Fotobankový průzkum 2017

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod Keiti » 6. únor 2018 08:56

Taky mám jeden dotaz.
Co se myslí slovy:
Pokud jste svou první fotobankovou výplatu získali v roce 2017, kolik měsíců vám to trvalo?
Myslí se tím, kdy jsem dosáhla na těch $35 (např. na SS) nebo na $50 (např. na AdobeStock), což jsou minimální částky, které jsou ochotní člověku poslat (jestli se nepletu), nebo kdy jsem si nechala výplatu poslat doopravdy? U mě se to dost liší. Nechala jsem si totiž poslat až vyšší částku :-)
Hodnocení: 0
Keiti
 
Příspěvky: 25
Registrován: 27. listopad 2017 21:39

Reputace: +10

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod admin » 6. únor 2018 09:29

TMArt píše:Asi by bylo dobré někam připnout tento odkaz. Dnes jsem na to narazil v podstatě náhodou.


Dal jsem to pro začátek jen sem, aby se odladily drobnosti v dotazníku - každý rok někde zapomenu změnit nějaký údaj, vyškrtnout už neexistující fotobanku a podobně...

Dnes udělám pár posledních kosmetiských úprav a nasdílím dotazník na sociálních sítích, přidám odkaz i na stránky fotobanky.cz a sem na fórum, aby to nešlo moc přehlédnout.... no prostě jako každý rok :)
+TMArt Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod admin » 6. únor 2018 09:35

Keiti píše:Taky mám jeden dotaz.
Co se myslí slovy:
Pokud jste svou první fotobankovou výplatu získali v roce 2017, kolik měsíců vám to trvalo?
Myslí se tím, kdy jsem dosáhla na těch $35 (např. na SS) nebo na $50 (např. na AdobeStock), což jsou minimální částky, které jsou ochotní člověku poslat (jestli se nepletu), nebo kdy jsem si nechala výplatu poslat doopravdy? U mě se to dost liší. Nechala jsem si totiž poslat až vyšší částku :-)


Touhle otázkou jsem myslel jak dlouho trvalo dostat se k první výplatě - prostě k tomu limitu. Je jedno, jestli jste si to pak poslali nebo ne.
+Keiti Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod admin » 6. únor 2018 09:41

Painter píše:vyplněno.
Docela by mě zajímala podotázka k otázce Do které fb jste přestali nahrávat? Proč? (malé výdělky upload, naštvali mě....) a hlavně kolik měsíčně cca tato fb vydělávala v momentě, kdy jste přestali nahrávat. Možná by šla i otázka vrátili jste se k nahrávání do fb kam jste přestali nahrávat.

Pořád se nemůžu rozhodnout kam přestat nahrávat a kam ne :) Možná by mi pomohl takovýto průzkum.
Díky


Super nápad, doplnil jsem to tam.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod Painter » 6. únor 2018 11:22

admin píše:
Painter píše:vyplněno.
Docela by mě zajímala podotázka k otázce Do které fb jste přestali nahrávat? Proč? (malé výdělky upload, naštvali mě....) a hlavně kolik měsíčně cca tato fb vydělávala v momentě, kdy jste přestali nahrávat. Možná by šla i otázka vrátili jste se k nahrávání do fb kam jste přestali nahrávat.

Pořád se nemůžu rozhodnout kam přestat nahrávat a kam ne :) Možná by mi pomohl takovýto průzkum.
Díky


Super nápad, doplnil jsem to tam.


fajn, těším se...
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod Chalabala » 7. únor 2018 16:58

Právě vyplněno, hotovo a jsem zvědavý na celková data.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod admin » 8. únor 2018 16:07

Chalabala píše:Právě vyplněno, hotovo a jsem zvědavý na celková data.


Super, díky! Na výsledky jsem také zvědav.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod weyo » 8. únor 2018 19:49

Síce už dotazník už beží, ale do budúcna by som uvítal otázku: "Najvyššia suma za jeden download." tu by mohli byt zaujimavé odpovede. :-)
+Baldion, +Marsan, +TMArt Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
weyo
 
Příspěvky: 453
Registrován: 3. červenec 2014 07:45
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Reputace: +121

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod Lenka » 9. únor 2018 11:11

Sice je tam u otázky na výdělek napsáno "uveďte klidně v dolarech, ale napište tam, že USD", jenže dotazník vyžaduje číslo bez písmen, tak jsem to musela přepočítat, a protože jsem líná, tak jsem použila aktuální kurz. Tak jen aby se o tom vědělo, že to okýnko nefunguje jak by mělo. :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Fotobankový průzkum 2017

Příspěvekod admin » 9. únor 2018 13:30

Lenka píše:Sice je tam u otázky na výdělek napsáno "uveďte klidně v dolarech, ale napište tam, že USD", jenže dotazník vyžaduje číslo bez písmen, tak jsem to musela přepočítat, a protože jsem líná, tak jsem použila aktuální kurz. Tak jen aby se o tom vědělo, že to okýnko nefunguje jak by mělo. :-D


AJTAKRAJTA! Díky za upozornění, zrušil jsem tam omezení na číslo, takže ti další to tam můžou uvést v dolarech či eurech :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé