shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod honza286 » 30. listopad 2018 18:58

Vypadá to, že SS funguje ve dvou módech - múd 1 - prodáváme, ale neschvalujeme; mód 2 - rychle schvalujeme, ale neprodáváme. Aktuálně je minimálně u mě v módu 2 a to už několik dní.
+ivusakzkrabice, +jaro6870, +kelley Hodnocení: +3
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: shutterstock

Příspěvekod belinka » 30. listopad 2018 19:06

mne momentálne rýchle schvaľujú ale aj rýchle vyhadzujú ...
Hodnocení: 0
belinka
 
Příspěvky: 121
Registrován: 10. červenec 2018 11:44

Reputace: +17

Re: shutterstock

Příspěvekod jaro6870 » 2. prosinec 2018 18:38

rad by som sa uistil, fakt na fotolii nejde nahrat obdobu editorial ako na sutri ???
Hodnocení: 0
jaro6870
 
Příspěvky: 40
Registrován: 22. leden 2016 23:18

Reputace: +2

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 2. prosinec 2018 19:37

fakt nejde...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. prosinec 2018 16:17

Aktuálně mám šutr v módu od včerejška neschvalujeme a ani neprodáváme..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +717

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 3. prosinec 2018 19:56

Tak nevím, jestli je to jen můj případ, ale již delší dobu sleduji, že zatímco velké fb pozvolna (nebo spíš dost rychle :( ) stagnují, tak ty malé jako by se začaly trochu (opravdu trochu ;) ) probírat k životu. Již někdy v létě se tu o tom někde psalo, sledujete také podobné tendence? Že by se zákazníci tonoucí v obrovském oceánu balastu začali přesunovat do menších a přehlednějších vod?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4477
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1040

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 3. prosinec 2018 20:10

shalom3 píše:Tak nevím, jestli je to jen můj případ, ale již delší dobu sleduji, že zatímco velké fb pozvolna (nebo spíš dost rychle :( ) stagnují, tak ty malé jako by se začaly trochu (opravdu trochu ;) ) probírat k životu. Již někdy v létě se tu o tom někde psalo, sledujete také podobné tendence? Že by se zákazníci tonoucí v obrovském oceánu balastu začali přesunovat do menších a přehlednějších vod?


Celý fotobankový byznys jde do kopru. U těch menších fotobank se trochu výrazněji projeví vliv náhody, když někdo potřebuje víc podobných fotek z jednoho portfolia, nebo přiletí Elko. U mne už klesá naprosto všechno včetně Getty, která klesá pomaleji, protože jsem tam nahnal óbrbalík všeho možného.
Pardon, Depositphotos trochu roste. Bohužel to nestačí na vyrovnání celkového průšvihu.
Smutné kino :(
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 3. prosinec 2018 20:45

Přesně tyto dvě fotobanky, i když po kapkách. Na Getty/Istock jsem přitom ani moc nenahrávala od doby, kdy utnuli Stocksubmitter. Hoste, prozradíš, kterým nástojem se Ti podařilo na Getty nacpat óbrbalík, aniž by člověku hráblo z odklikávání těch jejich výrazů? Já tam pošlu vždycky tak 10 kousků přes Deepmeta a jsem uklikaná.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4477
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1040

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 4. prosinec 2018 13:16

shalom3 píše:Přesně tyto dvě fotobanky, i když po kapkách. Na Getty/Istock jsem přitom ani moc nenahrávala od doby, kdy utnuli Stocksubmitter. Hoste, prozradíš, kterým nástojem se Ti podařilo na Getty nacpat óbrbalík, aniž by člověku hráblo z odklikávání těch jejich výrazů? Já tam pošlu vždycky tak 10 kousků přes Deepmeta a jsem uklikaná.


Posílám přes webové rozhraní vždy po 100 kusech. Rozdělím si je do skupin podle témat, vložím slova, upravím popisy a odklikávám celou skupinu najednou. Je to za chvilku hotové a ani to moc nebolí. Nad jejich logikou synonym, překladu, neznalosti místních a latinských názvů se raději nezamýšlím. Zaznamenal jsem pokrok, když jsem zjistil, že už ponechávají i "neznámé" výrazy... Vyhazují mi jen vyjímečně kvůli property.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 4. prosinec 2018 14:02

Díky, Hoste, tahle možnost mě lákala nejméně, ale je vidět, že nebude tak marná. Co se týká jejich "slovníku", občas se tam objevují významy, o kterých nejen že jsem v životě neslyšela, ale ani nejdou dohledat. Asi mají nějaký svůj vlastní jazyk a možná i vlastní svět. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4477
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1040

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé