Nahravani pres ESP

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod lamich » 4. květen 2017 21:43

rebius píše:Ahoj,

poradíte mi prosím někdo jak nahrát přes ESP editorial fotky ? Nikde tam za boha nemohu najít k zaškrtnutí, že se jedná o editorial. Nebo je postup takový, že to nahraji a oni si to sami označí jako editorial ?

Díky

Lukáš


Vytvoř dávku = Create Batch, zadáš název (třeba Editorial_01), zašktneš Editorial Image a tam nahraj editorial fotky. Tam je můžeš dávat postupně max 90 dnů. Pak založ novou dávku a dokola, dolola... :-)
Hodnocení: 0
lamich
 
Příspěvky: 9
Registrován: 10. duben 2017 06:36

Reputace: +2

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod total » 5. květen 2017 11:10

nevite teda nekdo jak je to s castecnou exkluzivitou? pokud jsem jako autor neekluzivni, vztahuje se to automaticky na vsechny uploadnuty obrazky?
Hodnocení: 0
total
 
Příspěvky: 36
Registrován: 19. říjen 2014 17:30

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Ravennka » 5. květen 2017 11:18

Nemůžeš být částečně exkluzivní. Jak jsi jednou NEexkluzivní, tak to platí pro všechno, co nahraješ, jednou pro vždy 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod total » 5. květen 2017 12:30

Ravennka: diky, je to novej system, tak jsem si nebyl jistej, jestli jsem neco neprehlidnul...
u dreamstime i fotolie jde dat exkluzivne konkretni obrazky, tak jsem mel jen obavy, jestli treba cela varka pres ESP nemuze bejt exkluzivni, tezce se mi v tom orientuje :)
diky moc ;)
Hodnocení: 0
total
 
Příspěvky: 36
Registrován: 19. říjen 2014 17:30

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Ravennka » 5. květen 2017 13:47

To bys toho chtěl po iStocku moc. Tam buď všechno, a nebo nic :) a i tak s tím mají problém :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod koblizeek » 5. květen 2017 16:33

Ahoj, přihlásil jsem se na Istock, kde jsem se následně nějak proklikal na nahrání pár vektorů a odeslání. Dneska mi přišel tento e-mail. Na odkazu se snažim přihlásit se stejnými údaji jako na Istock, ale marně. Musim říct, že tahle fotobanka je pro nováčka šíleně nepřehledná :D Nevíte jak se tam přihlásit nebo napsat na podporu, jak postupovat/co tam vypsat, abych se přihlásil a mohl nahravat?
Jde mi o to, že by to mělo mezi sebou být propojené, ne?

Díky Kobliha
Přílohy
istock.png
istock.png (18.6 KiB) Zobrazeno 3787 krát
Hodnocení: 0
koblizeek
 
Příspěvky: 32
Registrován: 23. duben 2017 19:42

Reputace: +5

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Anika » 5. květen 2017 16:52

Ta adresa v mailu je nové rozhraní pro contributory. To, co jsi jim nahrával byl nejspíš vstupní test (byly to tři vektory?), jinak není možné tam nahrávat. Do esp se vstupuje přes jiný účet než do istocku, chtějí po tobě, aby sis ho vytvořil.
Nejsem si jistá s tím vstupním testem, možná je tu někdo, kdo jím procházel po zavedení ESP, a bude vědět víc než já.
+koblizeek Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Baldion » 5. květen 2017 17:22

Je to jak píše Anika :-). Po vstupním testu mě odkázali na ESP a tam jsem si vytvořil nový účet pro přístup na nahrávání. Dál už mě pak stránky iStocku prakticky nemusí zajímat a vše řeším přes ESP. Přes občasnou kritiku, která se tady někdy objeví musím říct, že se mi prostředí ESP vcelku líbí :)
+koblizeek Hodnocení: +1
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Marian » 30. květen 2017 13:44

Ahoj, od vcera mam problem s nahravanim videa cez ESP. 37 suborov nahratych vpohode, ale poslednych 8 mi vypisalo Error - your file is invalid or unsupported. Pritom som ich robil uplne rovnako ako tie predosle. Dokonca som pokusne skusil znovu nahrat jeden z tych 37, co uz boli O.K. a aj pri nom sa zrazu objavila chybova hlaska. Predpokladam, ze v kodeku videa problem nebude...ale netusim kde potom?
Ma niekto skusenost s takymto problemom? :|
Dik.
Hodnocení: 0
Marian
 
IP: 188.167.184.1xx

Reputace: 0

Re: Nahravani pres ESP

Příspěvekod Teamen » 6. červen 2017 15:56

Ahoj fotobankéři,

tak jsem se před 14 dny zaregistroval na istock a jsem z toho dost nešťastnej, administrace mi přijde nepřehledná, složitá, při nahrání obrázku chtějí vyplňovat nespočet polí, ani netušim na co které pole je.
U jiných fotobank je to vždy title a keywords a výběr kategorie. Tedy je to peklo. Asi na to kašlu a účet zrušim, můžete mi někdo poradit jak?

S přáním pěkného dne Teamen
Hodnocení: 0
Teamen
 
IP: 212.79.110.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron