Fotolis.cz

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Fotolis.cz

Příspěvekod pavolk » 18. leden 2018 19:56

Zdravim Vas , fanusikovia fotografie, nemal by niekto s Vás

zaujem o fotolis.cz?

Dakujem

S pozdravom,

Pavol Kolárik.
Hodnocení: 0
pavolk
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18. leden 2018 19:55

Reputace: 0

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod ypres.bass » 18. leden 2018 20:14

mám čas, tak jsem to prolezl a upřímně - 90% fotek co nabízíš bych ani nestáhl z karty. Aby fotobanka měla šanci, tak musíš získat odběratele - a upřímně si přiznej - co máš co nenabízí třeba Shutterstock (a nekvalitní rozmazané fotky se nepočítají, protože na SS nejsou jenom protože by autor neprošel EntryTestem)
Hodnocení: 0
www.politicon.eu | www.simonds.store
Uživatelský avatar
ypres.bass
 
Příspěvky: 351
Registrován: 2. duben 2014 12:55
Bydliště: Pardubice

Reputace: +26

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod ypres.bass » 18. leden 2018 20:16

ale o fotolis.cz bych zájem měl - teda o tu doménu ;-)
Hodnocení: 0
www.politicon.eu | www.simonds.store
Uživatelský avatar
ypres.bass
 
Příspěvky: 351
Registrován: 2. duben 2014 12:55
Bydliště: Pardubice

Reputace: +26

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod libor2 » 19. leden 2018 07:35

A provize 20% ? Pokud správně počítám, tak z 8,- je to 1,60,- Kč
To sorry jako
Hodnocení: 0
http://www.fotovrska.cz/
https://www.proweddy.cz/
Uživatelský avatar
libor2
 
Příspěvky: 272
Registrován: 12. březen 2014 06:26

Reputace: +48

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod Vero » 19. leden 2018 08:52

Držím palce a taky se přimlouvám za zlepšení kvality fotek. Píšete, že nabízíte fotky od profesionálů i amatérů... Já třikrát klikla a pokaždé narazila je na ty hodně amatérské. A to i na úvodní stránce. Nepůsobí to na mě dojmem, že bych se tam, až budu potřebovat nějakou fotku, vrátila - a nenamotivuje mě ani to, že je to vpodstatě zadarmo...
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod admin » 19. leden 2018 09:10

Asi jste dotyčného nepochopili, on se snaží tuto "fotobanku" prodat. Ovšem v dnešní době tedy fakt moc nevím, komu by se to vyplatilo. Možná nějakému úspěšnému fotografovi s velkým portfoliem, který chce prodávat napřímo....a trávit hodiny a hodiny času nahráváním a hlavně propagováním, propagováním, placením reklamy, řešení účetnictví, řešení DPH při prodeji do evropských států, GDPR, EET (možná, co já vím)... aby pak vydělal pár stovek.
+shalom3, +ypres.bass Hodnocení: +2
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod Vero » 19. leden 2018 10:13

admin píše:Asi jste dotyčného nepochopili, on se snaží tuto "fotobanku" prodat. Ovšem v dnešní době tedy fakt moc nevím, komu by se to vyplatilo. Možná nějakému úspěšnému fotografovi s velkým portfoliem, který chce prodávat napřímo....a trávit hodiny a hodiny času nahráváním a hlavně propagováním, propagováním, placením reklamy, řešení účetnictví, řešení DPH při prodeji do evropských států, GDPR, EET (možná, co já vím)... aby pak vydělal pár stovek.


Aj, tak já myslela, že to má být nábor :D Jsem dneska nějak extrémně přibržděná :D
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod GreatWhite » 19. leden 2018 10:29

+Riky, +ypres.bass Hodnocení: +2
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Fotolis.cz

Příspěvekod honza286 » 22. leden 2018 19:51

admin píše:Asi jste dotyčného nepochopili, on se snaží tuto "fotobanku" prodat. Ovšem v dnešní době tedy fakt moc nevím, komu by se to vyplatilo. Možná nějakému úspěšnému fotografovi s velkým portfoliem, který chce prodávat napřímo....a trávit hodiny a hodiny času nahráváním a hlavně propagováním, propagováním, placením reklamy, řešení účetnictví, řešení DPH při prodeji do evropských států, GDPR, EET (možná, co já vím)... aby pak vydělal pár stovek.

Jen faktická - pokud nejsi plátce DPH v ČR, tak DPH při prodeji do EU neplatíš, pouze se musíš zaregistrovat jako identifikovaná osoba a jednou měsičně vyplnit formulář "souhrnné hlášení, což je práce možná tak na hodinu, jestli vůbec.
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65


Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé