Shutterstock warning

Shutterstock warning

Příspěvekod Adikk » 27. červenec 2018 15:16

Zdravím, mám pozastavený upload nových ilustrací. Přišel mi email s oznámením:

Your Shutterstock contributor account is under investigation due to violations of our content guidelines. Uploading has been disabled.

We have heard from our customers that unnecessarily similar content creates a poor content discovery experience, so we have decided to exclude such content from the site. Uploading will be reactivated when overly similar content has been removed from your portfolio.

We have removed one or more of your images. You currently have 1 warning

Psal, jsem jim, zatím je to trvá jen den. Jeden ze dvou podobných ilustrací jsem smazal. Máte někdo podobnou zkušenost? Dřív by mi to prošlo si myslím. Nevím proč nejdříve ilustrace schválí a pak dělají tohle, to taky mohli vyřadit při kontrole.. Dík za odezvu
Hodnocení: 0
Adikk
 
IP: 89.177.125.2xx

Reputace: 0

Re: Shutterstock warning

Příspěvekod Host » 27. červenec 2018 15:36

Tak to jsem zvědav zda se jedná konečně o pročišťování databáze Šutru, nebo jen přehřátý mozek někoho z kontrolní oddělení... :|
Vymazání balastu bych docela vítal... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Shutterstock warning

Příspěvekod Adikk » 27. červenec 2018 16:23

Promazával jste si někdo portfolio od starých (a ne moc kvalitních) ilustrací? Doporučili byste zeštíhlení portfolia?
Hodnocení: 0
Adikk
 
IP: 89.177.125.2xx

Reputace: 0

Re: Shutterstock warning

Příspěvekod Painter » 27. červenec 2018 16:54

Sakra jak moc podobný jsou ty ilustrace. Dělám většinou 2-3 barevný kombinace vektorů, který nahrávám, kdybych to teď měl všechno mazat tak se z toho po.... Ale myslím že je to normální většina portfólií má barevný kombinace u té samé ilustrace.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Shutterstock warning

Příspěvekod Ravennka » 27. červenec 2018 18:01

Přinejmenším na Fotolii psávali, že berou 5 barevných variant totožného vektoru... imho 3 varianty jsou v cajku. Odhadla bych, že se to týká spíš těch 200 variant na 1 směrovku s názv různých měst :)
+Vero Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Shutterstock warning

Příspěvekod Michal H. » 28. červenec 2018 10:26

Nj, jenže si zase vezmi že 200 variant směrovek s názvem různých měst budou mít řadu měnících se klíčových slov, proto ve vyhledávání by to nikomu vadit nemuselo a zase takový balast to teda není. To větší problém vidím s oblejtek nafoceným z 200 různejch úhlů s naprosto stejným názvem i kw, nebo ty téměř stejný fraktály kterejch tam některý borci nahrajou 500 za den atd :lol:
Hodnocení: 0
Michal H.
 
IP: 91.225.86xx

Reputace: 0

Re: Shutterstock warning

Příspěvekod Painter » 28. červenec 2018 10:50

Ravennka píše:Přinejmenším na Fotolii psávali, že berou 5 barevných variant totožného vektoru... imho 3 varianty jsou v cajku. Odhadla bych, že se to týká spíš těch 200 variant na 1 směrovku s názv různých měst :)


Na Adobe píšou právě 3 varianty proto více nedělám. Tady je příklad vyhození, ikdyž to byly je 3 kombinace:

Vektorová grafika se musí dostatečně lišit, aby tak nabídla přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Nemůžeme přijmout více než tři barevné variace stejné nebo podobné vektorové grafiky. Buďte při výběru přísnější a pošlete nám jen to nejlepší z každé řady obrázků.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0


Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé