Mazání souborů

Mazání souborů

Příspěvekod noska.photo » 22. listopad 2017 20:26

Marně hledám jak smazat soubor. Poradí někdo??
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: Mazání souborů

Příspěvekod castyhost » 22. listopad 2017 21:21

jenom jeden? to si usetri namahu
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Mazání souborů

Příspěvekod Baldion » 22. listopad 2017 21:22

noska.photo píše:Marně hledám jak smazat soubor. Poradí někdo??


Pokud jsi už soubor odeslal ke schválení, tak už to nejde. jediná možnost je počkat až to schválí a pak napsat na podporu žádost s odůvodněním smazání.
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Mazání souborů

Příspěvekod ToM » 23. listopad 2017 07:22

a proč je tam to tlačítko delete? to je tedy funkční jen do chvíle odeslání?

mám podobný, leč trochu odlišný problém. fotka odeslaná, ale neschválená pro absenci PR. Teď tam visí a štve mě. Smazat nejde a jednoduché zakliknutí editorial také ne.
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 178.255.168xx

Reputace: 0

Re: Mazání souborů

Příspěvekod noska.photo » 23. listopad 2017 09:46

To je teda vopruz. No dle informací jsem napsal na podporu. Mají přímo kolonku smazat něco ze svého obsahu. No každopádně mě tato fotobanka začíná sr.t. Jsem na ní jen chvíli. A celkem mi i vadí, že nevidím co se prodalo.Uvidím to až za měsíc. Zatím tam mám asi 300 fotografií a více asi nahrávat nebudu zatím. Uvidím po prvním měsíci.
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: Mazání souborů

Příspěvekod host » 5. září 2021 17:51

Ahoj,
před casem jsem nahrala par obrazku na vice FB, prijato – a ted téměř totožný obsah znovu (foceno z jiného uhlu), ale z istocku mi napsali, ze je fotka vracena k revizi, neb něco z obsahu muze podlehat ochrane autorských prav ci ochr.znamek (s odkazem na technickou Wiki getty im., kde se pise, ze by se obsah nemel pouzivat ke komerčním ucelum) – a ze mam tento potenciálně rizikovy obsah z fotky odstranit. Radeji bych ale tyto fotky v revizi smazala, ale Delete nejde, jen asi Clear all metadata, ale nevim, co se tim vlastne smaze? Ale mozna se nic nestane, když pockam 3 mesice a pak bude soubour uzavřen?

Nicméně si kladu otazku, zda je v poradku, ze tuhle prijali fotky, které se nyni jevi jako rizikove? Když bych to mohla smazat jako u většiny FB, udělám to, ale tady je to slozitejsi.
Zajima me, kdo by nesl odpovědnost v pripade nějakých sporu – contributor ci FB, která obsah se znaky ochrannych znamek prijala? Ale preci contributor nemuze vedet o vsem, na co ma někdo ochr.znamku?
A proc nektere fotobanky bez problemu prijimaji obrazky s obsahem, který muze podléhat ochraně autorských práv nebo ochranných známek – a jiné FB s tim mají problem?

Budu rada za vase nazory,
dekuji
Hodnocení: 0
host
 
IP: 2a02:768:1e2b:bcca:824:70c2:b283:a2xx

Reputace: 0

Re: Mazání souborů

Příspěvekod shalom3 » 6. září 2021 00:25

Ahoj, istok je v tomhle naprosto úchylný. Jsou schopni to napsat prakticky k libovolné fotce či obrázku. (kdysi jsem tam dala fotku krajiny s nějakou horskou stavbou z větší dálky, byly vidět dvě postavičky velikosti mravence a vyhodili to také) Smazat to nejde, takže je jediná možnost - jak píšeš - nechat to prostě v tom batchi jaksi "vyhnít". Schválené to není, tudíž se to ani nikde neobjeví.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Mazání souborů

Příspěvekod host » 7. září 2021 08:43

Dekuji za nazor - istock mi prijde poněkud specificky.
Ty fotky k revizi necham asi vyhnit :-), a ty, které jsou uz nejaky cas prijate, nevim… Na ostatních FB jsou podobných fotek (které mají to, co podleha te ochr.znamce) mraky, tak nevim, v cem je problem? Zda je to dano nejakou dohodou mezi autorem ochrannych znamek a FB ci jsou jen nektere FB opatrnejsi? Clovek by chtel vedet, zda je vse ok, ale to asi ve fotobankovnictvi nejde :-(
Hodnocení: 0
host
 
IP: 2a02:768:1e2b:bcca:212e:91a7:9945:8fxx

Reputace: 0

Re: Mazání souborů

Příspěvekod castyhost » 7. září 2021 09:27

iStock je hodne specificky, ale umi prodavat i Editorial
vetsina FB umi Editorial prodavat
jukni v historii fora na tema Editorial

kdyz uz ti neco prijmou, neres to ;-)
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0


Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé