shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 22. listopad 2018 08:27

Lepší než nic, já teď za kocoura dala u veťáka českej litr a to nás pan doktor Beránek pozval ještě na kontrolu, takže to zřejmě nebude pro mé konto konečná..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Hamin » 22. listopad 2018 11:11

Trošku mi to připomíná scénku u veterináře z pořadu Comedy Club tento týden. Tam to ale bylo s králíčkem :D :D
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: shutterstock

Příspěvekod kuna.a.k » 22. listopad 2018 16:27

admin píše:To mluvíš asi o property release :) - viz http://fotobanky.cz/property-release
Fotobanky to vyžadují, když se jedná třeba o fotku dalšího díla, kresby, malby, kraslice, protože nemají jistotu, jak je to s právy k této předloze.

Ale vyplnění property release není nic těžkého.


Děkuj :).
Tak tedy Property jsem nahrála odesalal soubor zpět a teď tám mam duvody zamítnutí už pro jistotu dva :lol: ...začínám si díky shutteru připadat jako debil.... Není tady nějaká diskuze pouze ohledně zamítání :D at tady nespamuji :D . Ty staré důvody tam zůstavají nebo mízí? Nevím totiz jestli tedy je stále problém i s property a ted už s Design Composititon (což vuebc nevím co chcou :D ) a nebo je tam i starý původní důvod zamítnutí, který už neplatí.... :roll: :?:
Hodnocení: 0
kuna.a.k
 
Příspěvky: 8
Registrován: 11. říjen 2018 16:44

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Anika » 22. listopad 2018 17:06

kuna.a.k píše:
admin píše:To mluvíš asi o property release :) - viz http://fotobanky.cz/property-release
Fotobanky to vyžadují, když se jedná třeba o fotku dalšího díla, kresby, malby, kraslice, protože nemají jistotu, jak je to s právy k této předloze.

Ale vyplnění property release není nic těžkého.


Děkuj :).
Tak tedy Property jsem nahrála odesalal soubor zpět a teď tám mam duvody zamítnutí už pro jistotu dva :lol: ...začínám si díky shutteru připadat jako debil.... Není tady nějaká diskuze pouze ohledně zamítání :D at tady nespamuji :D . Ty staré důvody tam zůstavají nebo mízí? Nevím totiz jestli tedy je stále problém i s property a ted už s Design Composititon (což vuebc nevím co chcou :D ) a nebo je tam i starý původní důvod zamítnutí, který už neplatí.... :roll: :?:


Jestli tam už podruhé důvod property není, tak tohle už je ok. Teď jim vadí Design Composition. Jestli je tam výslovně i property, tak je problém i s tím. Minulý důvod zamítnutí tam nenechávají, je to vždycky aktuální.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 22. listopad 2018 18:16

Já bych to nehrotila. Dřív jsem se taky snažila přijít tomu na kloub, ale teď to většinou dělám tak, že obrázek nechám někde stranou uležet a pak ho tam zkusím nahrát znovu (třeba až po týdnech). Dost často to projde a když ne, tak už se tím nezabývám a kreslím raději něco nového.
U nějakých méně pracných obrázků jsem se omezila na to, že konstatuji, že byl vyhozen.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod belinka » 22. listopad 2018 19:41

shalom3 píše:Já bych to nehrotila. Dřív jsem se taky snažila přijít tomu na kloub, ale teď to většinou dělám tak, že obrázek nechám někde stranou uležet a pak ho tam zkusím nahrát znovu (třeba až po týdnech). Dost často to projde a když ne, tak už se tím nezabývám a kreslím raději něco nového.
U nějakých méně pracných obrázků jsem se omezila na to, že konstatuji, že byl vyhozen.



dobré je aj zmeniť číslo obrázka to aspom mne pomáha najviac ;-)
Hodnocení: 0
belinka
 
Příspěvky: 121
Registrován: 10. červenec 2018 11:44

Reputace: +17

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 24. listopad 2018 21:04

hodne dobrej tuning v sekci Nejrelevantnější, to by jednoho dojalo :-/
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 25. listopad 2018 10:57

Ss výrazně za poslední dny zrychlil schvalování, mám za posledních 5 dní schváleno během cca 10 hodin a dokonce i prodej :) :)
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 28. listopad 2018 18:15

Tak už jsme tu měli black friday, den díkuvzdání.. a co slaví teď, že se na šutru (a ono vlastně nejen tam) nic neprodává?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 28. listopad 2018 18:53

Já nevím, ale znám spoustu lidí, kteří říkají, že vždycky je co slavit. ;) A po některých oslavách docela bolí hlava a zažívání, tak je potřeba to vykurýrovat.
Na tom asi něco bude, mně se taky skoro nic neprodalo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé