"Dobrá zpráva" z iStocku

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Anika » 22. leden 2018 13:41

Fauren píše:ja se registroval u istock.. takže mám dělat co? registrovat se u eps?

Asi tak rok zpátky rozesílali z istocku přístupové údaje do esp, ale i bez toho mailu fungovalo přihlášení pomocí emailové adresy a heslo stejné jako na istocku.
https://esp.gettyimages.com/
Když tě to nepustí, tak by snad měla jít vytvořit nová registrace. Tam je pak rozhraní na nahrávání.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod Fauren » 22. leden 2018 13:50

Anika píše:
Fauren píše:ja se registroval u istock.. takže mám dělat co? registrovat se u eps?

Asi tak rok zpátky rozesílali z istocku přístupové údaje do esp, ale i bez toho mailu fungovalo přihlášení pomocí emailové adresy a heslo stejné jako na istocku.
https://esp.gettyimages.com/
Když tě to nepustí, tak by snad měla jít vytvořit nová registrace. Tam je pak rozhraní na nahrávání.


mě to napíše toto
We're sorry.
Your account is not currently set up for ESP access.
Please contact us if you believe this is in error.
takže nemám přístup do ESP
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: "Dobrá zpráva" z iStocku

Příspěvekod TMArt » 22. leden 2018 21:36

Painter píše:
TMArt píše:Tak u mě prosinec 2017 rekord všech rekordů. Z portfolia 317 obrázků výdělek 288,8
USD za prosinec.
Což byl asi 4,5 násobek SS ;). Obrovská spokojenost.


No sakra, gratulace to už je pěkná částka. Přiznávám že trochu závidím. :) Byly tam nějaké větší prodeje nebo to naskákalo po těch jejich 0,0001 :D né vážně po 0,5 - 1 dolaru cca.


Bylo to celkem 109 prodejů. 1x za 25USD, 2x za cca 60USD, 1x za 30USD, 1x za 54 USD zbytek pak dělají ty drobné :)
Hodnocení: 0
TMArt
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18. leden 2018 07:22

Reputace: +25

Předchozí

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé