ivusakzkrabice píše:Aniko, je to jen zvektorizovaná kresba, kdysi sem to pro někoho kreslila jako svatební oznámení. program ilustrator pětka. ten náhled byl fakt malý, zkusím podle Ravennky udělat pořádně velký
Kdyžtak zkoukni, jestli tam ta původní kresba nezůstala někde ve skryté vrstvě, to by odpovídalo tomu důvodu vyhození. Tahle hláška se týká vektoru, ne náhledu. Ale lepší náhled rozhodně nezaškodí.
A navíc - zvektorizované obrázky nemají rádi, aspoň to nesmí na první pohled vypadat jako trasované, jinak to vyhazujou. Ale může to projít. Tak držím palce.

