Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Baldion » 12. duben 2018 14:53

jojo, včera mi na Shutterstocku vyhodili ručně psaný nápis. Referenční snímek byly jednotlivá ručně psaná písmenka, ze kterých jsem ten nápis v Illustratoru poskládal. Prý referenční snímek neodpovídá výstupnímu vektoru. :cry:
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod joke » 12. duben 2018 14:57

Na každém referenčním snímku musí být razítko STS Chvojkovice Brod a pak je to OK :idea:
Hodnocení: 0
joke
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 12. duben 2018 17:35

Baldion píše:jojo, včera mi na Shutterstocku vyhodili ručně psaný nápis. Referenční snímek byly jednotlivá ručně psaná písmenka, ze kterých jsem ten nápis v Illustratoru poskládal. Prý referenční snímek neodpovídá výstupnímu vektoru. :cry:

Tak to jo, tím se dostáváme ke kořenu věci. Nehodnotí to člověk, ale počítač. Takže buď je něco "true" nebo "false" - a nic mezi tím neexistuje. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 13. duben 2018 12:10

Konečně tak nějak první poledne, kdy se mi začínají vracet na šutru prodeje jak jsem byla zvyklá. Musím si postěžovat, že poslední dva týdny byly v prodejích takové ajťácké - samé jedničky a nuly.. já doufám, že už zas budou prodeje v trendu předchozích měsíců
Snad kouzlo tohohle fóra zabere :) ;) :D
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 13. duben 2018 13:34

ivusakzkrabice píše:Konečně tak nějak první poledne, kdy se mi začínají vracet na šutru prodeje jak jsem byla zvyklá. Musím si postěžovat, že poslední dva týdny byly v prodejích takové ajťácké - samé jedničky a nuly.. já doufám, že už zas budou prodeje v trendu předchozích měsíců
Snad kouzlo tohohle fóra zabere :) ;) :D

I když nevím, jak to myslíš - jedničky a nuly může znamenat také třeba 100, 1000.....
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 13. duben 2018 14:13

shalom3 píše:
ivusakzkrabice píše:Konečně tak nějak první poledne, kdy se mi začínají vracet na šutru prodeje jak jsem byla zvyklá. Musím si postěžovat, že poslední dva týdny byly v prodejích takové ajťácké - samé jedničky a nuly.. já doufám, že už zas budou prodeje v trendu předchozích měsíců
Snad kouzlo tohohle fóra zabere :) ;) :D

I když nevím, jak to myslíš - jedničky a nuly může znamenat také třeba 100, 1000.....


No v těchle případech bych si nestěžovala, jedničky a nuly ve smyslu součtu počtu prodejů za každý den jeden prodej nebo žádný prodej.. i když dva z nich byly částkou zajímavé.. to nelze popřít.. i tak šlo o hodně bídnou dobu..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod dinardo » 14. duben 2018 12:57

Neviem či sa mam radovať alebo plakať. :) Dnes sa mi presne po tridsiatich dňoch na shutterstocku predala fotka :D Predtým som mal predaj skoro každý deň . Bol to tridsať dnový challenge zúfalstva :| :|
Hodnocení: 0
dinardo
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31. květen 2016 22:09

Reputace: +3

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 25. duben 2018 09:49

Tak nevím, jestli je to náhoda nebo pravidlo. Loni jsem nashromáždila přes zimu více obrázků a pak jsem je někdy během dubna poměrně masivně nahrávala. Letos to dělám podobně. A v obou případech se prodeje snížily oproti průběžnému celoročnímu stavu, když jsem nahrávala cca 10 obrázků týdně. :(
Funguje to poněkud opačně, než by člověk očekával.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Mickies » 25. duben 2018 10:56

Taky mám tento týden dost bídné prodeje a na všech fotobankách, a to mi přijde právně dost divný. Doufám, že se to zase vyhoupne :-)

Taky jsem se podívala po dlouhé době na konkurenci a neměla jsem to dělat, ta úroveň se zvedá každým rokem. Zato já se pořád držím ve stejných kolejích a moje portfolio by potřebovalo značnou inovaci. :oops:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Mickies
 
Příspěvky: 166
Registrován: 14. leden 2015 10:35
Bydliště: Pardubice

Reputace: +14

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod SynchR » 25. duben 2018 11:33

Pro mě je duben nejhorší měsíc tohohle roku, akorát na istocku mi tenhle měsíc hodně lezou downloady. Takže za mě duben hruza :P
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
SynchR
 
Příspěvky: 106
Registrován: 15. březen 2014 08:54

Reputace: +12

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron