"Dobrá zpráva" z iStocku

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod TMArt » 22. leden 2018 07:50

Tak u mě prosinec 2017 rekord všech rekordů. Z portfolia 317 obrázků výdělek 288,8 USD za prosinec.
Což byl asi 4,5 násobek SS ;). Obrovská spokojenost.
+Baldion Hodnocení: +1
TMArt
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18. leden 2018 07:22

Reputace: +25

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod castyhost » 22. leden 2018 08:41

jo, tak ty mas moje prachy ! :-)

at ti to nadseni dlouho vydrzi
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Fauren » 22. leden 2018 09:51

Zdravím,
prosím vás chtěl bych se zeptat na istock už neberou další přispivatele? ... když si rozkliknu istock stránku a dám sell stock tak mi to napíše toto:

Thank you for visiting our Work With Us website. We’re currently performing maintenance and our engineers are working hard to get Work With Us back online. Thank you for your patience and please check back soon.

If you have already submitted an application and have any questions please contact us at enrollment.help@gettyimages.com. Please note that we are not accepting new applications at this time.

For general questions about working with us, please refer to the FAQs in the right hand navigation.

Best wishes

The Getty Images | iStock team

a to tam už je asi měsíc co to zkouším .. nebo klikám někde mimo? :D
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 551
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +52

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod TMArt » 22. leden 2018 09:54

Fauren píše:Zdravím,
prosím vás chtěl bych se zeptat na istock už neberou další přispivatele? ... když si rozkliknu istock stránku a dám sell stock tak mi to napíše toto:

Thank you for visiting our Work With Us website. We’re currently performing maintenance and our engineers are working hard to get Work With Us back online. Thank you for your patience and please check back soon.

If you have already submitted an application and have any questions please contact us at enrollment.help@gettyimages.com. Please note that we are not accepting new applications at this time.

For general questions about working with us, please refer to the FAQs in the right hand navigation.

Best wishes

The Getty Images | iStock team

a to tam už je asi měsíc co to zkouším .. nebo klikám někde mimo? :D



To je podle mě jen nějaká údržba, až skončí podle mě to půjde.
Hodnocení: 0
TMArt
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18. leden 2018 07:22

Reputace: +25

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Fauren » 22. leden 2018 10:02

údržba měsíc? :D
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 551
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +52

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Anika » 22. leden 2018 10:03

Fauren píše:Zdravím,
prosím vás chtěl bych se zeptat na istock už neberou další přispivatele? ... když si rozkliknu istock stránku a dám sell stock tak mi to napíše toto:

Thank you for visiting our Work With Us website. We’re currently performing maintenance and our engineers are working hard to get Work With Us back online. Thank you for your patience and please check back soon.

If you have already submitted an application and have any questions please contact us at enrollment.help@gettyimages.com. Please note that we are not accepting new applications at this time.

For general questions about working with us, please refer to the FAQs in the right hand navigation.

Best wishes

The Getty Images | iStock team

a to tam už je asi měsíc co to zkouším .. nebo klikám někde mimo? :D


Zkus to takhle
https://contributors.gettyimages.com/Welcome.aspx

tamten odkaz vypadá jako neaktualizovaný
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Fauren » 22. leden 2018 10:13

já se kdy si registroval, ale neposílal jsem tam nic a tedka když se přhlásím tak se dostanu dovnitř, ale nikde není kde bych měl projít nějakou "zkouškou"
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 551
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +52

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Anika » 22. leden 2018 12:26

Registroval ses do istocku, nebo už nově do ESP? Jestli jen do Istocku, musíš mít účet v ESP. Jestli máš účet už v ESP, tak na tvém místě bych zkusila nahrávat rovnou a čekat, co se stane. Z toho jejich průvodce mi to tak vyplývá.

When you are ready to make your first submission, please carefully review the Submission Requirements, which can be found in the navigation bar to the left. It's important to review all documents prior to upload to ensure your submission is error free and to reduce the chances of your submission needing revision or being rejected.

Dělá to na mě dojem, že ta vstupní zkouška je přímo to první nahrávání. Dřív to tak nebylo, ale teď tam nic o nějakém vstupním testu nikde nevidím.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Fauren » 22. leden 2018 13:00

ja se registroval u istock.. takže mám dělat co? registrovat se u eps?
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 551
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +52

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Painter » 22. leden 2018 13:36

TMArt píše:Tak u mě prosinec 2017 rekord všech rekordů. Z portfolia 317 obrázků výdělek 288,8
USD za prosinec.
Což byl asi 4,5 násobek SS ;). Obrovská spokojenost.


No sakra, gratulace to už je pěkná částka. Přiznávám že trochu závidím. :) Byly tam nějaké větší prodeje nebo to naskákalo po těch jejich 0,0001 :D né vážně po 0,5 - 1 dolaru cca.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé