Nevyplacené provize

Re: Nevyplacené provize

Příspěvekod admin » 20. duben 2018 14:51

Hamin píše:Kolik ti vyplatí najdeš aktuálně v:

Royalties - Payment amount

Zde částka, kterou vidíš a musí být nad 100 USD, tak ti bude poslána ;)


To mi právě nesedí, tam mám jen výdělek za poslední měsíc. Výdělky za předchozí mi neposlali i když byly nad limit, protože jsem neměl vyplněnou žádnou platební metodu. Tak uvidím co pošlou a pak budu kdyžtak otravovat na supportu :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Nevyplacené provize

Příspěvekod Anika » 20. duben 2018 21:10

Možná je to v Royalties - summary - a dole rozkliknout modrý odkaz See more information. Já to tam nemám, ale nemám nic nasysleno z minula. Ve zdrojáku jsou další skryté položky toho přehledu, které předpokládám se zobrazují, jen když nemají nulu. Jen tipuji, ale mohlo by to být ono.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Nevyplacené provize

Příspěvekod shalom3 » 20. duben 2018 23:11

Po volbě měsíce (Statement month) je vždycky dole Payment summary a nějaké datum (25. - nevím proč, když příjmy aktualizují vždy 20.) k rozkliknutí. Pak se zobrazí suma kumulovaných příjmů, které v tom zvoleném měsíci nebyly vyplacené (protože nebylo dosaženo výplatní částky - ale asi by to tak mělo být i v případě, že nebylo možné peníze odeslat na Paypal).
Když jsem dosáhla výplatní částky, tak to jede znovu od nuly. Maj to holt nějaké složité ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Předchozí

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé