Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod Hollygraphic » 13. leden 2014 17:42

V poslední době mám se službou Skrill, samé "zajímavé" zkušenosti a po té dnešní s ní na dobro končím. Přišel mi mail že mi převedli účet na Obchodní, u kterého jsou "výtečné" poplatky. (např 19,95 EUR jako měsíční poplatek)

Chtěl bych poradit nebo slyšet nějaký názor od někoho s PayPalem. Jak tam funguje ověření identity, jestli jsou tam nějaké limity apod.? Na hlavní stránce jsem postřehl že jsou k dispozici také 2 typy účtů a to Personal a Business. Jaký používáte?

Díky.

Pro zvědavce přikládám mail od Skrill (Moneybookers)

Dear Vladimír Holan,
We recently noticed that you have been using your Skrill account to accept commercial payments.

In accordance with our Terms of Use article 4.7: https://www.skrill.com/en/siteinformati ... onditions/, your account is now considered a business account and subject to Receive Money commercial rates.

This change means the fees applied on your account are currently determined by your monthly transaction turnover.

However, you are eligible to apply for Skrill's Merchant Rate: https://www.skrill.com/en/business/merchant-fees/, which lowers your fees as your sales volume increases and is based on your previous month's sales volume. Please do not hesitate to contact us to discuss the options available and find the best solution for your needs.

Q: What payments are deemed as commercial?

A: You are using your Skrill Account for commercial purposes if you are receiving payments for or in connection with any business activity. We reserve the right to determine whether, in our reasonable opinion, you are using your Skrill Account for commercial purposes. If you are using your Skrill Account for commercial purposes, in addition to these Terms of Use, you shall be bound by our Merchant Terms and Conditions and you shall pay fees as shown on our Merchant Fee Page https://www.skrill.com/en/business/merchant-fees/.

Best wishes,

Email: help-business@skrill.com
Phone: +44 870 383 0762 (Mon-Fri, 8:00 - 17:00 GMT)

Skrill Merchant Services
Hodnocení: 0
Logo–CID Designer/vladimirholan.cz
Uživatelský avatar
Hollygraphic
 
Příspěvky: 91
Registrován: 9. duben 2013 18:08

Reputace: +10

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod Hamin » 14. leden 2014 08:30

Ze Skrill jsem přešel na Paypal před časem. Hlvně díky tomu, že na Skrill, zdražili poplatek za převod na soukromý účet. U PayPal mají asi malinko méně výhodný kurz při převodu na CZK, ale za to je účet zdarma a stejně tak poslání peněz na soukr. účet, je také ZDARMA ! Takže já jsem asi po půlročním používání PayPalu spokojený. Autentifikace probíhá asi stejně jako u Skrill.
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 665
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod Hollygraphic » 4. únor 2014 10:11

Tak jsem přešel na Paypal jen stále řeším takový problém když si dám account limits tak stále tam mám Receiving limit per year 68,850.00 CZK ... což mi jako roční limit stačit nebude :)

Už mám ověřený jak bankovní účet tak kartu. A na řadě když dám Lift Limits mám teď Identify account holder kde po mě chtějí nahrát občanku + doklad o adrese.. To jsem již udělal a přišel mi mail že si mám doplnit informace (Personal/Business Information). Můžu se zeptat co vše tam máte vyplněno? Já tam mám vše kromě VAT number (které bylo v závorce jako optional - nepovinně) a kromě Business URL.

Samozřejmě komunikace od Paypalu kde se jich na to ptám tak je nulová.Docela na tom zavisí moje microstock fungování, za nějakou radu bych byl rád.
Hodnocení: 0
Logo–CID Designer/vladimirholan.cz
Uživatelský avatar
Hollygraphic
 
Příspěvky: 91
Registrován: 9. duben 2013 18:08

Reputace: +10

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod Petr » 3. duben 2014 08:02

Hamin píše:... U PayPal mají asi malinko méně výhodný kurz při převodu na CZK, ale za to je účet zdarma a stejně tak poslání peněz na soukr. účet, je také ZDARMA ! ...


Chvíli jsem používal Skrill i PayPal zároveň a Skrill je ve všech ohledech horší! PayPal si strhává na kurzu 2,5%, zatímco Skrill 4%, PayPal má převod zdarma, zatímco Skrill si bere 80Kč. Přechodem na PayPal jsem "vydělal" asi 2,5% příjmů. Vřele všem doporučuju Skrill zrušit a používat PayPal.
Hodnocení: 0
Petr
 
IP: 89.176.121.xx

Reputace: 0

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod petrusa » 22. červen 2014 19:58

zdravim je online nekdo kdo ma skriil ucet,Petr
Hodnocení: 0
petrusa
 
IP: 78.102.178.1xx

Reputace: 0

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod Anika » 22. červen 2014 20:41

Taky mi nedávno dorazil ten samý vzkaz od skrillu a silně uvažuji o přechodi na paypal (mám ho už nějakou dobu, ale nepoužívám. ) Máte někdo s přechodem zkušenosti? Trochu se bojím, aby se to někde nezadrhlo, třeba na Shutterstocku (kdysi jsem četla o nějakém problému s přechodem kdesi na fóru). Budu ráda za každý postřeh, díky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1765
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +295

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod Petr » 22. červen 2014 21:41

Přecházel jsem někdy v zimě a žádný problém jsem neměl. Prostě jsem na fotobankách nastavil platby na PayPal a bylo.
Hodnocení: 0
Petr
 
IP: 213.220.238.xx

Reputace: 0

Re: Přechod ze Skrill(Moneybookers) na PayPal

Příspěvekod mada » 9. srpen 2017 09:46

Tak jsem na chvilku zauvažovala o Skrillu, protože jsem byla už naštvaná, že mi Paypal nedovoluje si svoje vydělané dolary stáhnout v dolarech na svůj dolarový účet v bance, nebo že mi najednou platby v EURech (za Adobe), které mi před tím správně odečítal v EURech z karty (= z mého EURového účtu v bance), najednou začal přepočítávat na koruny, a když to jeden měsíc opravím, další měsíc mi ta eura odečtou pro změnu z mého dolarového paypal zůstatku, který jsem si ještě nestihla stáhnout, nebo že na každý dotaz, který jim pošlu, pošlou automatickou odpověď s "nejčastějšími řešeními", která nikdy neodpovídají na můj dotaz, a až po urgenci si můj dotaz někdo opravdu přečte,
ale jak to tady tak čtu, tak Skrill tedy asi opravdu ne. (+ jsem koukala, že za stažení peněz teď mají poplatek 150 Kč...)
Hodnocení: 0
mada
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11. červenec 2017 12:45

Reputace: +1


Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse