Japonsku. Asi tak. A nápady mám, o to by nešlo, ale nerada plácám energii nesprávným směrem. :twisted:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206


Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron