Inaccessible Vector Objects

Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Petr6 » 26. únor 2018 12:05

Ahoj, už jsem zoufalý. Učím se v Illustratoru, ale s vektory jsem neměl problém a vše schvalovali. Dělám vše obvyklým způsobem a momentálně mi nic nechtějí vzít z důvodu: Inaccessible Vector Objects -- All sublayers must be unlocked and all effects must be expanded.

Našel jsem tady na fóru od někoho návod co dělat, ale nic nepomáhá. Učil jsem se dělat jen takové poškrábané jednobarevné štítky s nápisem SALE. Text, i celý štítek jsem expandoval. Pozadí mám jen bílý čtverec. V dokumentu nemám ani žádné skryté objekty a už jsem zoufalý, nevím kde může být chyba. Případně je nějaký profík ochotný, že bych mu poslal eps a řekl by mi, kde je chyba? Moc by mi to pomohlo. Děkuji. :)
Hodnocení: 0
Petr6
 
IP: 90.179.26.xx

Reputace: 0

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Petr6 » 26. únor 2018 12:48

Mám zrovna volno a čas na vytváření nových věcí a nahrávání. Napíše mi někdo e-mail? Urychlí to můj problém. Chci tvořit, ale do ničeho nového se mi nechce, když bych mohl mít zase stejný problém a už nevím co s ním.
Hodnocení: 0
Petr6
 
IP: 90.179.26.xx

Reputace: 0

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod admin » 26. únor 2018 13:15

Mrkni jestli tam nemáš nějakou schovanou vrstvu / objekt - v Illuystratoru je to volba Objects / Show all případně Objects / Unlock All - pokud je jedna z těchto nabídek aktivní (to jest máš tam něco zamknutého / schovaného) tak to odemkni / zobraz a mělo by to být ok.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2114
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +555

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Petr6 » 26. únor 2018 13:21

admin píše:Mrkni jestli tam nemáš nějakou schovanou vrstvu / objekt - v Illuystratoru je to volba Objects / Show all případně Objects / Unlock All - pokud je jedna z těchto nabídek aktivní (to jest máš tam něco zamknutého / schovaného) tak to odemkni / zobraz a mělo by to být ok.


Tohle jsem kontroloval a mám to zašedlé, takže tam žádný skrytý objekt není. A nemůže být nějaký problém, když jsem pracoval s maskou a přes ní na objekt vložil vektorovou texturu? Sice mám vše "expand", ale už fakt nevím kde ten problém hledat. Zkoušel jsem i něco změnit a znovu nahrát, ale shutterstock stále vyhazuje za stejnou chybu.
Hodnocení: 0
Petr6
 
IP: 90.179.26.xx

Reputace: 0

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Ravennka » 26. únor 2018 13:37

Ještě je taky varianta, kdy si to celé zkopíruješ do jiného souboru... ;) může být prostě nějaká interní chyba v tom daném souboru a nehneš s tím. Jednou už se mi stalo, přehodit do jiného souboru pomohlo :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Petr6 » 26. únor 2018 13:48

Ravennka píše:Ještě je taky varianta, kdy si to celé zkopíruješ do jiného souboru... ;) může být prostě nějaká interní chyba v tom daném souboru a nehneš s tím. Jednou už se mi stalo, přehodit do jiného souboru pomohlo :)


Zkopírováno a odesláno na shutterstock :D Vektory mi celkem rychle prohlížejí, tak dám vědět. Ale myslím si, že tam je jiná chyba, jen na ní nemohu přijít. Zrovna mám čas, chtěl jsem se posunout dále a něco vydělat a shutterstock mě dnes tak trápí :D
Hodnocení: 0
Petr6
 
IP: 90.179.26.xx

Reputace: 0

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Petr6 » 26. únor 2018 13:50

Admin, Ravennka. Mohl bych Vás někde kontaktovat a ukázat Vám eps? Jen v minutce se mrknout, zda na první pohled neuvidíte nějakou chybu? Moc mi pomůžete. Mám toho vytvořenýho dost a je škoda zahodit vše do koše. :/
Hodnocení: 0
Petr6
 
IP: 90.179.26.xx

Reputace: 0

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Anika » 26. únor 2018 15:24

Já se na to klidně kouknu :), napiš mi přes profil (udělej si případně registraci).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod admin » 26. únor 2018 16:44

Petr6 píše:Admin, Ravennka. Mohl bych Vás někde kontaktovat a ukázat Vám eps? Jen v minutce se mrknout, zda na první pohled neuvidíte nějakou chybu? Moc mi pomůžete. Mám toho vytvořenýho dost a je škoda zahodit vše do koše. :/


Jo klidně pošli to na petr@vaclavek.com
+Vero Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2114
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +555

Re: Inaccessible Vector Objects

Příspěvekod Petr6 » 26. únor 2018 18:19

Tak jo, super. Už Vám to jdu poslat :)
Hodnocení: 0
Petr6
 
Příspěvky: 4
Registrován: 26. únor 2018 18:07

Reputace: 0

Další

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron