Bigstock Upload

Bigstock Upload

Příspěvekod Anna Frajtova » 26. červen 2018 11:38

Ahoj, nahráváte někdo ještě na Bigstock? Já měla Bridge to Bigstock, tu automatickou službu Shutterstocku, takže jsem se o to nikdy nestarala. Ale ta přestala před rokem a půl fungovat, tak jsem si řekla, že tam chybějící obrázky nahraju ručně. A můžu se u toho zbláznit! Dávám tam vektory, takže EPS a JPG a ono je to tam nahraje extra. Vytvoří to prostě jeden upload pro EPS a jeden pro JPG, každý pod jiným identifikačním číslem. A chce to po mně, abych je zvlášť editovala. Uff. Dělá to FTP i web rozhraní. Děje se to i při uploadu ZIPu. Zkoušela jsem psát na podporu, ale stránka hodí Error. Navíc mě zhruba po minutě jejich web odhlašuje a musím se znova logovat. Máte někdo na ten Bigstock ještě nervy? Funguje vám?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anna Frajtova
 
Příspěvky: 41
Registrován: 12. srpen 2013 14:23

Reputace: +3

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod Vero » 26. červen 2018 12:17

Nahrávala jsem naposledy včera a funguje mi bez problému. Tak možná nějaká lokální bouřka...
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod Painter » 26. červen 2018 16:47

Přes FTP to nejde, jak píšeš většinou to od sebe rozdělí. Ale přes web rozhraní to šlo. Dával jsem tam hlavně teď fotky tak moc nevim jak je to s vektory. Ale pokud se to přiřadí rovnou při submitu mělo by to být už spárované při úpravě. Musís se posílat po jednom pokud se dělají nějaké změny jinak se slejou keywordy, title atd. do jednoho a pak vyhazujou že musí být název odlišný.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod Dusan » 26. červen 2018 21:07

Já nahrávám jen fotky, většinou přes ftp a taky to někdy blbne. Ale co je hlavní, je otázka jestli se to ještě vyplatí. Na Bigstocku jsem cca na 40% loňských výdělků, ostatní fotobanky mi jedou cca stejně. Jen Bigstock šel nějak do háje a to přidávám pravidelně. Pro mě je to absolvent na ukočení.
Hodnocení: 0
Dusan
 
Příspěvky: 139
Registrován: 4. duben 2017 12:06

Reputace: +40

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod shalom3 » 26. červen 2018 22:05

Poslední dobou jsem moc nenahrávala, ale předtím jsem používala Stocksubmitter a po vyčerpání volných submitů jsem submitovala ručně, většinou šlo vše hladce.
A co se týká prodejů, začala jsem nahrávat loni v lednu, vypadalo to v průběhu roku docela slibně a nyní nějaký útlum.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod koblizeek » 22. říjen 2018 05:58

Zeptám se v tomhle topiku, v poslední dobou mám občas problém s nahráním některých vektorů..občas stačí přepsat název a nahrát znovu, ale z včerejší várky ne a ne to tam dostat..nesetkal se s tím někdo, děkuji za odpověď. Kobliha :roll:
Hodnocení: 0
koblizeek
 
Příspěvky: 32
Registrován: 23. duben 2017 19:42

Reputace: +5

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod zdenat5 » 23. říjen 2018 19:24

koblizeek píše:Zeptám se v tomhle topiku, v poslední dobou mám občas problém s nahráním některých vektorů..občas stačí přepsat název a nahrát znovu, ale z včerejší várky ne a ne to tam dostat..nesetkal se s tím někdo, děkuji za odpověď. Kobliha :roll:

Ahoj,
vyzkoušela jsem to teď nahrát vector přes web rozhraní a normálně to jde. Já už tam nic nedávám, začali blbě vyhazovat - nepřípustný obsah a podobné nesmysly - ohradila sem se tak se omluvili, ale pak zase vyhazovy, že to není moje práce. Nebudu se tam dohadovat s nějakým šmudlou, tihle za to nestojí. 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod admin » 23. říjen 2018 20:27

Já to tam láduji přes StockSubmitter - myslím, že na tuto fotobanku to je dokonce zdarma. Ale dělám to jen jednou za čas a ani moc nekoukám, jestli to všechno přijali - čím méně času této fotobance věnuji, tím větší tam mám hodinovku :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod Ravennka » 23. říjen 2018 20:47

Dneska jsem tam cpala před web vektory a první várku to vzalo, druhá zmizla, takže jsem jí musela nahrát znova. Ale to se mi stalo po dlouhé době poprvé - obvykle pomáhá nenahrávat všech 10 ks, ale omezit se třeba na 8 :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Bigstock Upload

Příspěvekod shalom3 » 23. říjen 2018 22:08

Také to nahrávám přes Stocksubmitter, vždy po 10 ks a schvalovací maily chodí. Bigstock submit je zadarmo jen občas, většinou spolu se Shutterstockem, když tyto dvě fb už dělají takové problémy, že tam nahrávat prakticky nelze. Když jsem vyčerpala nebo nekoupila submity, tak jsem jen přes Stocksubmitter nahrávala a šlo vše hladce. Přes webové rozhraní bývaly problémy poměrně často.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Další

Zpět na Bigstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron