Creative market

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Creative market

Příspěvekod Hollygraphic » 30. leden 2019 06:31

Tak po 4. pokusu už to vyšlo. Je to dost o tom co vyberete do toho výběru z portfolia (10 - 20 kusů), protože jsem jen vybral jiné obrázky než minule, a od minulých pokusů jsem se nijak ve stylu neposunul. Do kolonky co prodávám jinde jsem dal odkaz na Shutterstock.
Hodnocení: 0
Logo & identity designer/vladimirholan.cz
Uživatelský avatar
Hollygraphic
 
Příspěvky: 98
Registrován: 9. duben 2013 18:08

Reputace: +7

Re: Creative market

Příspěvekod Bananaboy » 30. leden 2019 06:53

A s čím si prešiel? S vektormi, rastrovými ilustráciami, alebo s mixom obojeho? Rôzne žánre a techniky, alebo všetko viac-menej podobné?
Ja som si kriticky prešiel portfólio a zistil som, že 20 kvalitnejších, "umeleckejších" vektorových diel u seba predsa asi nenájdem, tak by som chcel zamiešať medzi vektory aj nejaké 3D rendery a neviem, či je to dobrý nápad miešať vektory s 3D-éčkom. :?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative market

Příspěvekod Hollygraphic » 30. leden 2019 06:59

Jen s vektory z fotobank, vybral jsem asi 19 kousků. Sety ikon, geometrická pozadí a pak různé vektorové ilustrace k svátkům. https://www.shutterstock.com/cs/g/Hollygraphic
+Bananaboy Hodnocení: +1
Logo & identity designer/vladimirholan.cz
Uživatelský avatar
Hollygraphic
 
Příspěvky: 98
Registrován: 9. duben 2013 18:08

Reputace: +7

Re: Creative market

Příspěvekod Bananaboy » 30. leden 2019 07:06

Máš to pekné. Je ale zaujímavé, že im stačila fotobanková tvorba. Možno záleží aj na tom, kto tam zrovna sedí a rozhoduje. To keď som im ja poslal odkaz na fotobankovú tvorbu, tak mi taktne naznačili, že sa mám ísť kĺzať a že takého matlala patlala ako som ja tam nechcú. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative market

Příspěvekod PandaWild » 30. leden 2019 10:12

Bananaboy píše:...To keď som im ja poslal odkaz na fotobankovú tvorbu, tak mi taktne naznačili, že sa mám ísť kĺzať a že takého matlala patlala ako som ja tam nechcú. :lol:
Počkej až jim pošleš novou Elsu a ještě převedenou na vektory, budou škemrat abys k nim přišel. :-)
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Creative market

Příspěvekod Návštěvník » 30. leden 2019 21:18

Zkusil někdo s fotkami projít na Creative market a povedlo se mu to?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod Sagi » 31. leden 2019 00:02

Bananaboy píše:Ja som si kriticky prešiel portfólio a zistil som, že 20 kvalitnejších, "umeleckejších" vektorových diel u seba predsa asi nenájdem, tak by som chcel zamiešať medzi vektory aj nejaké 3D rendery a neviem, či je to dobrý nápad miešať vektory s 3D-éčkom. :?


Pokud jsou ty 3D rendery dobré, tak bych se toho míchání nebála. ;)
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +35

Re: Creative market

Příspěvekod Painter » 31. leden 2019 07:07

Poslal jsem rastrové ilustrace a dostal kick. Včera jsem vyselektoval letáky a dal odkaz na Behance portfolio. A zase vyhazov. Zpatlal jsem narychlo včera akvarelový ilustrace v PS a doma jsem dokonce udělal i nějaký textury ručně. Tak běda jim jestli mě teď nevezmou. :) Vlastně ani nevím jestli tam budu nahrávat. :D
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Creative market

Příspěvekod Bananaboy » 1. únor 2019 09:18

Prosím vás ešte o pomoc pri vyplnení troch otázok pri otváraní Shopu na Creative Market.

Link(s) to products or Shops where you sell now.
Predpokladám, že sem ste všetci dali link na fotobanky. Stačí na jednu, alebo na viac? Pri poslednom neúspešnom otváraní obchodu som dal linky na viaceré fotobanky. Všade predávam tie isté veci, tak či to náhodou nemalo nejaký negatívny vplyv na moje prijatie.

Link(s) to your Design portfolio.
Tu by sa mal dať odkaz na vymazlené ňuňuňu portfólio s úplne najviac najlepšími prácami. U mňa to bude Behance.

Why do you want to open a Shop on Creative Market?
Sem som im pri poslednom neprijatí napísal, že obchod si chcem otvoriť preto, aby som zarobil nejaké prašule. Peniaze sú podľa mňa logicky takmer vždy hlavným dôvodom otvárania obchodov, ale zrejme sa chceli dozvedieť nejakú intelektuálnejšiu a duchovnejšiu odpoveď s hlbším, morálnym podtextom. Čo by ste mi poradili tam napísať, aby to bolo košer a aby ma prijali?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative market

Příspěvekod Hollygraphic » 1. únor 2019 16:53

Do toho prvního jsem dal jen 1 link.

A do toho posledního jsem se v prvních třech pokusech pěkne rozepsal a po 4. jsem to napsal pěkne z patra: "I want to sell great vector stuff on your website." a bylo to :D
+Bananaboy, +Sagi Hodnocení: +2
Logo & identity designer/vladimirholan.cz
Uživatelský avatar
Hollygraphic
 
Příspěvky: 98
Registrován: 9. duben 2013 18:08

Reputace: +7

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé