Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod admin » 20. srpen 2018 14:15

ivusakzkrabice píše:V pátek mi to dorazilo až někdy v noci..

Jen jsem trochu na váškách.. Nikdy jsem tyhle online verze nepoužívala, tak nevím jak je to s přenositenlností na jiný počítač. V říjnu jsem měla v plánu koupi nového kompu, ale s aktivací se mi do té doby čekat nechce (hlavně potřebuju makat už teď). Půjde mi to pak přehodit na jinej počítač? Má někdo zkušenosti?

S tím se normálně počítá, normálně to pak na starém deaktivujes a odinstalujes a znovu nainstalujes na novém. A ještě platí, že to můžeš mít legálně nainstalované na dvou počítačích - tedy ale jen pro jednoho uživatele.
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod ivusakzkrabice » 20. srpen 2018 14:48

Dík všem. Zatím jsem se k aktivaci nedostala, mám kupu nedodělků v podobě keywordů, snad zítra se do toho pustím, když už se flákám doma na neschopence..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod ivusakzkrabice » 21. srpen 2018 08:51

Trošku zrada s Lightroomem CC, když mám sedmičky a nemám desítky..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Egeris » 21. srpen 2018 08:59

Tak ten systém je 9 let starý, spíš mě překvapuje, že se ho všichni drželi tak dlouho :)
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod shalom3 » 21. srpen 2018 10:46

Egeris píše:Tak ten systém je 9 let starý, spíš mě překvapuje, že se ho všichni drželi tak dlouho :)

Myslíš Windows7? Tak mne to nepřekvapuje, já ho držím taky. Po různých trapných zkušenostech s tím, že na některých mašinách po aktualizaci Win10 už to počítač prostě nerozdýchal si vůbec nechci dělat nervy. Takže letošní léto věnuji intenzivnímu průzkumu Linuxu a Inkscapu. A musím říci, že jsem denně docela mile překvapována. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Návštěvník » 22. srpen 2018 07:13

kdo se věnuje grafice, by se měl linuxu velkým obloukem vyhnout. sám jsem ho zkoušel asi před dvanácti lety a po mě spousta dalších. všichni nakonec zase skončili u win, nebo os

doma mám pc a ntb a na obojím win10 bez jediného zádrhelu

v práci mám win7 a moc nadšenej nejsem, vůbec nejdou instalovat aktualizace, takže tam visí a snaží se je to nainstalovat dokud je nezakážu, pak další a další, nevím co s tím, řešení jsem zatím nenašel, kdyby někdo věděl, jestli je tu někdo odborník na win7

a to tu máme ještě jedno pc s xp
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 178.255.168xx

Reputace: 0

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Navstevnik_3 » 22. srpen 2018 08:02

Ahoj,

ma nekdo nejaky napad co stim kodem na rok zdarma pro fotografy, kdyz si stejne platim komplet CC a samotny PS LR je mi k nicemu? Moc jsem nestudoval podminky, jde to udat dalsi osobe legalne?

+ jde nejak zjisit kolik jsem vydelal ciste videem? Zajimalo by me kolik me chybi k ziskani plneho baliku.
Hodnocení: 0
Navstevnik_3
 
IP: 188.122.208.1xx

Reputace: 0

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod shalom3 » 22. srpen 2018 10:27

Návštěvník píše:kdo se věnuje grafice, by se měl linuxu velkým obloukem vyhnout. sám jsem ho zkoušel asi před dvanácti lety a po mě spousta dalších. všichni nakonec zase skončili u win, nebo os

doma mám pc a ntb a na obojím win10 bez jediného zádrhelu

v práci mám win7 a moc nadšenej nejsem, vůbec nejdou instalovat aktualizace, takže tam visí a snaží se je to nainstalovat dokud je nezakážu, pak další a další, nevím co s tím, řešení jsem zatím nenašel, kdyby někdo věděl, jestli je tu někdo odborník na win7

a to tu máme ještě jedno pc s xp

Ad Linux - také cca před 12 lety mne smrtelně děsil - když jsem viděla tenkrát, jak borec hrne kupy příkazů do terminálu, aby udělal něco, co ve Windows bylo tak nějak samo od sebe. :lol: Dneska je to už někde hodně jinde. Konečně jsem pochopila, co je to "intuitivní". Začala jsem se Linuxem zabývat asi před měsícem a samozřejmě velkou podporou je internet. Nejen co do návodů, ale i co do spolupráce samotného Linuxu se sítí. Mnoho programů je obsaženo už v samotné distribuci a další se dají nainstalovat jediným kliknutím nebo zadáním jediného zápisu do terminálu. Bála jsem se instalace tiskárny se skenerem - k mému překvapení si po připojení zařízení Linux sám natáhl ovladače a skenovalo se. (Pravda, u některých skenerů to může být o něco složitější).

Ad problémy s Windows 7 aktualizacemi - možná zkusit tento návod:
http://www.servispckupka.cz/jak-opravit ... ta-7-8.php
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod ivusakzkrabice » 22. srpen 2018 10:43

Navstevnik_3 píše:+ jde nejak zjisit kolik jsem vydelal ciste videem? Zajimalo by me kolik me chybi k ziskani plneho baliku.


Doporučuju jim napsat
Je tam u podmínek link na dotaz, taky jsem se na něco ptala a odpověď přišla do dvou hodin.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Návštěvník » 22. srpen 2018 12:41

shalom3 píše:
Návštěvník píše:kdo se věnuje grafice, by se měl linuxu velkým obloukem vyhnout. sám jsem ho zkoušel asi před dvanácti lety a po mě spousta dalších. všichni nakonec zase skončili u win, nebo os


Ad Linux - také cca před 12 lety mne smrtelně děsil - když jsem viděla tenkrát, jak borec hrne kupy příkazů do terminálu, aby udělal něco, co ve Windows bylo tak nějak samo od sebe. :lol: Dneska je to už někde hodně jinde....


Pozor, já to nemyslel zle vůči Linuxu obecně. Linux je fajn a i před dvanácti lety jsem neměl s jeho užíváním problém. Mě jde čistě o tu grafiku. Adobe, Affinity, DxO, Luminar atd. to všechno nativně nefunguje a ani nikdy nebude. Tenkrát to šlo spouštět pře wine, ale nebylo to ono. Prostě hlavně kvůli Adobe jsem se vrátil zpátky k windosw. Pár let jsem pak užíval Apple Macbook a teď jsem zpátky u win. Je to škoda, bohužel pro Linux. Na brouzdání po netu a základní kancelářské nebo domácí potřeby je samozřejmě plně dostačující.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 178.255.168xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé