shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod duben » 17. květen 2018 09:13

Koukam ze na Shutterstocku se prakticky zastavili prodeje, ted uz je skoro vyjimka den, kdy se neco proda. Na tohle uz tam nejsem zvykly. Je to ted novy trend neschopnosti Shutterstocku prodavat, nebo se to projevuje jen u me? ... nemluvim o poklesu ale z pohledu statistiky prakticky o zastaveni prodeju.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 17. květen 2018 09:25

na pocty -10%, ale vsechno za Subs
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Kuliparek » 17. květen 2018 09:35

duben píše:Koukam ze na Shutterstocku se prakticky zastavili prodeje, ted uz je skoro vyjimka den, kdy se neco proda. Na tohle uz tam nejsem zvykly. Je to ted novy trend neschopnosti Shutterstocku prodavat, nebo se to projevuje jen u me? ... nemluvim o poklesu ale z pohledu statistiky prakticky o zastaveni prodeju.

Mě to nepřijde. Naopak mám tenhle týden celkem plodný a tenhle měsíc je takový lepší průměr. Minulý měsíc to taky šlo. Každopádně dlouhodobě ty prodeje opravdu klesají. Třeba 2 roky z5 touto dobou jsem měl větší výdělky o cca 30% a ještě k tomu byl kurz tou dobou nad 24 Kč.

Zajímalo by mě, co si myslíte teď u kurzu dolaru? V poslední době stoupá. začátkem února byl za 20,2 Kč a dnes je za 21,68 Kč. Myslíte, že to teď půjde ještě nahoru?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Kuliparek
 
Příspěvky: 141
Registrován: 15. srpen 2015 14:29

Reputace: +30

Re: shutterstock

Příspěvekod GreatWhite » 17. květen 2018 09:55

kurzy tak trochu před letní sezonou stoupají už každoročně, stejně jako pohonné hmoty ;) na šutru mám už v půlce měsíce druhý nejlepší letošní měsíc, ale to je tím, že se podařilo něco prodat za větší částky
+Kuliparek Hodnocení: +1
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: shutterstock

Příspěvekod Chalabala » 17. květen 2018 10:23

Nerad bych to zakřiknul, ale Shutterstock se mi oproti stejnému období loňského roku drží v plusových číslech.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

Re: shutterstock

Příspěvekod duben » 17. květen 2018 10:25

Ok, takže asi nějaká výchylka u mě. Třeba jsem v rámci změny vyhledávacího algoritmu, přepočítání indexu apod. klesl na pozicích v hledání. Jsem rád, že to není u všech, alespoň je šance, že se tahle výchylka změní i u mě k lepšímu :)
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: shutterstock

Příspěvekod Chalabala » 17. květen 2018 10:31

duben píše:Ok, takže asi nějaká výchylka u mě. Třeba jsem v rámci změny vyhledávacího algoritmu, přepočítání indexu apod. klesl na pozicích v hledání. Jsem rád, že to není u všech, alespoň je šance, že se tahle výchylka změní i u mě k lepšímu :)


Další variantou může být případná sezónost portfolia. Každopádně přeji hodně štěstí v nalezení řešení.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 17. květen 2018 11:04

Sezónost, něco jako "duben skončil"? :-) Mně to jede také celkem normálně.
+Chalabala, +GreatWhite, +Ravennka, +admin, +duben, +shalom3 Hodnocení: +6
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod aaron007 » 17. květen 2018 11:31

Mě to jde bohužel také dolů, už loni jsem měl pozvolný pokles a letos to pomalu pokračuje. Nedělám si nějaké statistiky, ale odhaduji asi 30-40 procent proti 2016. Mám nyní poměrně málo prodejů za vyšší ceny.
Bude to asi závislé na velikosti portfolia a době působení na fotobankách. Mám asi 6000 fotek s asi 1000 videí a jsem na SS asi 10 let.
Hodnocení: 0
aaron007
 
IP: 88.102.132.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 17. květen 2018 12:43

duben píše:Koukam ze na Shutterstocku se prakticky zastavili prodeje, ted uz je skoro vyjimka den, kdy se neco proda. Na tohle uz tam nejsem zvykly. Je to ted novy trend neschopnosti Shutterstocku prodavat, nebo se to projevuje jen u me? ... nemluvim o poklesu ale z pohledu statistiky prakticky o zastaveni prodeju.


Jsem na tom úplně stejně, začalo to už v dubnu a táhne se to měsíc, taky nejsem zvyklá na dny bez prodeje nebo jen s jedním prodejem. Když si vzpomenu jak se mi krásně točily fotky ještě v březnu, tak je to fakt blbej pocit vidět některé dny na mapce prodejů stále ty samé fotky..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz