Fotolia

Re: Fotolia

Příspěvekod PandaWild » 2. prosinec 2016 10:16

A já už se těšil "jak jsem dobrý" když mi to tam tak rychle skáče. :oops:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Fotolia

Příspěvekod Návštěvník » 2. prosinec 2016 10:55

Kdo neskáče není Čech nebo Slovák :D
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 46.135.49xx

Reputace: 0

Re: Fotolia

Příspěvekod -Tereza- » 2. prosinec 2016 11:14

Mne se naopak prodeje skoro uplne zastavily :/ to se vam to vsem takhle zlepsilo?
Hodnocení: 0
-Tereza-
 
IP: 37.188.158.xx

Reputace: 0

Re: Fotolia

Příspěvekod Bananaboy » 2. prosinec 2016 11:24

Host píše:Fotolia se pomalu, ale jiste stane jednickou na trhu. U mne uz vitezi v prodeji videa. Je to jedina fotobanka, ktera vas opravdu odmeni za zvysene usili v nahravani. Tak jen aby to vydrzelo.

Pred nejakým časom tu tuším Miky písal, že u Fotolie treba vypnúť predaje videí za "Subscription", pretože sa údajne neoplatí predávať videá za tak smiešne malé peniaze. To bolo ale ešte to staré, webové rozhranie. Vtedy som tam videá ešte nemal a tak som sa o to nejako bližšie nezaujímal. Teraz tam už videá mám a chcel som si to vypnúť, ale nikde v novom webovom rozhraní som túto možnosť nenašiel. Buď to tam už nie je, alebo som slepý. Znamená to snáď, že Fotolia už nepredáva videá za "Subscription" a netreba už nikde nič zaškrtávať?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Fotolia

Příspěvekod Miky » 2. prosinec 2016 11:30

Bananaboy píše:
Host píše:Fotolia se pomalu, ale jiste stane jednickou na trhu. U mne uz vitezi v prodeji videa. Je to jedina fotobanka, ktera vas opravdu odmeni za zvysene usili v nahravani. Tak jen aby to vydrzelo.

Pred nejakým časom tu tuším Miky písal, že u Fotolie treba vypnúť predaje videí za "Subscription", pretože sa údajne neoplatí predávať videá za tak smiešne malé peniaze. To bolo ale ešte to staré, webové rozhranie. Vtedy som tam videá ešte nemal a tak som sa o to nejako bližšie nezaujímal. Teraz tam už videá mám a chcel som si to vypnúť, ale nikde v novom webovom rozhraní som túto možnosť nenašiel. Buď to tam už nie je, alebo som slepý. Znamená to snáď, že Fotolia už nepredáva videá za "Subscription" a netreba už nikde nič zaškrtávať?

Jj ta moznost uz tam neni, protoze Fotolia zrusila predplatne u videi. 8-)
Hodnocení: 0
Miky
 
Příspěvky: 389
Registrován: 16. říjen 2013 07:39

Reputace: +68

Re: Fotolia

Příspěvekod Ravennka » 2. prosinec 2016 11:52

Pedro píše:A já si říkam, proč jsou od včerejška na Fotolii takové šílené prodeje ilustrací za 3,30 kreditů. A to Adobe stock naděluje předčasně dárky http://1url.cz/xtEND :D


Já na ty výdělky koukala jak z jara... nemám k tomu víc než Obrázek. Mám teď za dva dny, co jindy za týden, tak doufám, že to vydrží 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Fotolia

Příspěvekod shalom3 » 2. prosinec 2016 13:31

A když si ještě k tomu představím, že s takovými penězi bych tu měla tolik prodejů jako mám za předplatné na SS, tak tomu bych říkala Fotobankový ráj ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Fotolia

Příspěvekod Host » 2. prosinec 2016 15:28

Bananaboy píše:
Host píše:Fotolia se pomalu, ale jiste stane jednickou na trhu. U mne uz vitezi v prodeji videa. Je to jedina fotobanka, ktera vas opravdu odmeni za zvysene usili v nahravani. Tak jen aby to vydrzelo.

Pred nejakým časom tu tuším Miky písal, že u Fotolie treba vypnúť predaje videí za "Subscription", pretože sa údajne neoplatí predávať videá za tak smiešne malé peniaze. To bolo ale ešte to staré, webové rozhranie. Vtedy som tam videá ešte nemal a tak som sa o to nejako bližšie nezaujímal. Teraz tam už videá mám a chcel som si to vypnúť, ale nikde v novom webovom rozhraní som túto možnosť nenašiel. Buď to tam už nie je, alebo som slepý. Znamená to snáď, že Fotolia už nepredáva videá za "Subscription" a netreba už nikde nič zaškrtávať?


Na Fotolii radím, s cenami příliš nehýbat. Jednou, když už jsem mohl, tak jsem si řekl, že jsem příliš dobrý, abych prodával za tak málo a všechno co se dalo, jsem zdražil na maximum. Po několika týdnech, když mi rapidně klesly výdělky, jsem zase vše pokorně vrátil na původní výchozí hodnoty... :mrgreen:
Jediné co si držím na maximu, je odměna za rozšířenou licenci.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Fotolia

Příspěvekod fotobanker » 5. prosinec 2016 23:21

Dnes jsem dostal velice prijemny mail od Adobe.
Napsali mi, ze si koupili rozsironou licenci jednoho meho obrazku, kvuli nejake nadchazejici udalosti a k tomu mi jeste pripisuji dalsich 100 kreditu ("...as an extra thank you at Adobe’s sole discretion."),
coz je od nich hezke :)
Hodnocení: 0
Visual Artist
Uživatelský avatar
fotobanker
 
Příspěvky: 97
Registrován: 24. říjen 2014 10:13

Reputace: +3

Re: Fotolia

Příspěvekod Lenka » 6. prosinec 2016 06:39

-Tereza- píše:Mne se naopak prodeje skoro uplne zastavily :/ to se vam to vsem takhle zlepsilo?


Nerada bych působila nevděčně, naskočily mi tam celé tři prodeje za 0,99, ano, je to trochu živější, ale to bylo loni touhle dobou taky, a jsou to samé blešky. Žádný šok se u mě nekoná.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé