nevyplacená provize

nevyplacená provize

Příspěvekod Nanu » 4. květen 2018 08:37

Ahoj,
v dubnu před datem 25. ( než odesílají splněné provize ), jsem měla splněn limit pro vyplacení. Ale bohužel na paypal mi žádná provize nepřišla ( paypal mám vyplněn a na IS nejsem nováčkem ). Pokud se ale podívám do vyplacených provizí, tak tam žádná částka k vyplacení nevisí a je to tam tak, jako y vyplacena byla, což není pravda. Částku od 25. 4. mám zas jakoby od 0 ( jakože to poslali ) a zas se mi načítají provize nové. Co s tím ? Stalo se to někomu ? Na supportu jsem již otravovala, zatí bez zpětné vazby.
Hodnocení: 0
Nanu
 
IP: 88.102.148.1xx

Reputace: 0

Re: nevyplacená provize

Příspěvekod admin » 4. květen 2018 09:51

Nanu píše:Ahoj,
v dubnu před datem 25. ( než odesílají splněné provize ), jsem měla splněn limit pro vyplacení. Ale bohužel na paypal mi žádná provize nepřišla ( paypal mám vyplněn a na IS nejsem nováčkem ). Pokud se ale podívám do vyplacených provizí, tak tam žádná částka k vyplacení nevisí a je to tam tak, jako y vyplacena byla, což není pravda. Částku od 25. 4. mám zas jakoby od 0 ( jakože to poslali ) a zas se mi načítají provize nové. Co s tím ? Stalo se to někomu ? Na supportu jsem již otravovala, zatí bez zpětné vazby.


Tak mě zatím taky ještě nic nedorazilo... ale čekám první výplatu po letech, takže netuším, jak dlouho jim to většinou trvá...
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2114
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +555

Re: nevyplacená provize

Příspěvekod Hamin » 4. květen 2018 10:05

Mně normálně dorazila výplata z iStocku 23.4. na PayPal. Zkuste jim napsat na podporu. Nic jiného asi nezbývá :?
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: nevyplacená provize

Příspěvekod Marsan » 4. květen 2018 17:35

taky hlásím, že vše dorazilo jak mělo
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: nevyplacená provize

Příspěvekod Host » 5. květen 2018 14:35

Marsan píše:taky hlásím, že vše dorazilo jak mělo

Problem muze byt v neprijatem tax form. Vsem znamym co ho vyplnovali jeste na Istocku vyplata chodi. Mozna zde bude zakopan pes...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: nevyplacená provize

Příspěvekod admin » 24. květen 2018 09:14

Tak hlásím, že peníze mi přišly! Oni jsou teda asi o měsíc posunutí :) 20 dubna jsem vyplnil údaje a dnes od nich přišel emailem výpis co posílají a během několika minut to bylo na účtu. Tak jsem si docela oddechl, že to nemusím řešit přes mejly :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2114
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +555


Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé