shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. duben 2018 07:06

Tak hlavněže to už funguje. Chvíli jsem nenahrávala a pak když bylo co, tak nahrávat ani nešlo, pak jsem si to tu přečetla a nebylo čeho litovat :) ;) Teď už k tomu chybí do dokonalosti, aby se na šutru začalo zas prodávat, zatím start měsíce vypadá jako velký sešup do začátků fotobankování..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod noska.photo » 10. duben 2018 07:18

ivusakzkrabice píše:Tak hlavněže to už funguje. Chvíli jsem nenahrávala a pak když bylo co, tak nahrávat ani nešlo, pak jsem si to tu přečetla a nebylo čeho litovat :) ;) Teď už k tomu chybí do dokonalosti, aby se na šutru začalo zas prodávat, zatím start měsíce vypadá jako velký sešup do začátků fotobankování..


Taky jsem měl takový pocit s prodejem, ale včerejší den mě mi ukázal.že to tak nebude :D Jeden z nejlepších dní od nového roku.
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: shutterstock

Příspěvekod noska.photo » 10. duben 2018 14:53

Musím říci, že minulý týden ve Fitku focení na FB, A tento týden Obráběcí stroje a velká pekárna a pak se prodávají ty nejhorší staré věci. To mě dokáže naštvat :D
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 16. duben 2018 22:52

Udělala jsem takový pokus. Protože na Shutru se roztrhnul pytel s ikonami Facebooku, tak jsem taky nějakou sfoukla. Ejhle, vyhodili ji (jak jsem očekávala :lol: ). Jeden obrázek je i v topu http://m-rank.net/?search=1049825441
Napsala jsem jim tedy dotaz, proč se vyhazov týká mého obrázku a těch dalších nikoli. Jsem zvědavá na jejich vtipnou odpověď.
Škoda, těšila jsem se, že by se mohl obrázek prodávat, vždyť o FB se teď tolik mluví ;) .
+sentio Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 17. duben 2018 06:52

Jaký důvod uvedli? Označila jsi to jako ilustrativní editorial?

Při kouknutí do portfolia toho autora mě napadlo - když je chráněný Like jako ruka se zvednutým palcem, co takhle být originální a místo palce použít zvednutý prostředníček? Takový Like by jistě prošel, jistě není chráněný, ne? :D

like_v2.jpg
like_v2.jpg (19.86 KiB) Zobrazeno 1871 krát
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod vendakr » 17. duben 2018 08:36

shalom3 píše:Udělala jsem takový pokus. Protože na Shutru se roztrhnul pytel s ikonami Facebooku, tak jsem taky nějakou sfoukla. Ejhle, vyhodili ji (jak jsem očekávala :lol: ). Jeden obrázek je i v topu http://m-rank.net/?search=1049825441
Napsala jsem jim tedy dotaz, proč se vyhazov týká mého obrázku a těch dalších nikoli. Jsem zvědavá na jejich vtipnou odpověď.
Škoda, těšila jsem se, že by se mohl obrázek prodávat, vždyť o FB se teď tolik mluví ;) .



S tím facebookem jsem to taky takto zkoušel asi před půl rokem a nic mi nikdy neprošlo a to ani když jsem to dal jako editorial. A také jsem byl inspirován m-rankem, kde se to jen hemžilo. Stejnou zkušenost jsem měl i s tím polaroid foto rámečkem - také neprošlo. Možná to jsou známí těch schvalovatelů, nic jiného mě nenapadá...
Hodnocení: 0
vendakr
 
Příspěvky: 51
Registrován: 3. září 2015 17:26

Reputace: +9

Re: shutterstock

Příspěvekod Vero » 17. duben 2018 08:43

shalom3 píše:Udělala jsem takový pokus. Protože na Shutru se roztrhnul pytel s ikonami Facebooku, tak jsem taky nějakou sfoukla. Ejhle, vyhodili ji (jak jsem očekávala :lol: ). Jeden obrázek je i v topu http://m-rank.net/?search=1049825441
Napsala jsem jim tedy dotaz, proč se vyhazov týká mého obrázku a těch dalších nikoli. Jsem zvědavá na jejich vtipnou odpověď.
Škoda, těšila jsem se, že by se mohl obrázek prodávat, vždyť o FB se teď tolik mluví ;) .


Dej pak určitě vědět, tohle mě dost zajímá...
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 17. duben 2018 12:43

Hoši ze Šutru (nebo automatický odpovídač :lol: ) byli rychlí - odpověď přišla už dneska.
Viz níže připojený text, který nechávám z důvodů slušnosti bez komentáře.

Hi Jana,

Thank you for contacting Shutterstock Contributor Care.

Please note, we checked the image in question and confirm it to be appropriate as the social media icon image is unacceptable. We do not accept isolated images of social media icons for commercial or editorial use.

You have encountered instances in which your work was rejected even though there is similar content already approved on the customer site. The reason may be that this content is only acceptable for editorial use, or it may no longer be acceptable at all for our collection.

Due to the dynamic nature of the creative industry, new legal challenges and content requirements present themselves on a daily basis, and we do our best to stay current with these demands. We periodically audit our collection and remove content that was previously approved but is no longer in-line with current restrictions. For this reason we may also no longer accept content similar to that which has already been accepted into our collection.

We will forward it to the appropriate department for the approved images to be removed.

You can review our Known Image Restrictions for the most current listing of restricted subjects.

Thanks,
Gauri
Shutterstock Contributor Care Team
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 17. duben 2018 12:50

PandaWild píše:Jaký důvod uvedli? Označila jsi to jako ilustrativní editorial?

Při kouknutí do portfolia toho autora mě napadlo - když je chráněný Like jako ruka se zvednutým palcem, co takhle být originální a místo palce použít zvednutý prostředníček? Takový Like by jistě prošel, jistě není chráněný, ne? :D

like_v2.jpg


Inu, neoznačila jsem to jako editorial, páč ani ty divy v m-ranku tak označené nebyly. Když pokus, tak co nejvěrnější, s dodržením všech detailů :lol: .
Tu ikonu s prostředníkem určitě zbastlím. Jestli je chráněná, zatím nevím, v dnešní době by bylo i to možné. Pokud však není, zaregistruji si ji následně coby ikonu další sociální sítě :lol: (bude se zřejmě jmenovat Cockbook) .
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod pidalin » 21. duben 2018 03:22

Tohle je normální, všiml jsem si toho hned jak jsem nahrál pár prvních fotek, schválej (nebo zamítnou) to většinou během pár hodin, ale klidně další den trvá než se tam objevěj.
Hodnocení: 0
pidalin
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10. srpen 2017 23:53

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé