shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Anika » 22. březen 2017 08:50

ivusakzkrabice píše:Aniko, je to jen zvektorizovaná kresba, kdysi sem to pro někoho kreslila jako svatební oznámení. program ilustrator pětka. ten náhled byl fakt malý, zkusím podle Ravennky udělat pořádně velký :-)

Kdyžtak zkoukni, jestli tam ta původní kresba nezůstala někde ve skryté vrstvě, to by odpovídalo tomu důvodu vyhození. Tahle hláška se týká vektoru, ne náhledu. Ale lepší náhled rozhodně nezaškodí. ;)

A navíc - zvektorizované obrázky nemají rádi, aspoň to nesmí na první pohled vypadat jako trasované, jinak to vyhazujou. Ale může to projít. Tak držím palce.
+Baldion, +PandaWild Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: shutterstock

Příspěvekod alima007 » 22. březen 2017 09:43

zkus to zkontrovat podle tohohle navodu
http://ilustrator.cz/zjistit-ilustrace- ... e-bitmapu/

ja osobne oznacim vsechny vrstvy a po jedny vypinam, jestli mapa zmizela nebo ne ... pak uz to lehce najdes
Hodnocení: 0
alima007
 
IP: 78.45.67.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 22. březen 2017 10:06

Anika píše:A navíc - zvektorizované obrázky nemají rádi, aspoň to nesmí na první pohled vypadat jako trasované, jinak to vyhazujou. Ale může to projít. Tak držím palce.


To mě překvapuje, protože takových vektorů jsem našla spoustu dokonce v titulku měly, že jsou hand drawn
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 22. březen 2017 11:06

Třeba tohle https://eu.fotolia.com/id/136115877 na SS neprojde ;) protože to je trasovaný... byl to pokus a jinak to prošlo všude :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 22. březen 2017 12:46

U trasovaných kreseb bude asi jiná situace než u trasovaných fotek.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 22. březen 2017 14:26

kresleno bylo černým fixem, pak v PS vytažený kontras, oprava, kde se to blbě oskenovalo a pak vektorizovaný, zatím maximum, co jsem schopna vyrobit :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 22. březen 2017 14:47

S trasovanými obrázky nemám moc zkušenosti, ale kdysi mi vzali několik trasovaných věcí z texigenu. Obecně si myslím, pokud člověku na tom obrázku záleží, tak to nechat odležet a zkusit časem poslat znovu (párkrát mi to vyšlo). Samozřejmě předtím odhalit bitmapy. Nebo to poslat jen jako jpg s dostatečným rozlišením (tak to řeším občas u vektorů, se kterými se dostanu nad 15 MB).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: shutterstock

Příspěvekod sedmicka7a » 22. březen 2017 14:54

trasovaný obrázky (jen černý čáry) mi v pohodě berou (např.)a skenovaný taky i bez PR, zaklikávám, že je to kreslený bez předlohy a ty papriky taky vzali bez PR.
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 22. březen 2017 15:20

Jestli jsi tu papriku kreslila bez předlohy, tak to jsi dobrá :lol: . Ovšem jestli jsi ji kreslila podle skutečného plodu, tak buď ráda, že jsi nemusela posílat papriku do Ameriky. ;) (a ještě by mohli chtít souhlas od toho, kdo ji vypěstoval).
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: shutterstock

Příspěvekod Lenka » 22. březen 2017 17:00

a tam by ji podrobili genetickému zkoumání a běda, jestli je to geneticky modifikovaná paprika, vypěstovaná bez licence - ajaj, z toho koukají mrzutosti :lol:
+Baldion, +PandaWild, +sedmicka7a Hodnocení: +3
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron