"zaseknutý" Shutterstock

"zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod pižla » 12. duben 2017 07:33

Zdravím všechny diskutující,
než začnu psát na support, zajímalo by mě, zda máte někdo podobné potíže: včera jsem popisovala ilustrace a fotky na SS, odesílala jsem je snad dvacetkrát (vždycky se to tvářilo, že byly odeslány ke schválení a pak jsem je objevila na konci stránky) a ještě teď po 24 hodinách se mi u "pending approval" zobrazuje nula, ale když tu nulu rozkliknu, ty obrázky čekající na schválení tam normálně jsou s poznámkou "currently being processed" pod každým náhledem. taky mám asi nějak zaseknuté výdělky-na mapě se zobrazuje to, co bylo prodáno naposled včera brzy ráno a ani dolary nepřibývají. přitom i o víkendech, svátcích a obecně v těch nejbídnějších dnech mívám minimálně okolo 5 prodejů za den, v pracovní dny daleko víc, takže se mi nechce věřit, že by se od včerejšího rána neprodalo ani ťuk-tohle se mi stávalo v úplných začátcích tak před 8 lety... obecně jde SS tak nějak poslední dobou do kopru, ale tohle se mi ještě nestalo, co vy ostatní, jste na tom podobně?
Hodnocení: 0
pižla
 
IP: 2a00:1028:83b0:1e6a:30ba:52e8:ec9a:ddxx

Reputace: 0

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod castyhost » 12. duben 2017 07:53

system jim ted trochu zlobi, nejvic to vidim od Ne do Ut, chce to porad kontrolovat. To co tam visi nakonec projde, ale treba za tyden...vezmou jen 5 souboru z 10 a ty tam visi
prodeje se zacatkem mesice trochu poklesly, zadny drama
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.1xx

Reputace: 0

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod honza286 » 12. duben 2017 08:09

V základním menu u pending approval mám taky nulu, ale po rozkliknutí tam ty soubory čekající na schválení vidím. A prodeje někdy od konce března taky velká bída, jsem s bídou na třetině počtu prodejů za odpovídající časové období minulých měsíců.
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 12. duben 2017 08:27

mám totéž, procesování fotek je fakt divné a to tam mám aktuálně hodně velikonoc :-/
co se týče keywordingu, tak buď doporučuju před odesíláním používat tlačítko "save" nebo mít keywordy přímo ve fotkách už při nahrání.
na fotky padající na konec stránky účinkuje kouzelný F5 - refresh ;-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 12. duben 2017 10:47

Z těchto důvodů iStock znepřístupnil informace pro kontributory, aby nešíleli z každého výkyvu a nesledovali to takhle detailně. Možná to s takovou udělají i na SS.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod castyhost » 12. duben 2017 10:56

Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.1xx

Reputace: 0

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod honza286 » 12. duben 2017 11:16

PandaWild píše:Z těchto důvodů iStock znepřístupnil informace pro kontributory, aby nešíleli z každého výkyvu a nesledovali to takhle detailně. Možná to s takovou udělají i na SS.

Istock rovnou nové fotky nezobrazuje v portfoliu vůbec, to SS zatím většinou zvládá, sice se občas fotka někde třeba i na měsíc zasekne, ale pak se vždy objeví. Kapitolou samou o sobě je ale vyhledávací algoritmus na SS - pro "pobavení" doporučuji dát vyhledat slovo Palava (člověk by čekal fotky z jižní Moravy, ale ono ne - na první stránce je ze 102 obrázků Pálava na celých 3...Asi nějaká chyba v Matrixu :)
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 12. duben 2017 11:27

Palava nebo Palavas, víno jako víno ;-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 12. duben 2017 11:30

PandaWild píše:Z těchto důvodů iStock znepřístupnil informace pro kontributory, aby nešíleli z každého výkyvu a nesledovali to takhle detailně. Možná to s takovou udělají i na SS.


Je pravda, že své výdělky z Profimédií se dozvídám až z reportu, což znamená né, že si minulý měsíc někdo něco koupil, ale že se předchozí měsíc uráčil fotku zaplatit :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: "zaseknutý" Shutterstock

Příspěvekod lacodk » 12. duben 2017 17:27

tak citam ze asi nie je problem v predajoch ale v systeme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uf to mi odlahlo :?: :?: :?: :?:
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Další

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron