Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Egeris » 2. březen 2018 18:26

Já dnes už 2, což je o 2 více, než je můj průměr :D
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 2. březen 2018 19:21

Tak já si taky postěžuju... myslela jsem si, že jsem chytla jenom virózu,když mi v pondělí začlo být špatně... a místo toho mám laryngitidu a už 3. den nemluvím, furt mám 37 - 38 (a normálně mám nižší teplotu těla, takže 38 je pro mne na poloumření :D), bolí mě pekelně klouby, smrkám, takže nemůžu nic dělat, nemůžu spát.. fakt na houno :evil:
Takže teď chci, aby to místní stěožování taky zabralo! :twisted:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod noska.photo » 2. březen 2018 19:32

Prosím prosím Fórum Fotobanky a toto vlákno. Chci vyhrát ve sportce :D :D :D
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Baldion » 2. březen 2018 19:41

noska.photo píše:Prosím prosím Fórum Fotobanky a toto vlákno. Chci vyhrát ve sportce :D :D :D

Mě by stačilo, kdyby se prodávalo jako každý jiný normální den. Ale na druhou stranu - nějaká koruna navíc se vždycky hodí. :D
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod admin » 3. březen 2018 09:05

noska.photo píše:Prosím prosím Fórum Fotobanky a toto vlákno. Chci vyhrát ve sportce :D :D :D


Bacha na to, co si přejete, často se to pak splní, ale trochu jinak :) Ono se dá ve sportce vyhrát i 50 kč, ne? :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod admin » 3. březen 2018 09:55

admin píše:
noska.photo píše:Prosím prosím Fórum Fotobanky a toto vlákno. Chci vyhrát ve sportce :D :D :D


Bacha na to, co si přejete, často se to pak splní, ale trochu jinak :) Ono se dá ve sportce vyhrát i 50 kč, ne? :)


Hele jestli chceš, přepošlu ti finanční nabídku, co jsem právě dostal! Jedná se určitě o milióny!!!!

Ukpabi Mberi
9:46 (před 8 minutami)
komu: skrytá kopie: petr
Dobrý den, můj přítel, jsem bankovní ředitel, mohu provést převod peněz na váš účet, majitel tohoto fondu je pozdě a fond bez vůle nebo závěru, můžete mě okamžitě kontaktovat pro více informací
+Baldion, +Keiti, +PandaWild, +Riky, +ivusakzkrabice Hodnocení: +5
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod noska.photo » 3. březen 2018 10:12

admin píše:
admin píše:
noska.photo píše:Prosím prosím Fórum Fotobanky a toto vlákno. Chci vyhrát ve sportce :D :D :D


Bacha na to, co si přejete, často se to pak splní, ale trochu jinak :) Ono se dá ve sportce vyhrát i 50 kč, ne? :)


Hele jestli chceš, přepošlu ti finanční nabídku, co jsem právě dostal! Jedná se určitě o milióny!!!!

Ukpabi Mberi
9:46 (před 8 minutami)
komu: skrytá kopie: petr
Dobrý den, můj přítel, jsem bankovní ředitel, mohu provést převod peněz na váš účet, majitel tohoto fondu je pozdě a fond bez vůle nebo závěru, můžete mě okamžitě kontaktovat pro více informací


Takové emaily mi chodí furt :D
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. březen 2018 10:22

admin píše:
noska.photo píše:Prosím prosím Fórum Fotobanky a toto vlákno. Chci vyhrát ve sportce :D :D :D


Bacha na to, co si přejete, často se to pak splní, ale trochu jinak :) Ono se dá ve sportce vyhrát i 50 kč, ne? :)


Tak u mě platí bacha na to, co máš v horoskopu.
Před vánoci 2016 - volá mi mamka: "hele, máš v horoskopu, že si máš vsadit, že vyhraješ". Horoskop je týdenní, takže jsem si vsadila sportku 2 sloupce náhodný na středu i na neděli + šance. Tuhle terminologii mám zmáknutou, tátovi jsem chodila sázet od mala - byl línej si tam dojít, ale prej já potřebuju pohyb, ale to už odskakuju od tématu. Takže mám vsazeno. Ve středu jsem vyhrála asi 150,- CZK v neděli skoro 250,- CZK a z celé té euforie, málo pravděpdobné takhle dvakrát za sebou u jednoho člověka, jsem po letech bez nutnosti brát si neschopenku dostala fakt zákeřnou chřipku a ve výsledku jsem vlastně byla v mínusu :D :) ;)
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 14. březen 2018 01:14

Ta chvíle, kdy uděláte asi 15 variací (ne jenom 15x jinak obarvený) na bezešvý vzorek vycházející z jednoho modelu a zjistíte, že jste se o fous sekli a není to bezešvý.... uááááááá Obrázek
+Baldion, +Vero Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Baldion » 14. březen 2018 06:50

Ravennka píše:Ta chvíle, kdy uděláte asi 15 variací (ne jenom 15x jinak obarvený) na bezešvý vzorek vycházející z jednoho modelu a zjistíte, že jste se o fous sekli a není to bezešvý.... uááááááá Obrázek

Tady je jediné řešení - smazat slovo seamless z keywordů :D
+admin, +ivusakzkrabice Hodnocení: +2
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron