Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Danler » 7. duben 2018 19:50

:) začalo to blnuť už včera
Hodnocení: 0
Danler
 
Příspěvky: 62
Registrován: 17. září 2016 13:34

Reputace: +16

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 7. duben 2018 21:22

Egeris píše:Blbne vám též někomu odesílání fotek na Dreamstime? Když odešlu něco ke schválení, obvykle se mi objeví jen bílá stránka a několikrát ji musím obnovit, než se objeví další fotka. :roll:


Cca od středy, odešlu fotku a bílá obrazovka cca u každý druhý fotky, ale náhodně.. snažím se průběžně pracovat i přes tuhle chybu, ale zdržuje to :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 12. duben 2018 06:45

Udělal jsem letní ilustrace a na iStocku mi vyhodili kvůli chybějící referenci na textury. Mám na písku 5 čar tmavším tónem a ve vodě pár vln. Obojí udělaný několika tahy v Corelu malířským štětcem. Co tam mám jako doložit? Asi pošlu skicu s rovnými čárami, nebo už nevim. Ach jo. Zdá se mi že to trochu přehání. Ale pak schválí plážový deštník/slunečník bez reference. :o
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 12. duben 2018 07:00

To asi chtějí obrázek (fotku) s texturou toho písku, ne?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod host » 12. duben 2018 07:54

Prosim o radu - nekdy se mi při uprave fotek (kontrast...) zvyrazni v pozadi takove vlnite "mapy". Zkousim to ruzne odstranit, ale pokud nemá objekt ostre hranice, vždy se mi ty hranice ještě vice zdeformuji. Muze mi nekdy napsat, jak to nejak elegante vyresit? Dekuji...
Hodnocení: 0
host
 
IP: 2a00:1028:96cd:bb32:799f:d599:fb80:5xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 12. duben 2018 08:28

PandaWild píše:To asi chtějí obrázek (fotku) s texturou toho písku, ne?


Asi ano, ale jak jsem psal je to čistá plocha a pak je tam pár tmavšich čar malířským stětcem v Corelu. Žádnou fotku k tomu nemám stejně tak voda. Udělal jsem to z hlavy a když tam pošlu skicu tak to bude obdélník a v něm pár rovných čar.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 12. duben 2018 08:43

Painter píše:
PandaWild píše:To asi chtějí obrázek (fotku) s texturou toho písku, ne?


Asi ano, ale jak jsem psal je to čistá plocha a pak je tam pár tmavšich čar malířským stětcem v Corelu. Žádnou fotku k tomu nemám stejně tak voda. Udělal jsem to z hlavy a když tam pošlu skicu tak to bude obdélník a v něm pár rovných čar.

Jo, tohle mi taky v několika případech udělali. V jiných případech zase šlo o figuru nakreslenou taky z hlavy jen s pomocí takového toho schématu proporcí, jak se učí na výtvarkách. Většinou to nechám nějaké týdny odležet a pošlu znovu, pak to projde bez problému.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 12. duben 2018 09:38

shalom3 píše:
Painter píše:
PandaWild píše:To asi chtějí obrázek (fotku) s texturou toho písku, ne?


Asi ano, ale jak jsem psal je to čistá plocha a pak je tam pár tmavšich čar malířským stětcem v Corelu. Žádnou fotku k tomu nemám stejně tak voda. Udělal jsem to z hlavy a když tam pošlu skicu tak to bude obdélník a v něm pár rovných čar.

Jo, tohle mi taky v několika případech udělali. V jiných případech zase šlo o figuru nakreslenou taky z hlavy jen s pomocí takového toho schématu proporcí, jak se učí na výtvarkách. Většinou to nechám nějaké týdny odležet a pošlu znovu, pak to projde bez problému.



Poslal jsem jim to tam se supr skicou. Černě jsem oddělil písek a vodu a modře jsou tahy textury. Jsem zvědavej co oni na to. Třeba to aspoň trochu popíchne tuhle dementnost.
http://img24.cz/images/31039089821059610156.jpg
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 12. duben 2018 13:30

Čekám, že to na ně bude příliš složité pochopit. Jednou jsem tam taky poslala skicu, elektronicky vygenerovanou samozřejmě, protože celé původní dílo bylo vyvedené přímo ve vektoru. Byla na ní zhruba ta figura a pak náčrt doprovodného motivku. Zamítli to s tím, že to není ta pravá skica :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 12. duben 2018 14:25

shalom3 píše:Čekám, že to na ně bude příliš složité pochopit. Jednou jsem tam taky poslala skicu, elektronicky vygenerovanou samozřejmě, protože celé původní dílo bylo vyvedené přímo ve vektoru. Byla na ní zhruba ta figura a pak náčrt doprovodného motivku. Zamítli to s tím, že to není ta pravá skica :lol: :lol:

jj taky už se mi to stalo, holt kluci z iStocku no. :)
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]