Moneybookers-problém

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Moneybookers-problém

Příspěvekod pižla » 3. únor 2017 12:51

tak trochu nevím, kam s dotazem, takže zakládám nové vlákno: snažím se přihlásit ke svému moneybookers účtu, jsem si stoprocentně jistá, že mail i heslo zadávám správně a neustále mi to hlásí "invalid credentials". asi po dvacátém marném pokusu jsem teda požádala o nové heslo-obratem mi přišel mail s odkazem, po kliknutí mi měl dojít šestimístný kód SMS-je to tak hodina a nedošlo nic... (ze supportu mi došel odkaz normálně na mou mailovou adresu a z mého tel. čísla se tam ukazovala část a místo části z bezpečnostních důvodů XXX-ale počátek i konec čísla sedí s mým mobilem, takže předpokládám, že mi účet nikdo nehacknul). kontrolovala jsem i svůj účet na SS, zda mi do něj někdo nevlezl a nezměnil např. údaje pro zasílání plateb apod., ale vše je ok, setkali jste se někdo s něčím podobným, myslíte, že může být problém na jejich straně? psala jsem na support a čekám, ale ocením jakoukoli radu...
Hodnocení: 0
pižla
 
IP: 2a00:1028:83b0:1e6a:e0bf:f2a:787e:1dxx

Reputace: 0

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé