Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Amy » 17. duben 2018 20:22

Ahoj,

vím, že tu bylo celkové roční shrnutí co se týče fotobank, ale zajímalo by mě, jakého dosahuje průměrného měsíčního výdělku pouze na Shutteru?

Váhám, jestli má další prodej vůbec smysl, a tak by mě to pro srovnání a rozhodnutí zajímalo :-)
Hodnocení: 0
Amy
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11. duben 2016 21:34

Reputace: 0

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 17. duben 2018 20:38

I kdyby ti všichni napsali svůj průměrný měsíční příjem, tak přece Ty musíš vědět, jestli Ti to za to stojí nebo ne - někomu stačí minimum na výplatu ($30), pro někoho $300 měsíčně není dost a někdo by na SS nenahrál kdyby mu dělal "jenom" $1000 měsíčně... každý má tuhle hranici někde jinde a musíš si to srovnat sama, jestli to má cenu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod castyhost » 17. duben 2018 20:54

jestli se ptas jak za kratsi cas vydelat delší peníze, tak si vytun workflow, investuj do nástroju a knowhow a zacni to tam hrnout

a nebo to vypni a jdi radej ven ;-)
+Baldion, +sentio Hodnocení: +2
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod TMArt » 18. duben 2018 10:19

Jestli ti to v něčem pomůže, tak za rok 2017 jsem průměrně měl 23,95USD za měsíc při průměrném portfoliu 285 fotek. Nevím proč, ale SS u mě zrovna moc nefrčí. Dělal mi je 16% z celkových příjmů z fotobank.
Za letošní rok (tedy za cca 3,5 měsíce) se průměr zvedl na 42 USD měsíčně při průměrném portfoliu 424 fotek.
Hodnocení: 0
TMArt
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18. leden 2018 07:22

Reputace: +25

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Casmaria » 2. květen 2018 13:03

Koukám, že se moc nikomu nechce dělit o informaci kolik mu šutr vydělává.
Jen tak pro srandu, registrovala jsem se na Shutterstock 1.4. 2018 nahrála jsem tam cca 150 fotek a prodalo se mi pár fotek za krásných 3.25 dolarů. :-D Asi se půjdu za ně ožrat jakou mám radost, že to opravdu funguje. :-)
Hodnocení: 0
Casmaria
 
IP: 194.8.252.1xx

Reputace: 0

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Marsan » 2. květen 2018 16:16

tady se podívej: http://fotobanky.cz/vydelky-ve-fotobankach-2017
dívej se na medián.
Nikomu se nechce psát kolik a kde... stačí, že to musí psát do daní :lol:
Já ten medián několikrát překračuji a to jsem dost mizernej cvakač fotek. ;)
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Malý Pepík » 2. květen 2018 17:14

Když myslíš, že ti nějak pomůže, když ti tady někdo napíše, že bere 2500 dolarů měsíčne a ty "krásných" 3,25 dolaru, tak budiž. Podle mne je lepší vůbec nevědet kdo kolik vydělává. Ušetříš si tím spoustu depresí. ;)
+Baldion, +Marsan, +PandaWild, +Ravennka, +admin, +shalom3 Hodnocení: +6
Malý Pepík
 
IP: 85.17.24.xx

Reputace: 0

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Riky » 2. květen 2018 18:44

Moje výdělky jistě nikomu nebudou trnem v oku, spíš pobaví, takže je tu klidně můžu sdělit, snad někomu vylepší náladu že na tom není až tak špatně. ;)

Na fb jsem 4 měsíce a týden, portfolio na ss momentálně 54 fotek (přidávaných postupně zhruba 10 za měsíc) a výdělky mám v průměru 1,5 $ na měsíc.

Můj hlavní problém je, že ráda fotím, ale postprodukce a keywordování odkládám jak můžu. Takže fotky se mi hromadí v PC a na fb nepřibývají. Můj cíl pro nejbližší dny je přestat prokrastinovat focením (když za sluníčka a při jarní kvetoucí přírodě se tak super fotí :roll: ) a dotáhout to až na uploud. Tak snad příště budu psát trochu vyšší čísla. 8-)
+Keiti Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 2. květen 2018 23:13

Jj, já vždycky říkám, že na peníze a na sex je lepší se nevyptávat, protože to každý lže, až se mu od huby práší ;) .

Riky: Spíš bych radila teď fotit, až bude horší počasí (nesnesitelné vedro nebo liják), tak se dá keywordovat nebo nahrávat. Obráceně to moc nefunguje. Teď jsem se trochu také dala trošku do focení, ale průšvih jsou ty závěje pylu. Není dobrý ani pro objektiv ani pro oči.
+Marian, +Riky Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1042

Re: Průměrný měsíční výdělek na Shutterstock

Příspěvekod Casmaria » 3. květen 2018 07:19

Malý Pepík píše:Když myslíš, že ti nějak pomůže, když ti tady někdo napíše, že bere 2500 dolarů měsíčne a ty "krásných" 3,25 dolaru, tak budiž. Podle mne je lepší vůbec nevědet kdo kolik vydělává. Ušetříš si tím spoustu depresí. ;)


Pozor, už mám 3,50! :-D To je velký pokrok :-D A neříkám, že mi srovnání nějak pomůže, ale proč si to na rovinu neříct a neporovnat kolik to komu vynáší? Vždyť o nic nejde ne?
Hodnocení: 0
Casmaria
 
IP: 194.8.252.1xx

Reputace: 0

Další

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé