Blázinec na 123

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod shalom3 » 8. srpen 2018 10:14

Taky mne nenapadlo kontrolovat online zobrazení. Možná to vysvětluje, že se nic neprodává, když se nic nezobrazuje ;) .
Nicméně, naposledy jsem s nimi komunikovala přes Submission@123RF.com (englicky).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod Mickies » 8. srpen 2018 11:05

Já nevím jestli jsem se úplně dobře vyjádřila, tím slovem "online" jsem měla na mysli "k zobrazení" ve svém portfoliu. Jsou to totiž obrázky, u kterých mám accepted, je jich cca 15 ks z posledního měsíce nahrávání, ale v portfoliu stále nejsou k vidění. Tudíž to beru že nejsou online. Psala jsem proto na podporu o pomoc, zatím stále bez reakce, tak zkusím tvoji doporučovanou adresu, děkuju.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Mickies
 
Příspěvky: 166
Registrován: 14. leden 2015 10:35
Bydliště: Pardubice

Reputace: +14

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod sahar » 8. srpen 2018 11:16

Ahoj, to velmi ráda čtu!! Už jsem jim psala dotaz a odpověď nikde. Mám to jen u vektorů, po uploadu je ihned akceptován a v portfoliu stále nic z nich zobrazeno, cca měsíc se tak děje. Tak už nedávám, až bude jasno.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod sahar » 8. srpen 2018 11:19

Před týdnem v noci (naší noci) měli hlášku že zvelebují a uklízejí, myslím že je tam něco u nich porouchané.... ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod PandaWild » 8. srpen 2018 11:35

Mickies píše:Já nevím jestli jsem se úplně dobře vyjádřila, tím slovem "online" jsem měla na mysli "k zobrazení" ve svém portfoliu...
Jo napsala jsi to jasně. Tedy měsíc od nahrátí nejsou online? Hm, no je to dlouho, ale vzhledem k dlouhým přijímacím dobám videí 1 rok se u 123RF až tak moc nedivím, oni jsou stále ve všem přetížení a nestíhají. Asi v Malajsii trvá, než se přes ten modem přelijou obrázky z jednoho serveru na jiný. Nebo spíš trvá, než se vygenerují náhledové obrázky vektorů, server bude asi přetížený (u CanStockPhoto to také někdy trvalo několik dnů).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod sahar » 8. srpen 2018 11:51

Jsem na tom stejně, co ostatní?
Divné je, že je to IHNED akceptováno. Myslím že mají nějaký error, tak 25 ks mi prošlo ihned jako akceptované a online měsíc nikde. Jako tazatelce. Výjimečně se mi 1 ks zařadil mezi čekají vektory. Ale další dtto do accepted.

U fotografií se tak neděje, tak je vše po uploadu "čekající".
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod GreatWhite » 8. srpen 2018 12:15

Taky jsem jim kdysi psal, proč se ještě nezobrazují schválené fotky v portfoliu (asi tři týdny po schválení) a odepsali, že mám být trpělivý, že se zobrazí. No a po dalších dvou týdnech se fakt začali zobrazovat :)
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod Mickies » 8. srpen 2018 12:20

sahar píše:Jsem na tom stejně, co ostatní?
Divné je, že je to IHNED akceptováno. Myslím že mají nějaký error, tak 25 ks mi prošlo ihned jako akceptované a online měsíc nikde. Jako tazatelce. Výjimečně se mi 1 ks zařadil mezi čekají vektory. Ale další dtto do accepted.

U fotografií se tak neděje, tak je vše po uploadu "čekající".


Tak tohle přesně u mě. Je v tom nepořádek, protože něco skočí do pending a trčí to tam doteď, něco ihned do accepted, domnívám se, že i bez toho aniž by to někdo zkontroloval. Začala jsem to řešit, protože mám pocit, jestli by tohle nemohl být důvod, proč jsem měla minulý měsíc o 50 % nižší příjem než normálně. A tento měsíc mám dokonce i nulové dny ve všední dny, což se mi taky normálně neděje. Napadlo mě, že to je tím, že právě absence nového obsahu nepřitáhne kupce. Ale možná je to prázdninami, protože ani ostatní fotobanky zrovna nehýří prodeji.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Mickies
 
Příspěvky: 166
Registrován: 14. leden 2015 10:35
Bydliště: Pardubice

Reputace: +14

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod sahar » 8. srpen 2018 12:34

Zajímalo by mě jestli je to u někoho projde normálně (jako už roky) s čekající dobou na schválení, zatím jsme to my dvě, to je pech :lol: Nemyslím že vektory někde blokují z důvodu jak zvažuješ, to by nás nechali viset v čekárně. Ten okamžitý accepted vypadá na funkčí problém na jejich portálu při uploadu. Mně taky neodepsali.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

Re: Blázinec na 123

Příspěvekod sahar » 8. srpen 2018 13:06

shalom3 o prodeji vektorů to nebude, právě se mi jeden starý eps soubor prodal. Ale ty odsouhlasené pořád nikde nevidím, jen jpg. Dejte vědět až se vám do online portfolia pohnou.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

PředchozíDalší

Zpět na 123rf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé