DP - podivna zadost o zpetnou vazbu

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

DP - podivna zadost o zpetnou vazbu

Příspěvekod Navstevnik_3 » 5. červenec 2018 12:01

Ahoj, prisel mi zvlastni pozadavek od DP (mel jsem tam po dlouhe dobe prvni vyplatu), tak nevim jestli je to normalni. Mam na to reagovat? Prijde mi to divny, zvlast se zpozdenim asi 3 mesicu od vyplaty.

Hello XXXXX,

I am writing regarding the payout request made on your account XXXXX on the amount of $XXXXXto PayPal account XXXXX

For security measures we need to check this information. Please, confirm whether this request was made by you and send me last 4 digits and the expiration date of the document you uploaded on the account before to prove your identity.

Regards, Tory.
Hodnocení: 0
Navstevnik_3
 
IP: 188.122.208.1xx

Reputace: 0

Re: DP - podivna zadost o zpetnou vazbu

Příspěvekod Anika » 5. červenec 2018 12:08

Asi by bylo nejlépe napsat přímo jim na podporu a zeptat se tam. Může to být cokoli, mě nikdy nic takového nepřišlo. Třeba je to v pořádku, ale kdo ví.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: DP - podivna zadost o zpetnou vazbu

Příspěvekod shalom3 » 5. červenec 2018 13:25

Určitě napsat na podporu. Sice poslední 4 čísla a expirace dokladu sotva může prospět nějakému podvodníkovi (i když...kdo ví?). A to zpoždění by se dalo vysvětlit tím, že dosud nic takového nedělali a vytvořili si nějaké nové pravidlo (třeba nás budou obšťasnňovat všechny :( a to pak může být těžké, protože současný doklad může být už jiný než ten zadaný při registraci).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038


Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé