IStock - referenční foto pro ilustraci

IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod stroblr » 29. prosinec 2017 08:17

Zdravím,
nahrál jsem v ESP ilustraci, kterou jsem vytvořil na základě své fotografie z mikroskopu... byla zamítnuta s tím, že mám nahrát referenční fotografii,... tak jsem ji nahrál jako property release, ale byla opět zamítnuta s důvodem
"Photo reference required for all real-life objects, locations, animals, etc. as these are not drawn solely from imagination."
Tak se mi zdá, že jsem měl fotografii nahrát někam jinam,.. nemáte někdo tušení?
Ostatním fotobankám to stačilo jako PR.
Díky
Hodnocení: 0
stroblr

Reputace: +1

Re: IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod Fug4s » 29. prosinec 2017 14:53

píšou tam "for all" nemáš tam ještě něco na co ti chybí referenční obrázek. Spíše to na mne působí že chtějí doložit ještě jiný objekt v té ilustraci než že by si ho špatně nahrál.
Fug4s

Reputace: +52

Příspěvekod stroblr » 29. prosinec 2017 15:17

to ne, mám v téhle várce pouze jednu ilustraci, ke které jsem doložil přesně ten snímek, podle kterého jsem to dělal...
stroblr

Reputace: +1

Příspěvekod Lenka » 30. prosinec 2017 09:19

Asi budeš ještě potřebovat potvrzení, že tu fotku jsi dělal ty, a potvrzení, že to potvrzení je pravé. A možná potvrzení o dělnickém původu a správném postoji k straně a vládě. Na Istock seru, příliš mi připomíná mládí.
+PandaWild, +shalom3 Hodnocení: +2
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Zpět na iStock