shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod kobliha89 » 14. leden 2019 17:45

EPS jsem zaregistroval..hned mi to začalo psát
It looks like we didn't get all your files. Let's see what happened.
Your vector contains live fonts. Convert the text to outlined shapes, and upload your file again.

Text mám rozbitý, zkoušel jsem to přeuložit..jak EPS 8, tak EPS10.. a fakt netušim proč ta hláška? nějaký nápad? díky Kobliha.
Hodnocení: 0
kobliha89
 
IP: 185.236.161xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 14. leden 2019 18:17

ivusakzkrabice píše:Bohužel ano, pokud je tím myšlen dashboard, teda pardon "řídící panel"..
..místy je ten překlad tak hrozný, že koumu, kde to nastavit, abych to měla vždy jen anglicky. Nejhorší je však přemýšlení nad kategoriema neanglicky.

Tebe sa to prepína do češtiny? Ja som to len raz na chvíľku skúsil česky a hneď som prepol späť na angličtinu na ktorú som zvyknutý a už mi to ostalo v angličtine. Možno by pomohlo keby si si v nastaveniach prehliadača dala ako hlavný jazyk angličtinu. Vo Firefoxe to je v menu "Možnosti--->Obsah--->Jazyky (Vybrať jazyky pre zobrazovanie webových stránok)". Pri kliknutí na tlačítko "Vybrať" si vyberieš jazyk anglický a potom by sa ti pri načítaní viacjazyčnej stránky mala ako prvá načítať angličtina.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 14. leden 2019 18:23

Já to mám taky pořád v AJ. V té české verzi není na dashboardu vpravo nahoře přepínač jazyka? Asi by měl být, když v anglické verzi je.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 14. leden 2019 19:26

shalom3 píše:Já to mám taky pořád v AJ. V té české verzi není na dashboardu vpravo nahoře přepínač jazyka? Asi by měl být, když v anglické verzi je.


Je tam stejný přepínač, ale kliknu třeba do manageru a mám tam zas čj.

Bananaboy píše:Tebe sa to prepína do češtiny? Ja som to len raz na chvíľku skúsil česky a hneď som prepol späť na angličtinu na ktorú som zvyknutý a už mi to ostalo v angličtine. Možno by pomohlo keby si si v nastaveniach prehliadača dala ako hlavný jazyk angličtinu. Vo Firefoxe to je v menu "Možnosti--->Obsah--->Jazyky (Vybrať jazyky pre zobrazovanie webových stránok)". Pri kliknutí na tlačítko "Vybrať" si vyberieš jazyk anglický a potom by sa ti pri načítaní viacjazyčnej stránky mala ako prvá načítať angličtina.


To jsem úplně nechtěla, ale asi mi nic jiného nezbyde, jsem při zadávání kategorií zmatená, když u ostatních to mám hezky anglicky..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 14. leden 2019 20:41

S tím přepnutím prohlížeče, fakt nevím. Jednou jsem si to ze srandy přepnula do němčiny, a když mi vylézaly ve vyhledávání samé německé výsledky, v youtubu taky, tak jsem si nějaký čas němčinu procvičovala, a pak jsem to zas přece jen vrátila na češtinu. Krom toho mám pocit, že se to jazykového prostředí fotobank naopak nedotklo. Asi nezbude nic, než si na ty české názvy zvyknout, však on naštěstí zas Shutter tolik kategorií nemá a málokdo asi obsazuje všechny (osobně jsem využila tak max. 50 %).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 14. leden 2019 21:04

V češtině by se to moc nedalo používat, to jsou vždy zmatky v názvech, hlavně problém s označením kategorií. :-( U některých stránek si ShutterStock zřejmě neumí udržet jazykové nastavení a proto do příkazového řádku přidává "?language=en". Je dobré si uchovat jako výchozí link adresu s tímto parametrem, to zajistí že se SS vždy otevře v angličtině, ať předtím byl jakýkoliv jazyk. Tím se dá jazyk nastavit vždy na výchozí stav. Já používám link https://submit.shutterstock.com/earnings?language=en (nejdříve to jde přes anglický login).
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 15. leden 2019 07:21

50MB EPS! 8-)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 109.105.39xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 15. leden 2019 08:06

Návštěvník píše:50MB EPS! 8-)

Čo je nám to platné, keď 123RF má ešte stále obmedzenie na 20MB. Ale tí, ktorí nenahrávajú na 123RF a majú nafukovacie disky si to zvýšenie limitu rozhodne užijú. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 15. leden 2019 11:11

Upřímně řečeno, já bych spíš uvítala menší datový objem, těch 20 MB by mi úplně stačilo, ale za to by mohli zvednout prodeje ;) .
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 15. leden 2019 11:47

Ja tiež budem asi aj naďalej optimalizovať pod 15 MB ako za starých čias, pretože už mám cloud z 81% zaplnený a zachvíľu už nebude kam zálohovať. Jedine na HDD disky, ale je dobré mať aspoň jednu kópiu súborov fyzicky mimo PC.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé