Nevidím svoje portfolio

Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod LucieC » 20. září 2017 22:30

Ahoj,
jsem tu nová, tak se předem omlouvám za případné porušení pravidel.
Po 5ti leté pauze jsem se přihlásila na Istockphoto. Bohužel nemůžu najít svoje portfolio. Když zadám svůj nick do vyhledávání, tak svoje fotky v databázi najdu, ale ze svého účtu je nemůžu spravovat ani je nevidím :? Teď jsem s hrůzou zjistila, že mi 7.2. přišel email - Your new sign-in credentials for ESP - s platností 30 dnů. Samozřejmě jsem se nepřihlásila, takže problém asi souvistí s tímto. Může mi někdo říct, co se stalo s IS, kde by mohl být problém a jak ho vyřešit? Včera jsem tady v diskuzi našla podobný dotaz, vypadalo to na stejný problém. Bohužel jsem si to neuložila a teď to nemůžu dohledat.
Děkuji, Lucka
Hodnocení: 0
LucieC
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20. září 2017 22:17

Reputace: +1

Re: Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod admin » 20. září 2017 22:48

Ahoj, celé to rozhraní pro fotografy se přesunulo na adresu esp.gettyimages.com - zkus se tam přihlásit se svým istock účtem / emailem. Já byl v podobné situaci a nějak jsem to rozchodil (ale nevzpomenu si jak, mysllím, že mi tam platilo stejné jméno / heslo jako na iStocku).

Ale jinak to rozhraní tam je děs-běs, jedno z nejhorších, co jsem na fotobankách viděl.
+Baldion Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2112
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod Anika » 21. září 2017 09:48

Přihlášení esp by mělo být emailem a stejným heslem jako do istocku.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod LucieC » 21. září 2017 11:31

Děkuji! Přihlásit na ESP se mi podařilo. Našla jsem tam i odkaz na svoje portfolio :)
A mám další problém. Potřebuji smazat fotku, ale v úpravách jsou pouze úpravy vzhledu. Jak se mažou jednotlivé fotky? Ví někdo?

To rozhraní je opravdu strašné, ale co si pamatuji, tak IS byl taky hnus.
Hodnocení: 0
LucieC
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20. září 2017 22:17

Reputace: +1

Re: Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod LucieC » 21. září 2017 11:34

To portfolio, které jsem našla před odkaz na ESP je na IS a je to náhled pro kupce. Já to spravovat nemůžu i když se přihlásím přímo na IS :?
Hodnocení: 0
LucieC
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20. září 2017 22:17

Reputace: +1

Re: Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod Baldion » 21. září 2017 12:02

LucieC píše:Potřebuji smazat fotku, ale v úpravách jsou pouze úpravy vzhledu. Jak se mažou jednotlivé fotky? Ví někdo?


Na ESP jde smazat fotka jen dokud ji neodešleš ke schválení. Pak už je tam na věčné časy a pomůže jen napsat na podporu se zdůvodněním. :(
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Nevidím svoje portfolio

Příspěvekod LucieC » 21. září 2017 12:09

:o no toto! Děkuji :) Vidím, že u této společnosti se za ty roky nic nezměnilo. Myslím, že prodej práv k fotce bude dostatečný důvod ke smazáni.
+Baldion Hodnocení: +1
LucieC
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20. září 2017 22:17

Reputace: +1


Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé