Photostock

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Re: Photostock

Příspěvekod The_DoctoR » 11. srpen 2017 10:54

Myslím, že naprosto dostačájící ;-)
Každopádně nefunguje odkaz, kde bych mohl Photostock stáhnout. Funguje ještě tenhle program, nebo už je nějaký jiný, nástupce?
Hodnocení: 0
The_DoctoR
 
IP: 217.30.64.2xx

Reputace: 0

Re: Photostock

Příspěvekod Fug4s » 11. srpen 2017 12:05

Jelikož jsem přestal nahrávat na DS tak mlátim popis a název úplně stejný. Ať si z toho vyberou. Doufám že za to nemůže být ban. :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Photostock

Příspěvekod shalom3 » 11. srpen 2017 12:18

The_DoctoR píše:Myslím, že naprosto dostačájící ;-)
Každopádně nefunguje odkaz, kde bych mohl Photostock stáhnout. Funguje ještě tenhle program, nebo už je nějaký jiný, nástupce?

Hm, stránky se nějak "doprasily". Zkus kdyžtak napsat přímo autorovi sovpag@centrum.cz, je to Čech a komunikuje se s ním dobře. Program by měl fungovat a patří k nejlepším na IPTC.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Photostock

Příspěvekod cibetka » 31. leden 2018 15:10

Ahoj, mám dotaz. Několik let jsem používala bezplatnou verzi PhotoStock, fungoval spolehlivě, žádné problémy. Včera jsem ho po několikaměsíční pauze v nahrávání chtěla otevřít a hodilo mi to hlášku: „Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru. K přístupu k položce pravděpodobně nemáte patřičná oprávnění.“
Zkusila jsem program znovu stáhnout z webových stránek autora, ale dopracovala jsem se ke stejnému výsledku. Než budu psát email přímo autorovi, chci se zeptat tady, jestli někdo z vás nemá podobnou zkušenost a případně tip, jak to vyřešit.
Díky moc.
Hodnocení: 0
cibetka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14. březen 2014 19:30

Reputace: 0

Re: Photostock

Příspěvekod admin » 31. leden 2018 17:28

cibetka píše:Ahoj, mám dotaz. Několik let jsem používala bezplatnou verzi PhotoStock, fungoval spolehlivě, žádné problémy. Včera jsem ho po několikaměsíční pauze v nahrávání chtěla otevřít a hodilo mi to hlášku: „Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru. K přístupu k položce pravděpodobně nemáte patřičná oprávnění.“
Zkusila jsem program znovu stáhnout z webových stránek autora, ale dopracovala jsem se ke stejnému výsledku. Než budu psát email přímo autorovi, chci se zeptat tady, jestli někdo z vás nemá podobnou zkušenost a případně tip, jak to vyřešit.
Díky moc.


Zkus kliknout pravým na exe nebo na zástupce aplikace a v menu co se objeví dej poslední položku (Vlastnosti / Properties) a následně záložka Compatibility a tam mám zatrženo Run this program in compatibility mode for Windows XP Service pack 2 a dole ještě Run as Administrator
+Egeris Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Předchozí

Zpět na Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé