shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Anika » 24. březen 2017 07:24

Shutterstock si bere název z políčka pro popis. Ostatní z toho názvu.
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 24. březen 2017 10:46

Já mám pocit, že mi to blblo, když jsem plnila iptc přímo v Ai, zadávat v Bridge je jistota a i mi ot přišlo pohodlnějí a dají se tam dělat šablony :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod jaro6870 » 24. březen 2017 16:01

Fug4s píše:
Marsan píše:u Fotolie mi hodně dlouho trvalo (cca 3 roky?) než se mi rozeběhly prodeje. Teď mi prodává denně za pěknou sumičku, dlouhý rozjezd ale vyplatil se (portfolio 5000 fotek)


Pěkné fotky. Vždycky mě napadne když vidím fotky jako jsou ty tvé s těmi dřevěnými lžícemi, že má někdo koupených 20 a lžic a ty ještě nepoužívá aby byly pořád hezké na focení. Nebo co se vším tím kořením, když to dofotíš? :) Ale asi řeším blbosti.

Jinak se chcí zeptat zkoušel jsem to IPTC a nahrál jsem do SS a AS. V Adobe mi to načetlo název a keywords ale SS jen ty keywordy. Je možné že to takto blne nebo Vám to funguje všude? Zadal jsem to v PS a pak ještě v Total Commanderu. Díky


Ja roky pouzivam IrfanView, ten programcek mam iba na to zadavanie dat do fotiek, funguje fajn
Hodnocení: 0
jaro6870
 
Příspěvky: 40
Registrován: 22. leden 2016 23:18

Reputace: +2

Re: shutterstock

Příspěvekod Fug4s » 24. březen 2017 17:38

Děkuji za odpovědi. Ještě se zeptám blbě u vektorů stačí vložit jen k epsům nebo se musí dát i k náhledovým JPEG?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 24. březen 2017 17:46

Jenom k jpg, z vektorů to nikdo netahá.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod Fug4s » 24. březen 2017 19:12

Teda ten pocit jen vyplnit kategorii a odesílat. Supr, děkuji
+Baldion, +PandaWild, +Ravennka Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. březen 2017 07:24

já se zatím nedokopala.. no ale asi budu muset, když to tak čtu..

Fug4s píše:Teda ten pocit jen vyplnit kategorii a odesílat. Supr, děkuji


:D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

Re: shutterstock

Příspěvekod Fug4s » 25. březen 2017 07:56

ivusakzkrabice píše:já se zatím nedokopala.. no ale asi budu muset, když to tak čtu..

Fug4s píše:Teda ten pocit jen vyplnit kategorii a odesílat. Supr, děkuji


:D


určitě, hlavně pokud budeš chtít zkusit jiný FB tak se hodně vyplatí. Já to vše ručně kopíroval a proto jsem u nových FB zkoušel třeba jen 100 obrázků jestli se vůbec bude trochu prodávat. Takhle by to bylo mnohem snazší.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 25. březen 2017 09:11

Přidat 123RF pak už jen znamená nahrát hromadu obrázků přes FTP, spustit zpracování a o nic víc se už nestarat, už je hotovo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: shutterstock

Příspěvekod ToM » 26. březen 2017 11:02

ještě lepší je Colourbox. Tam se to jen nahraje na ftp a tím to končí.

IPTC z vektrou umí tahat Bigstock
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 93.91.49.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé