Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 25. duben 2018 11:50

Mickies píše:Taky jsem se podívala po dlouhé době na konkurenci a neměla jsem to dělat, ta úroveň se zvedá každým rokem. Zato já se pořád držím ve stejných kolejích a moje portfolio by potřebovalo značnou inovaci. :oops:

To je sice pravda, že úroveň se zvedá. Ale na druhé straně, když se podívám do m-ranku, tak v Top jsou dost často úplné "perly", které se dají sfouknout i s uložením souboru tak za 5 minut. Například ta věčně se opakující ikona facebooku (od různých autorů) - ze srandy jsem ji udělala také a zamítli na všech fotobankách kvůli intelektuálnímu vlastnictví :lol: . No, když tohle vidím, tak si myslím, že i nejslabší obrázky z našich portfolií jsou proti tomu kus kumštu.
Tím ale nechci říci, že bych se nechtěla zdokonalovat ;) .
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod hanec » 25. duben 2018 12:03

Mě zatím nejvíce vydělala ilustrace auta, kterou jsem vytvařel zhruba 4 minuty :-) :ugeek:
+Vero Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
hanec
 
Příspěvky: 22
Registrován: 9. říjen 2017 12:14

Reputace: +1

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 18. květen 2018 17:25

Zoufalá situace s prodeji vyžaduje zaklídnadlo v podobě tohoto fóra, šutroštok s prodej fakt naprd tenhle měsíc, nechápu, co se děje.....
aneb děsí mne blížící se chvíle, kdy budu do fóra Slavím psát: "hurá po několika týdnech se mi prodala na šutru fotka za 33 centů"
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 18. květen 2018 19:50

Jejda, včera jsem si říkala, jestli tohle vlákno, které jsem kdysi založila, už úplně nezapadlo do hlubin fóra. Za tento týden přidávám také slzičku, ten předchozí byl o dost lepší. Minulý týden sice bylo prodejů ještě méně, ale aspoň něco za lepší cenu. :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Jirik » 18. květen 2018 19:55

jo je to na SS slabota, ale video prodej potesi... :)

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 19. květen 2018 06:30

Nevím proč, ale oba roky, co tam jsem mám vždycky zlomový raketová březen, který o kus překoná výdělky předchozích měsíců. Tak nevím, zda se na šutru nelekli, aby mi nemuseli moc platit a trochu mé portfolio přiškrtili na duben a květen. Skokový a raketový mívám ještě červenec, tak snad v nejhorším případě to zas vyskočí až v červenci :) ;)

Jinak Shalom děkuji za založení tohoto vlákna, podle avatara přepokládám, že tomu předcházel nějaký šamanský rituál, protože jsem si postěžovala a skočily do rána CELÉ TŘI PRODEJE! Prostě masakr :mrgreen: :lol: :D
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 25. květen 2018 06:17

Ach jo, co zase na tom iStocku dělaj. Namaluju nebulu v PS bez jakékoliv textury, protože vím že v iStocku jsou dementi, tak tam raději dám odkaz na stránky, kde jsou NASA obrázky a oni mi to vyhodí s tím že neakceptují málo modifikované obrázky NASA - lol. Malováno podle fantazie. Příště jim tam pošlu vodoznak "Handly painted" nebo nevím jak jim vysvětlit že jsem to nakreslil a vlastně žádný obrázek z NASA tam není.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 25. květen 2018 08:58

A .. proč jsi jim dával ten odkaz na NASA? :shock: Podle něj si pak mysleli že jsi to dělal podle NASA, ne? (hledáním konkrétního obrázku se nezabývali)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Painter » 25. květen 2018 09:42

Když jim ho tam nedám tak to vyhodí že nejsou přiložený obrázky, které byly použity. Dávám všude raději Element furnished by NASA, ikdyž to jen kreslím. Vyhodí to i SS atd. Asi že mě inspirovaly fotky z Hubbla, jinak bysmě nevěděli jak nebula vypadá, tak to tam musím uvést.
Měli by se zabývat hledáním konkrétního obrázku když to vyhodí že je to hodně podobný obrázku z NASA. Žádnýmu co na té stránce je se to vůbec nepodobá, tak možná to fakt neřešili. Štve mě ale že to takhle prochází a pak přijdou s nějakou novinkou. Zkuším doma poslat znova buď bez odkazu nebo tam dám nějakej který je hodně odlišný aby tam bylo dost "modifikace". :evil:
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Marian » 25. květen 2018 10:07

Zalezi na akeho idiota pri schvalovani natrafis. V poslednej dobe zacali robit problemy. Neviem ci tuto pracu outsourcuju niekam do Indie, kde sa obozretny Ind radsej isti a vyhadze vsetko, co sa mu len trochu nepozdava alebo uz maju vyhorenych editorov...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Marian
 
Příspěvky: 107
Registrován: 21. červenec 2017 09:55
Bydliště: Bratislava

Reputace: +26

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé