Iphone

Re: Iphone

Příspěvekod duben » 8. únor 2017 22:34

Pando já tam nahrávám jen fotky focení na 50-100 ISO (minimum co konkrétní telefon umí), při takovém ISO to nešumí. A kdyby se mi náhodou zdálo že ano, je tu postprocess ;) Jinak při nahrání přes appku možná akceptují mírně horší kvalitu, ale ruku do ohně za to nedám. Bylo to tak ve Fotolii když jsem jim pomáhal apku testovat, ale možná byly menší nároky právě s ohledem na testování.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Iphone

Příspěvekod emkoemko » 13. únor 2017 23:30

tak zatim se zda, ze z mobilu mam vetsi uspesnost prijeti fotek nez ze zrcadla. i se to prodava. nestacim se divit..
Hodnocení: 0
emkoemko
 
IP: 94.113.86.1xx

Reputace: 0

Re: Iphone

Příspěvekod duben » 14. únor 2017 09:39

A pridavas pres mobilni apku, nebo normalne uploadem pres web / ftp?
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Iphone

Příspěvekod CaptureLight » 14. únor 2017 10:51

Trochu přispěji do debaty. Třeba to někomu pomůže.
Fotolia (app Instant) - Nahrávám jen přes apku. Schvalují i prodávají nejlépe.Zkoušel jsem udělat stejné záběry na mobilu i na zrcadlovce.Vezmou všechno.Nesnáší moc viditelné úpravy.
Dreamstime (app Companion) - Nahrávám jen přes apku.Berou všechno, neprodávají z mobilních fotek nic.
123RF (app OTG) - Nahávám jen přes apku. Berou všechno, neprodávají z mobilních fotek nic.
Shutterstock (app Contributor) - Nahrávám jen přes app. Nesnáší moc citelné úpravy. Vyhazují mobilní fotky, které nejsou nahrané přes apku. Jinak docela berou. Občas i něco prodají.
Alamy (app Stockimo) - Nahrávám jen přes apku. Hodně si vybírají. Každá fotka dostává rating. Pokud je nízký, neprojde. 50% mi letí ven. Neprodávají skoro nic.

Závěr. Mobilní fotky nahrávám pouze v čase, když čekám na poště, v čekárně atd. Jinak tenhle prodejní kanál moc neřeším.
+Ravennka Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
CaptureLight
 
Příspěvky: 229
Registrován: 20. duben 2013 17:11

Reputace: +60

Re: Iphone

Příspěvekod emkoemko » 14. únor 2017 12:21

duben píše:A pridavas pres mobilni apku, nebo normalne uploadem pres web / ftp?

90% kompletne pres appku. Editorial fotky upravim v snapseed, nahraju na mobilu do appky, a v pocitaci uz pak popisu (protoze u editorial vetsinou delam poctivejsi a delsi popisky a nechce se mi to psat na mobilu) a dokoncim pres pc. berou oboje.

imho je to genialni vypln "hlucheho" casu tak jak pise @captureLight
Hodnocení: 0
emkoemko
 
IP: 94.113.86.1xx

Reputace: 0

Předchozí

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron