Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod Lenka » 3. listopad 2016 07:13

Můžu poprosit ctěné osazenstvo o postřehy k této fotobance?

Nechala jsem se nahecovat a vlezla jsem tam, a mám divnej pocit, že jsem někde, kde nemám co dělat. Nahrávání po 20 ks mi připadá poněkud ujetý, ale budiž, už jsem se zorientovala. Nahodilé přijímání a nepřijímání eps v rozmezí 20-35kb nepotěší, když už mají limit, mohli by ho nějak pevně stanovit.

Hlavička "fairtrade" v zápatí mě taky moc neuklidňuje.

Na blogu chcíp pes a galerie se taky moc neaktualizujou.

Potřebuju slyšet něco jako: je to normální fotobanka s příčetným vedení. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod ToM » 3. listopad 2016 07:50

Kdysi dávno tahle banka generovala sice malý, ale pravidelný příjem, takže se dalo spočítat kdy dostanu prachy a tak to bylo. Bohužel poslední věc se mi tam prodala asi před půl rokem.
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 178.255.168xx

Reputace: 0

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod PandaWild » 3. listopad 2016 08:25

Jednu chvíli propagovali, že jsou u nich zásadní změny a začne se prodávat. V té době neomezovali upload a brali 100% všechno. Ale asi brzy zjistili že to byl jen sen a vrátili se k omezení 20 denně a k vyhazování. Sice občas ještě přidám když si vzpomenu, ale za 2 měsíce co tam jsem se neprodal ani ťuk, tak to vypadá na šlápnutí vedle.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod pižla » 3. listopad 2016 08:42

Mé postřehy asi nebudou úplně aktuální (zkoušela jsem se tam registrovat cca před 2 lety:-) Jelikož neberou ilustrace s textem např "sample text" nebo "place your text here", vybrala jsem své nej ilustrace (bestsellery ze SS) bez textu a těšila se co bude dál... Obratem mi odepsali, že má tvorba není to, co hledají, takže jsem to po čase zkusila ještě dvakrát (s jinými ilustracemi, opět bez textu, opět s těmi, co se na jiných fotobankách prodávají dobře, vybrala jsem složitější grafiku, abych ukázala, co umím-ale zase ne příliš komplikovanou, přeplácanou a nepoužitelnou komerčně, navíc od každého něco-abstraktní pozadí, cartoon zvířátka, tematické ilustrace-vánoce, halloween, květinové vintage motivy využitelné např. pro přání, pestré barvy, pastelové barvy, barvy v retro stylu, černobílé kombinace...) a opět se stejným výsledkem, takže nevím, co vlastně hledají a tudíž jsem se na ně vyprdla:-) Stejně jsem dopadla i na Creative Marketu a iStocku, ale hlavu si z toho nedělám-jsem už skoro 10 let na Shutterstocku, Fotolii, Dreamstime, 123RF a Depositphotos a nestěžuju si, takže to, že mě vyrazili odjinud, beru jako zásah shůry, že bych tolik práce třeba nestíhala, takže mám být ráda za to, co mám:-)))
Hodnocení: 0
pižla
 
IP: 2a00:1028:83b0:1e6a:b571:129f:6da4:34xx

Reputace: 0

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod Bananaboy » 3. listopad 2016 08:49

GL Stock Images sa od iných fotobánk až tak nelíši. Je to prakticky to isté. Pokiaľ ju kŕmiš a sypeš tam kvantá súborov, tak sa predáva, ale keď už nie je čo sypať, tak to ide klasicky do kytek. Ja som tam naposledy dosypal portfólio pred rokom a aj sa no povedzme, že začalo aj trochu viac predávať, ale počas roka to šlo zase dolu až tak, že október bol zase bez jediného predaja. Takže by bolo na čase opäť prikŕmiť túto nenásytnú beštiu. :lol: Keby bolo ale čím. Nejak som sa tento rok flákal. :oops:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod Hamin » 3. listopad 2016 09:05

Ten samý pocit mám nyní ze Stockfresh. Tam mají jen 50ks upload týdně. Jste tam někdo a prodává se, nebo to mám stopnout za včasu ? Nechal jsem se zlákat z microstockgroup, kde si docela chválí tuto fotobanku, že mají prodeje.. :?: 8-)
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod Miky » 3. listopad 2016 09:19

GL ma ted(par mesicu) nove majitele. Pripravuji zmeny webu(jak pro kontributory tak pro zakazniky).
Poslednich par let se na ne jen prasilo a ted se GL znova probouzi a novi majitele zacinaji investovat do rozvoje a marketingu. Maji v planu i pridat prodej videi atd. Potrebuji novy obsah – takze ted je idealni doba nahravat(berou skoro vse). Lze nastavit vlastni cenu $1 az $30. Novi kontributori dostanou 40% provizi a nam co jsme preckali to obdobi upadku zustava puvodni provize 52%. :) No uvidime...
Hodnocení: 0
Miky
 
Příspěvky: 389
Registrován: 16. říjen 2013 07:39

Reputace: +68

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod ToM » 3. listopad 2016 12:44

Miky píše:GL ma ted(par mesicu) nove majitele. Pripravuji zmeny webu(jak pro kontributory tak pro zakazniky).
Poslednich par let se na ne jen prasilo a ted se GL znova probouzi a novi majitele zacinaji investovat do rozvoje a marketingu. Maji v planu i pridat prodej videi atd. Potrebuji novy obsah – takze ted je idealni doba nahravat(berou skoro vse). Lze nastavit vlastni cenu $1 az $30. Novi kontributori dostanou 40% provizi a nam co jsme preckali to obdobi upadku zustava puvodni provize 52%. :) No uvidime...


Tak to by bylo jedině dobře, kdyby se to vzpamatovalo.

Hamin píše:Ten samý pocit mám nyní ze Stockfresh. Tam mají jen 50ks upload týdně. Jste tam někdo a prodává se, nebo to mám stopnout za včasu ? Nechal jsem se zlákat z microstockgroup, kde si docela chválí tuto fotobanku, že mají prodeje..


Stockfresh je roztomilá fotobanka. Nahrávám tam jednou za rok kompeltní tvorbu. Prodej mám jeden až dva za měsíc. Světe div se už jsem se na jednu výplatu dohrabal a druhá se nebezpečně blíží :) Je to výjimka, kterou udržuji, ostatní takový většinou stopnu.
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 178.255.168xx

Reputace: 0

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod R.R. » 4. listopad 2016 07:30

Tak já se tam zaregistroval těsně předtím než přerušili provoz. Tenkrát jsem zkusil něco nahrát a neprošel tím úvodním testem a pak už přerušili ten provoz. Nyní, když opět ožili, zkusil jsem tam něco nahrát, ale bohužel ten účet mám nějaký pokažený. Když se chci podívat do invalid uploads nebo seller preferences, tak že prý k tomu nemám přístup, protože nejsem active seller.
Bohužel na e-maily nereagují a to jim zkouším psát pravidelně už asi 2 mesíce. Takže za sebe mohu říci, že minimálně komunikace je špatná.
Hodnocení: 0
R.R.
 
IP: 93.89.145.xx

Reputace: 0

Re: Graphic leftovers, Graphicleftovers, GL stock images

Příspěvekod sherri » 10. listopad 2016 15:03

Registrovala jsem se do teto fotobanky a nikde nemuzu najit upload button, poradite?
Hodnocení: 0
sherri
 
Příspěvky: 43
Registrován: 8. listopad 2016 05:33

Reputace: +3

Další

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé