Upload na Dreamstime

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod alzbeti » 8. srpen 2018 09:49

Ďakujem za upozornenie, dám si pozor ... tie obrázky "re-uploadujem" asi po 3-5-tich rokoch, takže tak hlboku databazu snad nemaju... na shutterstocku mi berú všetko a fotolia je taká že niečo vezme, niečo preventívne nie a veľmi to neriešim, i keď tiež som si spravila nedávno revíziu zamietnutých po niekoľkých rokoch a dala im tam znovu..
Dôvodom zamietnuti bolo max. to, že sú too similiar, ale pri abstraktných pozadiach čo čakajú? Čo sa týka progresu, myslím že je priam nebadateľný, skôr ide len o nové nápady. Kvalitatívne sú rovnaké. Moja tvorba sa vyznačuje tým, že mám prakticky stále to isté len vždy inak a samozrejme farebné varianty.. :)
Ale ďakujem ešte raz za upozornenie, taký ban na fotolii by ma fakt mrzel (kdežto na dreamstime je to skôr skúšanie či tu banku ešte niečo dokáže prebrať :D)
Hodnocení: 0
alzbeti
 
Příspěvky: 69
Registrován: 25. listopad 2016 20:03

Reputace: +10

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod lacodk » 5. září 2018 09:11

ahojte

prosim vas na dreame mi vyhadzuje tuto hlasku: Please include sentences for description, instead of keywords. This will improve your sales.
nechce ma to pustit submitnut obrazok a neviem ako sa cez to dostat. Robi mi to uz pri druhom obrazku a nijak sa obrazok neda submitnut.
obidva obrazky su obrazky krajiny. Pri inych obrazkoch mi to nerobi

moc dakujem za radu
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Egeris » 5. září 2018 09:40

Máš v popisu místo vět klíčová slova. Nadpis a popis obrázku musí být celé věty (a nesmí být stejné)...
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod lacodk » 5. září 2018 10:22

mam tam len jednu vetu
ale aj title aj description kopirujem to +- to iste a vzdy to bolo v pohode. ale ked som vymazal jedno slovo preslo to

kazdopadne ti velmi dakujem za pomoc
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod shalom3 » 5. září 2018 10:31

I když je jen jedna věta a v ní několik slov oddělených čárkami, tak je to považuje za klíčová slova a takto vyhodnotí. Pomůže většinou mezi výrazy přidat aspoň nějaké spojky, jako and, případně další vhodné slovo tak, aby čárky byly vždy mezi nějakými frázemi a ne jednotlivými slovy
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. září 2018 11:11

Pokud jsou tam takhle tři až čtyři slova, tak většinou stačí jen odstranit čárky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Egeris » 5. září 2018 11:12

Já to dělám tak, že název i popis mám stejné, akorát popisek bez tečky na konci. Zatím mi to vždy prošlo.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod ivusakzkrabice » 11. září 2018 13:26

Tak jsem se pobavila. Přišel mi email z Dreams. Zjistili, že na šutru mám přes 8tisíc obrázků a u nich jen 6tisíc, zda nějak nepotřebuju pomoct s uploadem, že se jim mám ozvat. Asi by bylo slušné jim odepsat. Jenže upřímně, já bych jim napsala, že se mi k nim nevyplatí nahrávat ani to, co už mám s IPTC (ačkoliv stále nahrávám) z poslední doby, natož se za ty nulové prodeje prohrabovat v historii disku k prvním šutrovým hiresům :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod Michaela » 11. září 2018 13:33

ivusakzkrabice: Asi jsi perspektivní jedinec a vidí zářnou budoucnost, na které se chtějí podílet :-)
Jinak zdravím kolegii přispívající do Profi.
Michaela
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Michaela
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16. srpen 2018 16:55

Reputace: +1

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod ivusakzkrabice » 11. září 2018 14:59

Michaela píše:ivusakzkrabice: Asi jsi perspektivní jedinec a vidí zářnou budoucnost, na které se chtějí podílet :-)
Jinak zdravím kolegii přispívající do Profi.
Michaela


Tak jestli ta zářná budoucnoust je jedna prodaná fotka za 14 dní, tak mám a si jinou představu :)
Jéje, Profi....., tam už je to pomalu svátek, když tam pár fotek přidám :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Dreamstime

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron