Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 15. srpen 2018 10:40

No milionáři mohou mít problémy s vídlema, ale miliardáři to řeší jináč. Dneska už se to honí virtuálně v bitcoinech a v daňových rájích. Kdo by se dřel s vídlema, ne? ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Host » 15. srpen 2018 11:08

duben píše:
Host píše:Je trochu legrační, že na tomhle fóru už zbyli jen trolové... :D
Všichni hustokrutí, sami sebe velmi vážně beroucí se fulltime kolegové jako by už někam vysublimovali...

Žádná moudra, žádné rady,
co my chudáci počneme si tady...

Jsem zvědav, zda zhasínat zde budu já, nebo častý host... :lol:


Vám se to tu kecá, ale co třeba my, chudáci milionáři co bysme tu sice byli rádi, jenže sháníme nové zlaté vidle na přehazování peněz, protože ty staré jsou po 2 měsících jsou prostě ošoupané a odmítám s nimi dál přehazovat. A víte jaký je teď nedostatek zlatého nářadí? Dneska je milionář kde kdo a vidle jsou nedostatkové zboží ... nakonec to budu muset přehazovat stříbrnými vidlemi :( https://www.shutterstock.com/cs/image-p ... -345366824


Moc bych to s tím přehazováním bankovek nepřeháněl. Blíží se zima a zapařenej kompost z pětitisícovek pěkně hřeje do zad, zvlášť když se vhodně upěchuje ve štrozoku. Místo kypření raději zvlhčuji a hutním. Jako vhodná kapalina i desinfekce zároveň se mi jeví třeba rumík Diplomático Ambassador... :mrgreen: Pozor na samovznícení.... :D
+Ravennka Hodnocení: +1
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod castyhost » 15. srpen 2018 12:26

ta cinnost ambasadora by me docela zajimala, na to se da nekde prihlasit ?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Host » 15. srpen 2018 14:47

Činnost Ambassadora spočívá ve velmi blahodárném působení na entitu, ve které se pozvolna usazuje. Může dokonce nastat stav naprosté fyzické závislosti entity na Ambassadoru. S případnými podrobnějšími dotazy se obracejte na mudr Karla Nešpora... :ugeek:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 16. srpen 2018 08:23

Já jsem pro samé přehazování pětitisícovek vidlema neměl nikdy čas pořádně nahrávat, takže se nemůžu teď moc divit, ale že se dostanu na Šutru na úroveň mého úplně prvního měsíce, kdy jsem měl asi 30 fotek, to jsem fakt nečekal.
Jinak, na 12RF na mě vyběhla motivační hláška, která přesně charakterizuje naše zdejší snažení. Cituji:
Miliony fotografií, vektorů, videoklipů a zvukových souborů za neuvěřitelně nízké ceny
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod admin » 16. srpen 2018 09:35

Host píše:Je trochu legrační, že na tomhle fóru už zbyli jen trolové... :D
Všichni hustokrutí, sami sebe velmi vážně beroucí se fulltime kolegové jako by už někam vysublimovali...

Žádná moudra, žádné rady,
co my chudáci počneme si tady...

Jsem zvědav, zda zhasínat zde budu já, nebo častý host... :lol:


No ono je to možná spíše tím, že jsou prázdniny - lidi jezdí na dovolenou a nebo se starají o děti. Ani nevíš, jak se těším na zaří, to mi začne konečně dovolená a budu mít čas na fotobanky i vykecávání na fóru :)
+ivusakzkrabice, +zdenat5 Hodnocení: +2
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 16. srpen 2018 13:23

No a hlavně... je vedro, kdo by seděl u počítače, když se může válet u bazénu ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ivusakzkrabice » 16. srpen 2018 13:58

Ravennka píše:No a hlavně... je vedro, kdo by seděl u počítače, když se může válet u bazénu ;)


Třeba když je někdo na neschopence a už bolí záda z ležení a přepínání programů..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod belinka » 23. srpen 2018 15:23

Práve bola u nás susedka ... v strede obývačky stojí stromček,ja rozpletám svetlá a v rúre sa pečú medovníky .... sú veci čo nevysvetlíš :-D :-D :-D cez víkend idem fotiť vianoce ;-)
+GreatWhite, +Marsan, +PandaWild, +Ravennka, +Vero, +ivusakzkrabice Hodnocení: +6
belinka
 
Příspěvky: 121
Registrován: 10. červenec 2018 11:44

Reputace: +17

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod castyhost » 23. srpen 2018 15:29

jsi muj vzor!

tak teda stastne a vesele ;-)
+Ravennka, +belinka Hodnocení: +2
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]