shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 14. listopad 2017 08:37

Tak zvyknout se na to dá, no zvyknout.. u fotek s IPTC zatím dobrý - bere mi to i častější latinské názvy, což dřív nebylo, pokud člověk těch chyb v keywordech nemá moc, tak sice nějaká klikačka je, ale dá se to při těch pár kusech, co přidávám přežít. Co mne štve je, že je ten sloupec strašně úzký a vyžaduje rolování, navíc člověk u většího monitoru se prostě musí tou hlavou přesunout doprava, zbytečně moc grafky a k tomu malý písmo, které se v těch čtvercích ztrácí.
Celkem jsem zvědavá, jak hodně se budu rozčilovat u vektorů, které keyworduju až po nahrávání..

Jo a funguje vám na mobilu appka shutterstoc contributor? Nejde mi od včerejšího večera, prostě vykřičník a nic. Koukala jsem na aktualizaci a verze je aktuální..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod sentio » 14. listopad 2017 08:59

mě appka funguje, ale je také líná, např. mi nepřišla ráno notifikace o včerejších prodejích, ale po klepnutí se informace zobrazily...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sentio
 
Příspěvky: 138
Registrován: 15. říjen 2015 08:31

Reputace: +20

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 14. listopad 2017 09:19

S tím vykřičníkem to prostě čas od času dělá... je to mrcha :) Teď jsem taky na vykřičníku, ale ono zase za půl dne to bude jinak... třeba bude i otazník 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 14. listopad 2017 09:48

Tak som si už aj ja vyskúšal nové rozhranie. Rád by som sa k nemu vyjadril, ale to nejde. Jednak som v podstate slušný človek a jednak by sa to, čo by som tu o novom submitovaní napísal, dalo publikovať až po 22:00 hodine.

Vážený Shutterstock to, že som 20 vektorov submitoval po jednom súbore pol hodiny namiesto zvyčajných 5 minút, to je vážne "improvement" jak sviňa. Zo srdca vám zaň ďakujem. Ešte pár takýchto "improvementov" a prídem aj o posledné zvyšky zdravých nervov, ktoré mám.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 14. listopad 2017 10:35

taky jsem si zkusil nové rozhraní SS, ale přidával jsem pouze fotky a nevím no .. je to lepší než na bigstock po 10, zase horší než na adobe stock, kde to mam tedka nejrychlejší.. Nevím celkově mě SS obral asi o 5min více času než normálně, takže nějak nepocituju nějakou změnu..
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 14. listopad 2017 10:39

hm tak změna plánu.. tedka jsem se dostal ke schvalovacího procesu.. a všechny fotky zamitnuty a divím se proč a všechny kvuli spatnemu nadpisu.. takže me neupozorní když mam chybu ve slově... no tak to poteš koště

Už vím, kde je problém ... když jsem si nastavil v photostocku desription a nadpis .. tak na shutterstocku to vezme jako nadpis description .. no tak to mě .... víte co
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 14. listopad 2017 14:20

Možná se jim, ale povedla jedna věc.
Sice se fotky po úspěšném hromadném submitu házejí po jedné, už né po dávkách, ale rozdíl tu je. Dříve sice byly fotky v jedné dávce, ale i tak přidělená čísla fotek byly od sebe mezi 10ti až klidně 50ti, aktuálně mi přijde, že se čísla přidělují blíže sobě, i v neděli, kdy každý submituje jsem měla rozdíl mezi pěti a deseti, pak by se fotky měla zobrazovat blíž sobě a být vidět.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 14. listopad 2017 20:23

hm divné tak není to jen SS .. normálně popis, který jsem napsal v photostocku mi většina fb krom canstock a dreamstime vezme jako title... a title nenačte.. načte mi jen ten popis a ten použije jako title.. ale nikdy předtím mi to nedelalo nevíte v čem je chyba? :?
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 14. listopad 2017 20:28

Shutterstock odjakživa používal Description jako titulek.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 14. listopad 2017 20:29

divné ale před tím v tech várkách mi použival title tak jak mam v photostocku nastavene a nevyužíval popis..
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé