Overall rank

Re: Overall rank

Příspěvekod Bananaboy » 1. říjen 2018 13:46

admin píše:Hele už nějak klesáš, měl bys zamakat! :)

No jo no. :) Už sa mi to lietadlo, ku ktorému boli nedávno tu na fóre prirovnané fotobanky blíži k pristávacej dráhe. Je to bieda. Tento rok som nenakreslil ešte ani jeden vektor, takže sa niet čomu diviť, že to klesá. :? Na jar som sa trochu piplal s videami, potom prišlo leto tak som oddychoval a nerobil nič. Predsa kto by sedel v lete za počítačom, že? :lol:
No... ešte pozbieram a spracujem úrodu zo záhrady, zrýľujem ju a počítam, že od novembra začnem opäť poriadne makať a snáď tie fotobanky cez zimu znova trochu ožijú. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Overall rank

Příspěvekod shalom3 » 1. říjen 2018 13:52

Se máš, když oslabí prodeje, tak můžeš prodávat aspoň tu úrodu ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Overall rank

Příspěvekod Vero » 1. říjen 2018 15:23

Bananaboy píše:
admin píše:Hele už nějak klesáš, měl bys zamakat! :)

No jo no. :) Už sa mi to lietadlo, ku ktorému boli nedávno tu na fóre prirovnané fotobanky blíži k pristávacej dráhe. Je to bieda. Tento rok som nenakreslil ešte ani jeden vektor, takže sa niet čomu diviť, že to klesá. :? Na jar som sa trochu piplal s videami, potom prišlo leto tak som oddychoval a nerobil nič. Predsa kto by sedel v lete za počítačom, že? :lol:
No... ešte pozbieram a spracujem úrodu zo záhrady, zrýľujem ju a počítam, že od novembra začnem opäť poriadne makať a snáď tie fotobanky cez zimu znova trochu ožijú. ;)


Elza se netváří, že by tomu věřila :D
+Bananaboy Hodnocení: +1
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Overall rank

Příspěvekod Bananaboy » 1. říjen 2018 17:25

Vero píše:Elza se netváří, že by tomu věřila :D

Elsa tomu neverí, pretože vie, že v dnešnej dobe chýba motivácia. :(

Dnes som si ako každý prvý deň v mesiaci zapisoval do excelovskej tabuľky zárobky za predošlý mesiac a trochu som nostalgicky nahliadol aj do predchádzajúcich ročníkov. Zistil som, že som bol na fotobankovom vrchole zhruba v rokoch 2015 a 2016. Boli to krásne časy. Bola úplná paráda niečo tvoriť. Vtedy bola motivácia, pretože keď som pridal pár nových vektorov, tak sa to hneď odrazilo na zvýšení predajov. V druhej polovici roku 2016 to začalo ísť dolu kopcom a dopadlo to až tak, že dnes som zhruba na biednych 30% zárobkov z roku 2015. V dnešnej dobe nahráš na fotobanky hoci aj 1000 nových, kvalitných vektorov a s predajmi to nespraví takmer nič. Preto už nie je motivácia niečo tvoriť.
A rozhodne nie som sám. Vlákno stažností tu len tak prekvitá a množia sa depresívne príspevky o úpadku fotobánk aj od iných členov fóra. Aj Panda tu nedávno tuším písal, že ho už nebavilo plniť fotobanky súbormi, keďže sa mu príjmy nezvyšovali. Je to proste tak... Chýba motivácia. Ja ešte dávam fotobankám túto zimu jednu šancu. Budem makať, ale ak sa do jari neudejú nejaké pozitívne zmeny, tak sa zrejme na budúci rok na fotobanky aj ja vyprdnem.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Overall rank

Příspěvekod Jirik » 1. říjen 2018 18:44

Hmm, tak s timto mohu za sebe souhlasit, asi dopadnu podobne jako Bananoboy. Letosni nahrane soubory a prodeje stoji tak za prd a to kdekoliv, naopak se divim, ze se mi sem tam prodavaji braky na SS a ostatni kvalitnejsi produkty skoro nic.
Bananaboy píše:
Vero píše:Elza se netváří, že by tomu věřila :D

Elsa tomu neverí, pretože vie, že v dnešnej dobe chýba motivácia. :(

Dnes som si ako každý prvý deň v mesiaci zapisoval do excelovskej tabuľky zárobky za predošlý mesiac a trochu som nostalgicky nahliadol aj do predchádzajúcich ročníkov. Zistil som, že som bol na fotobankovom vrchole zhruba v rokoch 2015 a 2016. Boli to krásne časy. Bola úplná paráda niečo tvoriť. Vtedy bola motivácia, pretože keď som pridal pár nových vektorov, tak sa to hneď odrazilo na zvýšení predajov. V druhej polovici roku 2016 to začalo ísť dolu kopcom a dopadlo to až tak, že dnes som zhruba na biednych 30% zárobkov z roku 2015. V dnešnej dobe nahráš na fotobanky hoci aj 1000 nových, kvalitných vektorov a s predajmi to nespraví takmer nič. Preto už nie je motivácia niečo tvoriť.
A rozhodne nie som sám. Vlákno stažností tu len tak prekvitá a množia sa depresívne príspevky o úpadku fotobánk aj od iných členov fóra. Aj Panda tu nedávno tuším písal, že ho už nebavilo plniť fotobanky súbormi, keďže sa mu príjmy nezvyšovali. Je to proste tak... Chýba motivácia. Ja ešte dávam fotobankám túto zimu jednu šancu. Budem makať, ale ak sa do jari neudejú nejaké pozitívne zmeny, tak sa zrejme na budúci rok na fotobanky aj ja vyprdnem.


Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: Overall rank

Příspěvekod shalom3 » 1. říjen 2018 20:56

Je to škoda, že se to takhle po....Pro mě je to vlastně první výdělečná činnost v životě, která mne naprosto dokonale a bez výhrad baví. A to bez ohledu na to, že to moc nenese. Pro mne je hlavní, že se nemusím dohadovat s nějakým pitomým šéfem ani se zákazníky, kteří nevědí, co by chtěli. Nemusím ani padat na hubu kvůli nějakým termínům. Práci si můžu udělat tehdy, když mi to vyhovuje. Mám úplně volnou ruku v tom, co budu dělat. Není to málo výhod a nevím o jiné podobné činnosti.
+Marsan, +Ravennka, +Riky, +admin, +sentio Hodnocení: +5
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Overall rank

Příspěvekod castyhost » 1. říjen 2018 21:19

Bananaboy

a zkousel jsi to nahrat tech 1000 kvalitnich vektoru ??
v jakym casovym useku?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Overall rank

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 1. říjen 2018 21:57

shalom3 píše:Nemusím ani padat na hubu kvůli nějakým termínům.

Výdělečná činnost, která alespoň něco trochu smysluplného nese a člověk při ní nemusí padat na hubu, je poměrně vzácný úkaz. Něco jako úplné zatmění slunce, sem tam se vyskytne, ale zřídka a rychle zase odezní.
I když někdo např. vykrade banku, tak u toho musí padat na hubu, jinak ho chytnou.
Takže mně se zdá, že se situace prostě jenom vrací k normálu, kdy člověk musí být hodně dobrý nebo padat na hubu, ideálně oboje.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Overall rank

Příspěvekod shalom3 » 1. říjen 2018 22:39

Já jsem už na tu hubu před pár lety padla. Důkladně, moje zažívací ústrojí nějak stresy přestalo zvládat. Skončilo to ve špitále s bonusovým pobytem na téměř 3 měsíce. Od té doby prrr. Načpak by byla mrtvolce zlatem zdobená rakvička ;) ? Je mi úplně jedno, když nebudu mít prachy na to, abych byla IN, hlavně že nebudou OUT.
+Protos, +Ravennka, +sentio Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Overall rank

Příspěvekod castyhost » 2. říjen 2018 08:21

Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ivusakzkrabice