Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod fotobanker » 12. říjen 2018 12:06

admin píše:
fotobanker píše:Tak hlasim, ze jsem obdrzel Creative Cloud i Creative Cloud Photography :)


To máš v portfoliu i ty videa, co? Neudělali zatím nějaké předplatné pro vektorové illustrátory? Photoshop je mi dost "naprd".


Jj, mam tam i video. Na fotolii to nejak extra nefrci proti SS, ale na CC to staci :)
Hodnocení: 0
Visual Artist
Uživatelský avatar
fotobanker
 
Příspěvky: 97
Registrován: 24. říjen 2014 10:13

Reputace: +3

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod TomasK » 12. říjen 2018 12:38

Uz mi to s tim predplatnym prijde od Adobe jako spam. Prislo mi to snad 6x, protoze jsem si to neaktivoval a ani aktivovat nebudu, protoze photoshop mi je akorat tak k prdu :? Spis mam pocit, ze chteji nachytat lidi k nedobrovolnemu placeni na dalsi roky. :mrgreen:
Hodnocení: 0
TomasK
 
Příspěvky: 137
Registrován: 12. červenec 2016 07:33

Reputace: +8

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Egeris » 12. říjen 2018 12:42

Já si to aktivoval a stejně mi ten mail chodí snad každý týden, znovu a znovu :D
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod TomasK » 12. říjen 2018 12:48

Aha, tak v tom pripade maji jeste porad volne kapacity v rozdavani a posilaji to hlava nehlava :D
Hodnocení: 0
TomasK
 
Příspěvky: 137
Registrován: 12. červenec 2016 07:33

Reputace: +8

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod shalom3 » 12. říjen 2018 13:17

Taky mi to začlo intenzivně chodit.
Rozhodně o to nemám ani nejmenší zájem, jednak jejich soft praktiky neovládám a ani nemám v úmyslu se ho učit, a jednak čichám za tím i něco nekalého, jako automatická objednávka při nezrušení na další období nebo tak. Mně se přijímání takových "velkorysých" nabídek už leckdy nevyplatilo.
+Pedro Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 12. říjen 2018 14:41

shalom3 píše:Taky mi to začlo intenzivně chodit.
Rozhodně o to nemám ani nejmenší zájem, jednak jejich soft praktiky neovládám a ani nemám v úmyslu se ho učit, a jednak čichám za tím i něco nekalého, jako automatická objednávka při nezrušení na další období nebo tak. Mně se přijímání takových "velkorysých" nabídek už leckdy nevyplatilo.

Ta nekalost je docela zřejmá (krom toho automatického prodloužení). Pokud s tím někdo začne pravidelně dělat a zkamarádí se s tím, tak už potom nedokáže přejít na nic jiného. Tímhle stylem se občas prodávají i luxusní auta.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod ivusakzkrabice » 12. říjen 2018 16:26

Zatím mi to přišlo jen dvakrát.
Z celého balíku využívám PS, Adobe lightroom mi nejde páč sem líná přejít na desítky :) Tak přeci jen ta práce v PS mi jede rychleji než u Affinity, bude to těžké to pak opouštět, ale záleží na výdělcích a taky na tom jak na tom vůbec budu příští rok s časem. Budu mít nový full time job, tzv. "24 - 7". Takže možná už žádný PS od konce února fakt potřebovat nebudu a poběží mi na prázdno.. :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Costertoast » 12. říjen 2018 20:25

Ta nekalost je docela zřejmá (krom toho automatického prodloužení). Pokud s tím někdo začne pravidelně dělat a zkamarádí se s tím, tak už potom nedokáže přejít na nic jiného. Tímhle stylem se občas prodávají i luxusní auta.

To můžu potvrdit. Po letech kradenýho Photoshopu si platím kompletní creative cloud, a v ničem jiným nedovedu dát ani text na obrázek. Občas si připadám jak úplný idiot zapínat CC a photoshop jenom abych ořízl screenshot
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Costertoast
 
Příspěvky: 76
Registrován: 17. červen 2016 11:48

Reputace: +32

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod PandaWild » 13. říjen 2018 08:31

Zrovna na ořezávání screenshotu je ve Windows skvělý prográmek "Výstřižky". :-) Na obrazovce se vybere výřez, který to má sejmout, nemusí se to pak už ořezávat. Dokonce se dá po sejmutí obrázek hned pastnout do emailu, aniž se musí meziuložit do souboru. Upozornila mě na něj má ne-IT žena a teď už screenshoty nedělám ničím jiným.
Hodnocení: 0
Naposledy upravil PandaWild dne 13. říjen 2018 08:54, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Ravennka » 13. říjen 2018 08:35

Jééé, to jsem ráda, že nejsem jedinej magor, kdo tohle dělá :D v Irfanu se podívám, ještě třeba zmenším celkovou velikost obrázku, ale na cokoliv jiného zapínám Ps :mrgreen: (ale já zůstanu u CS6 do rotrhání těla)
+Costertoast Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé