Trueblackheart píše:To vypadá, že tam vůbec nikdo nemaká a shánějí komplet všechny pracovníky do firmy. Všechna místa jsou volná
https://www.shutterstock.com/jobs/listings
Podobná personální situace tam byla už cca před rokem, když odešel vrchní šéf IT oddělení tzv. na odpočinek (byl to ten, který tam byl v nejlepších časech šutru). Evidentně se zaměstanci opět neosvědčili... Koneckonců to vidíme všichni...

