fotka dlouho čeká

fotka dlouho čeká

Příspěvekod Patas » 8. červen 2017 20:41

Ahoj, mám takovou otázku.. :) Na Bigstock jsem nahrál fotku s koblihama :) cca 60% se přijalo... :) Takže jsem byl spokojenej :) Jenže jedna fotka tam furt čeká nijak jsem se na to nepohlížel, řekl jsem si, že při příštím nahrávání mě to určitě schválí, ale nestalo se tak.. druhou várku jiných fotek schválili ale tady ta tam furt čeká :) Měl někdo stejný problém? :) Díky
Hodnocení: 0
Patas
 
Příspěvky: 72
Registrován: 15. červenec 2016 17:32

Reputace: 0

Re: fotka dlouho čeká

Příspěvekod weyo » 11. červen 2017 07:39

Ahoj. Mne sa to stáva na shuttri,a ak je tam viac ako dva tri dni tak ju zmažem a nanovo uploadnem. Myslim, že na Bigstocku ju len tak nezmažeš,ale ja by som ju nanovo nahral a tú pôvodnu ti zmažu pre rovnaký obsah.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
weyo
 
Příspěvky: 453
Registrován: 3. červenec 2014 07:45
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Reputace: +121

Re: fotka dlouho čeká

Příspěvekod Patas » 11. červen 2017 17:43

weyo píše:Ahoj. Mne sa to stáva na shuttri,a ak je tam viac ako dva tri dni tak ju zmažem a nanovo uploadnem. Myslim, že na Bigstocku ju len tak nezmažeš,ale ja by som ju nanovo nahral a tú pôvodnu ti zmažu pre rovnaký obsah.

nepomohlo :/ zkusil jsem nahrat stejnou fotku a zamitli jen 1 a tu stejnou tam nechali... :/ nevim proc.. jinak ta fotka uz tam lezi dost dlouho, protoze kdyz mi ty fotky s koblihama vzali tak jsem potom nahral fotky zeleniny atd... a furt tam ta KOBLIHOVA FOTKA CEKA :D
Hodnocení: 0
Patas
 
Příspěvky: 72
Registrován: 15. červenec 2016 17:32

Reputace: 0

Re: fotka dlouho čeká

Příspěvekod Baldion » 11. červen 2017 18:56

Patas píše:nepomohlo :/ zkusil jsem nahrat stejnou fotku a zamitli jen 1 a tu stejnou tam nechali... :/ nevim proc.. jinak ta fotka uz tam lezi dost dlouho, protoze kdyz mi ty fotky s koblihama vzali tak jsem potom nahral fotky zeleniny atd... a furt tam ta KOBLIHOVA FOTKA CEKA :D

Mám stejnou zkušenost s SS. Fotka tam visela 5 dní a ostatní už byly schválené. Tak jsem ji smazal a nahrál znova a už tam zase visí týden. Asi má nějaký příznak "nezpracovávat". :lol:
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: fotka dlouho čeká

Příspěvekod Patas » 11. červen 2017 19:07

Baldion píše:
Patas píše:nepomohlo :/ zkusil jsem nahrat stejnou fotku a zamitli jen 1 a tu stejnou tam nechali... :/ nevim proc.. jinak ta fotka uz tam lezi dost dlouho, protoze kdyz mi ty fotky s koblihama vzali tak jsem potom nahral fotky zeleniny atd... a furt tam ta KOBLIHOVA FOTKA CEKA :D

Mám stejnou zkušenost s SS. Fotka tam visela 5 dní a ostatní už byly schválené. Tak jsem ji smazal a nahrál znova a už tam zase visí týden. Asi má nějaký příznak "nezpracovávat". :lol:

ale na Bigstocku to nejde smazat :D bych tam musel asi napsat.. :)
Hodnocení: 0
Patas
 
Příspěvky: 72
Registrován: 15. červenec 2016 17:32

Reputace: 0


Zpět na Bigstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé