IStock - referenční foto pro ilustraci

Re: IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod PandaWild » 18. listopad 2018 20:49

Bude zajímavé, až tam bude "S lítosti oznamujeme, že nás navždy opustil Lorem Ipsum. Budiž mu dolor sit, amet."
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 18. listopad 2018 21:40

shalom3 píše:Jen jako perličku, udělala jsem parte, protože jsem z dřívějška měla motivy s křížkem a chtěla to nějak ještě využít. Jako jména na to parte jsem dala Ariel Gabriel (což jsou jména andělů). Vyhodili to s poznámkou:
This file contains legible information such as names, signatures, license plates, phone numbers, identification numbers, etc. Due to concerns relating to privacy and related property rights, we cannot accept this file into the creative collection unless this information is removed, or a property release is obtained. Please remove these details and resubmit.

Tak nevím, jak si obstarat property release od andělů, a jestli od obou nebo stačí od jednoho :lol: , aleluja.

Dneska jsem měl celý den nějakou špatnou náladu, ale tohle mě pobavilo, díky.
Ale sorry, Ariel Gabriel existuje, na facebooku je jich asi sedm, a také na instagramu se najde.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod shalom3 » 19. listopad 2018 11:20

Tak tohle pobavilo zas i mě, já myslela, že andělé nemají tvář a on je jich plný facebook. A naopak, já na facebooku nejsem, takže nemám tvář, takže jsem logicky vzato anděl. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod shalom3 » 19. listopad 2018 18:57

Jen tak pro srandu, nyní byly obrázky se siluetami hudebních nástrojů schváleny - motiv stejný v jiné kompozici :lol: . Pro změnu byly zase vyšoupnuté obrázky ve stylu, který předtím schválili.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: IStock - referenční foto pro ilustraci

Příspěvekod Bananaboy » 19. listopad 2018 19:19

shalom3 píše:Jen tak pro srandu, nyní byly obrázky se siluetami hudebních nástrojů schváleny - motiv stejný v jiné kompozici :lol: . Pro změnu byly zase vyšoupnuté obrázky ve stylu, který předtím schválili.

Snáď poznáš známu, ľudovú múdrosť: "Na živote najviac milujem tú rozmanitosť. Každý deň ma naserie niekto iný!" :D
+PandaWild, +Ravennka, +Riky, +shalom3 Hodnocení: +4
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Předchozí

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron