Bitcoinová mince

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Bitcoinová mince

Příspěvekod Bananaboy » 7. listopad 2018 21:45

Netreba sa ale výhradne držať toho, čo napíše nejaký pisálek v jednom (možno zaujatom) článku. Keď si nájdete na internete viac informácií a zostavíte si z nich ucelenejší obraz o tomto projekte, tak nevyzerá až tak márne. Rozhodne je ešte zavčasu hádzať flintu do žita. Možno z toho napokon niečo bude. Je to hodne ambiciózny projekt, ktorý znie dosť nereálne, ale to sú v podstate všetky kryptomeny.
Chcel by som vidieť tie diskusie, ktoré sa viedli, keď začínal Bitcoin. :lol:
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3023
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +797

Re: Bitcoinová mince

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 8. listopad 2018 00:10

Kdyby měl člověk věřil všem článkům, které se píší na internetu (ale nejenom na internetu), tak by se asi musel brzy zbláznit. Spíš jde o to utřídit si známé informce a na základě toho si udělat vlastní názor.
Nijak jsem to nestudoval, jenom jsem to během asi pěti minut prolétl a vzpomněl jsem si při tom na pana Novotného, jestli třeba neopustil svět fotobank a nedal se na kryptoměny.
Mně se ale investice na poli cenin a cenných papírů nikdy moc nedařily, nemovitosti mi sednou víc.
Například někdy kolem roku 1999 přišel jeden kamarád, že četl o takové zajímavé začínající firmě, která se jmenuje Amazon, a že bychom mohli koupit nějaké akcie. Tak jsem jich koupil asi za půl mega a v roce 2000 při splasknutí technologické bubliny jsem je zase se ztrátou prodal. Vůbec radši nepočítám, kolik bych měl teď, kdybych je neprodal.
Pro ilustraci přikládám graf hodnoty bitcoinu za celou historii - abyste vydělali, musíte být schopní nejen ve správnou chvíli koupit, ale taky ve správnou chvíli prodat.
To už bych se raději pustil do pokru, zrovna teď jeden Čech, občanským povoláním matematik, vyhrál asi 60 mega. Pando, nechceš to zkusit?
Přílohy
bitcoin.jpg
bitcoin.jpg (94.42 KiB) Zobrazeno 133 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 534
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +245

Re: Bitcoinová mince

Příspěvekod PandaWild » 8. listopad 2018 01:09

Fuj pokr hazard výhry, toho jsem přesycený v práci Obrázek (hm, proč vlastně dělám ve firmě založené na hazardu když mám k těmto věcem odpor? :? ... aha už vím, ze zištných důvodů :oops:)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 6278
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1553

Předchozí

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse