Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 31. červenec 2018 01:10

Tak jestli se poslední den měsíce nestane zázrak, jako že ne, je tento měsíc nejhorší v tomto roce i za posledních 12 měsíců. :( Oproti minulému červenci pokles o 30 % na Shutru.
Kupodivu, jestli něco vylepšilo skóre, tak jsou to prodeje na fotobankách, kde se jinak skoro nic neprodává. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 31. červenec 2018 06:43

shalom3 píše:Tak jestli se poslední den měsíce nestane zázrak, jako že ne, je tento měsíc nejhorší v tomto roce i za posledních 12 měsíců. :( Oproti minulému červenci pokles o 30 % na Shutru.
Kupodivu, jestli něco vylepšilo skóre, tak jsou to prodeje na fotobankách, kde se jinak skoro nic neprodává. ;)


V klidu, mám to podobně, i loňský červenec byl u mě o 40 % lepší než tento.. a to jsem měla o necelé 4 tisíce méně fotek. I když po dubnovém sešupu takřka na držku se začíná po krůčkách lepšit prodané množství, ale víc toho je na předplatné a nedaří se mi mít lepší prodeje, takže si na lepší částky prostě nesáhnu
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Hamin » 31. červenec 2018 07:54

To, co za tento měsíc a vůbec poslední dobu předvádí SS, to je do nebe volající. Vloni jsem měl srpen, ještě horší než červenec. A tak jestli mě to čeká i letos, tak to pak po letošním výdělku za červenec, což je mizérie, nevím, co budu mít za srpen :D :x

A tak si tu postěžuji a doufám, že se to někde projeví :oops: :)
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Egeris » 31. červenec 2018 10:05

Já mám teda naprosto opačnou zkušenost, prodeje na SS jsou tento měsíc rekordní. Skoro dvojnásobný nárůst oproti minulým měsícům. :shock:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod admin » 31. červenec 2018 10:09

shalom3 píše:Tak jestli se poslední den měsíce nestane zázrak, jako že ne, je tento měsíc nejhorší v tomto roce i za posledních 12 měsíců. :( Oproti minulému červenci pokles o 30 % na Shutru.
Kupodivu, jestli něco vylepšilo skóre, tak jsou to prodeje na fotobankách, kde se jinak skoro nic neprodává. ;)

Jsem na tom podobně, zdá se, že výdělky na Shutteru nabraly sestupovou tendenci... a zatím se mi je nepodařilo nijak nakopnout. No ještě že jsou i další fotobanky, které to trochu dohání.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod duben » 31. červenec 2018 10:30

U mě podlouhé době za měsíc trochu vyšší výdělek ... ale je to díky prodejům dražších licencí
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 31. červenec 2018 10:56

Tak, když už to říká i Petr-admin, tak to už je v riti :( . S výdělky jsem pomalu někde na začátku fotobankového působení, tak ještě kdyby se s tím posunul aspoň také věk o ty cca 4 roky zpátky. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 31. červenec 2018 12:06

U mě horké léto mají na zívačku i ostatní fotobanky. Jediný, kdo potěšil byly snad jen Profimedia, které vymohly dluhy z východních poboček asi za poslední půlrok (takové ty kousky za 12,50 CZK, ale ve větší hromadě), tak mi červnový report pěkně poskočil. Červenec dorazí za dva týdny a tuším línou okurkovou, poslední dobou moc nepřidávám. Jinak SS a AS prodeje za nízké ceny, jinak množstvím se spíš zvedají z prachu a to jim doufám vydrží, 123RF si dává tento měsíc pauzu, jinak od ní mívám sice nízké, ale stabilní výdělky. Dreams už druhý měsíc tvrdohlavě stojí a mám tak jeden prodej za týden (bývalo jich 8 až deset týdně a mnohy i po dvou dolarech). Asi by pomohly prodeje za lepší ceny. Hlavně bych ráda, aby se rozjely opět SS a AS..

..a ještě by mohlo v Pardubicích zapršet :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 15. srpen 2018 06:13

Když už končně začnou prodeje přibývat docela rychlejším způsobem, tak přijde nějaký blbec pošťourá se v šutru a je výpadek. Po každém takovém výpadku člověk jen smutně kouká na ty samý obrázky na mapce, kdy většina z nich tam byla i v sobotu, kdy se i na víkend pěkně prodávalo. Už jsem chtěla mít radost, že se od pádu z března můj šutru už konečně startuje :(

A včera do toho report za červenec z profi.. 113,- CZK a to jsem si myslela, že těch 138,- CZK z června 2014 zůstane nepřekonáno :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod kelley » 20. srpen 2018 16:19

iStock:
Červenec: Minimum payment not met and carried forward: 98,16 USD
Srpen: Minimum payment not met and carried forward: 99,20 USD
To tam asi spustili nějaký program, aby nemuseli nikdy nikomu nic vyplácet, ne? :evil:
Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé